Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És mit jelent az E46 :D ? Mi a különbség a sima 320d meg az E46között? Hűűű most egy vérbeli Bömbis megölne egy ilyen kérdés miatt :)

Ez mókás kérdés. :) E46 a bódéváltozatot jelenti, mint a betűk opelnél. e46 meg már magában foglalja hogy 3as sorozat. 20d motor.

Link to comment
Megosztás:

Az tuti :D Az E-46, az az mint az F-G-H-J :D

Ez mókás kérdés. :D E46 a bódéváltozatot jelenti, mint a betűk opelnél. e46 meg már magában foglalja hogy 3as sorozat. 20d motor.

Jó jó...most megyek felvágom az ereim :)

De azért olvassátok el ezt a leírást:Klikk ide 230 000Km...98-as évjárat, közel 2millió....Szerintem valami nem kóser a tulajdonosával :) :D Látod hakapeszimaki erről beszéltem :P

Link to comment
Megosztás:

És mit jelent az E46 :D ? Mi a különbség a sima 320d meg az E46között? Hűűű most egy vérbeli Bömbis megölne egy ilyen kérdés miatt :)

Az E46 a típust jelöli és azon belül a motortípust. Minden évjárat és modell szerint kapnak egy Exx jelölést azonkívül mindenik hátulján fel van tüntetve a modell és a motor. (3-as sorozat esetén: 316, 318, 320, 323, 325 stb, 5-ös sorozat esetén pedig 520, 523, 525 stb.)

Link to comment
Megosztás:

Télleg, vagy csak visszamondod a váltógombot? :)

Ha vki (aki ért hozzá) azt mondja: e46, akkor arról lehet tudni, hogy 3as sorozathoz tartozik. hármasbéemvé. :D

az E 46 valóban jelöli, hogy 3mas, de hogy most 320d vagy 330i azt nem :D Szerintem Dáw ezt nem értette :)

Én nem vagyok nagy szakértője ezeknek a kasztni kódoknak, eltudod magyarázni, miért E46 a 3mas, és miért e39 az ötös és miért e38 a 7es? Nekem ez nem jön le, miért van így zámozva, én felfelé haladnék, ezek fordítva, de még ott is mindenféle számokkal :P BMW kkel évekóta foglalkozót is kérdeztem már, és azt mondta, nemnagyon lehet megérteni, be kell seggelni :D

Link to comment
Megosztás:

az E 46 valóban jelöli, hogy 3mas, de hogy most 320d vagy 330i azt nem :) Szerintem Dáw ezt nem értette :)

Én nem vagyok nagy szakértője ezeknek a kasztni kódoknak, eltudod magyarázni, miért E46 a 3mas, és miért e39 az ötös és miért e38 a 7es? Nekem ez nem jön le, miért van így zámozva, én felfelé haladnék, ezek fordítva, de még ott is mindenféle számokkal :D BMW kkel évekóta foglalkozót is kérdeztem már, és azt mondta, nemnagyon lehet megérteni, be kell seggelni :P

Elnézést Uraim, ez a www.bmwforum. hu ???? :D

Link to comment
Megosztás:

az E 46 valóban jelöli, hogy 3mas, de hogy most 320d vagy 330i azt nem :D Szerintem Dáw ezt nem értette :)

Én nem vagyok nagy szakértője ezeknek a kasztni kódoknak, eltudod magyarázni, miért E46 a 3mas, és miért e39 az ötös és miért e38 a 7es? Nekem ez nem jön le, miért van így zámozva, én felfelé haladnék, ezek fordítva, de még ott is mindenféle számokkal :D BMW kkel évekóta foglalkozót is kérdeztem már, és azt mondta, nemnagyon lehet megérteni, be kell seggelni :P

Összevissza van, tényleg meg kell tanulni.. :)

Link to comment
Megosztás:

De azért olvassátok el ezt a leírást:Klikk ide 230 000Km...98-as évjárat, közel 2millió....Szerintem valami nem kóser a tulajdonosával :D :) Látod hakapeszimaki erről beszéltem :P

Egy M pakettes,rendben tartott e46-ért nem olyan sok az 1.6 bár az emberünk nem tudja fizetni a törlesztést ezért még 4kilót akar kapni,hogy vehessen egy swiftet,fapad corsát :D Nem nagyon fog.... :)

A felára tényleg olyan 5kiló egy astrához,vectrához,képest,de mondjuk egy superb-bel egy árban mozognak.

