Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A motor teljesítményét is meg kell nézni a keréken?

Nem kell.

Külső-belső-motortér ellenőrzés,futómű-lámpa állítás,ESP kalibrálás,

Funkció teszt.Diagram szerint felgyorsítani 120-130-ra közben az összes mütyür,lámpák és tempomat ellenőrzése.

Fék,ABS,ESP mérés aztán motordiagnosztikai teszt és alvázellenőrzés.

Tömören ennyi a dolgunk.

A lámpád mitől lett olyan fekete?

Lámpa lakk és 140/100-as izzók.

B+ lezuhanyzok, száraz a bőröm, van egy flakon testápoló itt a szekrény sarkán, bekenem magam, nézem a kezem, ....csillámporos vagyok elől-hátul... :D

A béna!!! :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Szép reggelt mindenkinek!

Tegnap meghalt egy lány, akit ismertem. Alig volt idősebb 20 évnél... nem álltunk közel egymáshoz, nem ismertem nagyon jól, mégis annyira hihetetlen. Tervezgette az esküvőjét, mindig olyan vidám volt, amikor találkoztunk, és boldog. Mindig hitt a szép és jó dolgokban. Nem is tudom megérteni.

szomorú.....

Link to comment
Megosztás:

Szép reggelt mindenkinek!

Tegnap meghalt egy lány, akit ismertem. Alig volt idősebb 20 évnél... nem álltunk közel egymáshoz, nem ismertem nagyon jól, mégis annyira hihetetlen. Tervezgette az esküvőjét, mindig olyan vidám volt, amikor találkoztunk, és boldog. Mindig hitt a szép és jó dolgokban. Nem is tudom megérteni.

Baleset?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam elkerülni idén sem a hűtőrács eltakarását. -20 fokban ha még némi fűtést is szeretnék muszáj valamit tennem különben soha nem melegedik be a motor. Reggel is -21 volt, csattogtak a dízelek keményen de a bengásak sem röffentek egyből. Általában csak akkor gyújtom be az autót ha legalább 10-15 km meg kell tennem de ha ennél kevesebbet akkor addig körözök a városban amíg üzemmelegre melegszik a motor. Egy hete -34 volt talajszinten.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam elkerülni idén sem a hűtőrács eltakarását. -20 fokban ha még némi fűtést is szeretnék muszáj valamit tennem különben soha nem melegedik be a motor. Reggel is -21 volt, csattogtak a dízelek keményen de a bengásak sem röffentek egyből. Általában csak akkor gyújtom be az autót ha legalább 10-15 km meg kell tennem de ha ennél kevesebbet akkor addig körözök a városban amíg üzemmelegre melegszik a motor. Egy hete -34 volt talajszinten.

Csak azt ne mondd, hogy a fogyasztásod meg 6,5 liter/100 km... :)

Oda nem Opel való, hanem UAZ! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.