Én az első autómat (ezt a corsát) ész érvek alapján vettem,hogy olcsó,keveset fogyaszt,jobb mint a tömegközlekedés meg csóró egyetemistának minek jobb,amikor az évfolyamtársaimnak annyi pénze sincs általában,hogy a busz után fussanak..stb. :D

Jó ez,jó ez,de a vezetési élményt kár keresni egy corsában. Anélkül meg megette a fene az egészet.

Próbálj ki egy ilyet meg egy vectrát és szerintem megkapod a választ miért drágább. :o Még egyszer: nem azt mondom,hogy a veki rossz,csak a bimmer-t jobb vezetni. szerintem.

Az alkatrészek,fenntartás meg kb. ugyanaz.

Egyszer már vettem ész érvek alapján autót. Legközelebb szerelemből fogok. Megszívom,és visszasírom az olcsó Corsát?...lehet igen,lehet nem. :D

A tulajok között meg sajnos több a barom,mint a normális de ez nem az autó hibája.

Link to comment
Megosztás:

Izlések és pofonok, de e46 coupét szeretnék majd :) Hasonlít az astrára, olyan kis kerek formás az is :) :D :D de nem?

Múltkor parkolóban beálltam egy G astra mellé és elnézegettem,hogy milyen szép formái vannak.

Csak ha mindenkinek van egy Jessica Albája akkor nem vagy nagyon boldog,hogy neked is van. :P

Link to comment
Megosztás:

A hasonlat tetszett. :D

Szerintem azok közül akik megengethetnék maguknak sem vesz mindenki BMW-t. Nálunk a BMW ~ nagypofa és 15 IQ, külföldön 60-70 éves szivarok járnak bömössel a megbízhatóság miatt.

Nekem pl. ez a BMW és 1 percig sem gondolkoznék, hogy melyiket válasszam.

mitsubishi_galant_r5.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azok közül akik megengethetnék maguknak sem vesz mindenki BMW-t. Nálunk a BMW ~ nagypofa és 15 IQ, külföldön 60-70 éves szivarok járnak bömössel a megbízhatóság miatt.

Nekem pl. ez a BMW és 1 percig sem gondolkoznék, hogy melyiket válasszam.

http://www.hyts.hu/autok/mitsubishi/galant...i_galant_r5.jpg

ez a vas is nagyon tetszik ám :D Az orrkiképzés valami hihetettlenül jól sikerült :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azok közül akik megengethetnék maguknak sem vesz mindenki BMW-t. Nálunk a BMW ~ nagypofa és 15 IQ, külföldön 60-70 éves szivarok járnak bömössel a megbízhatóság miatt.

Nekem pl. ez a BMW és 1 percig sem gondolkoznék, hogy melyiket válasszam.

http://www.hyts.hu/autok/mitsubishi/galant...i_galant_r5.jpg

Cápa galant. Tetszik nekem is,de már elmúltak a legfiatalabbak is 10évesek.

Viszont az új Lancer nagyon karaj, és ár/érték arányban is nagyon jók.

A bmw-sekkel egyre jobbak a tapasztalataim. Még oda sem értem a zebrához,de már lassít és megáll a zebra előtt,stb.Beenged sávváltáskor,parkolóból kiállva lassít,megáll,hogy kiengedjen stb.

De tény,hogy vannak tuskók köztük. De melyik márkával nem járnak türhők...hmmm Lexus :D

A szuzukisok között kevés a normális arc: Van a kalapos skodából átült bácsi,annak a felesége 20 dioptriával aki bármikor kifordul eléd.Meg van olyan akit frusztrálja,hogy mindenki lenézi az autóját aztán tép,nyomul,stb.Ezt a frusztrációt viszont megértem,mert amíg volt nekünk mindenki bunkózott vele,direkt nem engedtek be,dudáltak,villogtak.

Bármilyen szakadt,szétrohadt, négy nyomon járó autóval be akarta bizonyítani mindenki,hogy "gyorsabb vagyok,nehogymá előttem menjen egy suzuki"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.