Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem örvendeni. A benzinárak miatt sokan fognak előbb magukhoz majd traktorokhoz nyúlni :D

:)

Amúgy a tied milyen hamar kezd fűteni? Ma bejöttem melózni a comboval(8km), utána még várnom kellett, így ketyegett még vagy 20percet, és meg sem mozdult a mutató...

Múltkor mentem vidékre, már üzemin volt. Útfelbontás, lámpa. Megálltam és a mutató meg elindult aludni. Ennyire kevés hőt termelnek ezek a borzalmak?

Link to comment
Megosztás:

Én raktam egy kartonlapot a hűtő és a klímahűtő közé.

Felét takarja a hűtőnek.

Viszonylag rövideket megyünk mostanában (4-5-6km).

Ki mivel védekezik az ajtóbefagyás ellen? :D (Garázst nem éri mondani!!) :)

Minden nap, minden ajtót használok :)

Link to comment
Megosztás:

:)

Amúgy a tied milyen hamar kezd fűteni? Ma bejöttem melózni a comboval(8km), utána még várnom kellett, így ketyegett még vagy 20percet, és meg sem mozdult a mutató...

Múltkor mentem vidékre, már üzemin volt. Útfelbontás, lámpa. Megálltam és a mutató meg elindult aludni. Ennyire kevés hőt termelnek ezek a borzalmak?

Fűteni hamar kezd de általában lemondok a fűtésről, csak minél jobban be tudjam melegíteni a motrot. Meg vagyok elégedve. 50 fokig hamar melegszik (város, 2-3 km) utána lassabban de ha bemelegedik sem használom 18 foknál magasabban a fűtést. Azt jó tudni, hogy a dízelek visszahülnek alapjáraton, sőt, nem is melegednek szinte semmit.

Való igaz.... Azért nézegetem már múltkor a 1.9-es CDTI-ket.(azt hiszem pont spzolinak mutogattam azt a C Vectrát) Próbálok megbarátkozni velük, csak nehezen megy :D

Hidd el nekem mennek mint az istennyila, hamar meglehet szokni az erőt és persze vannak kompromisszumok de ha ezekkel megbarátkozol jó barátok lesztek.

Link to comment
Megosztás:

Való igaz.... Azért nézegetem már múltkor a 1.9-es CDTI-ket.(azt hiszem pont spzolinak mutogattam azt a C Vectrát) Próbálok megbarátkozni velük, csak nehezen megy :)

BMW e46 320d ott nincs kompromisszum. :)

5-6liter. Ha pörgeted nagyot tol és a hangja is szép.

Az alkatrészárak meg ugyanott vannak,mint egy cdti esetében.

Szerintem nem olyan jók azok a fiat cdti dízelek. :D

Link to comment
Megosztás:

:)

Amúgy a tied milyen hamar kezd fűteni? Ma bejöttem melózni a comboval(8km), utána még várnom kellett, így ketyegett még vagy 20percet, és meg sem mozdult a mutató...

Múltkor mentem vidékre, már üzemin volt. Útfelbontás, lámpa. Megálltam és a mutató meg elindult aludni. Ennyire kevés hőt termelnek ezek a borzalmak?

Nem lehet, hogy termosztátot kéne cserélni benne?

BMW e46 320d ott nincs kompromisszum. :)

5-6liter. Ha pörgeted nagyot tol és a hangja is szép.

Az alkatrészárak meg ugyanott vannak,mint egy cdti esetében.

Szerintem nem olyan jók azok a fiat cdti dízelek. :D

Én se vennék fiat motorosat, akkor már inkább Isuzu 1.7.

Link to comment
Megosztás:

Ki mivel védekezik az ajtóbefagyás ellen? :D (Garázst nem éri mondani!!) :)

Neten, meg régebben olvastam itt is, hogy be kell fújni szilikonnal a gumit. (enyém be van, igaz néha jeges a teteje a "szőrös" része, de még nem kellett a befagyás miatt kitépni az ajtót.) :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy termosztátot kéne cserélni benne?

Én se vennék fiat motorosat, akkor már inkább Isuzu 1.7.

Úgy elvan mindenki, hogy ilyen Fiat motor meg olyan Fiat motor. Utána kell olvasni. Amennyire Fiat pont annyira Subaru motor. Külön gyárban készülnek és jócskán német fejlesztés, ha meg annyira szar lenne akkor senki sem venné. A BMW-t meg hagyjuk azoknak akiknek rövid a férfiasságuk. Ha meg a BMW 5-6 litret iszik akkor én is megiszom azt az 5 liter gázolajat.

Link to comment
Megosztás:

Úgy elvan mindenki, hogy ilyen Fiat motor meg olyan Fiat motor. Utána kell olvasni. Amennyire Fiat pont annyira Subaru motor. Külön gyárban készülnek és jócskán német fejlesztés, ha meg annyira szar lenne akkor senki sem venné. A BMW-t meg hagyjuk azoknak akiknek rövid a férfiasságuk. Ha meg a BMW 5-6 litret iszik akkor én is megiszom azt az 5 liter gázolajat.

Én ilyen drága piát nem iszok meg :D )

Link to comment
Megosztás:

BMW e46 320d ott nincs kompromisszum. :D

5-6liter. Ha pörgeted nagyot tol és a hangja is szép.

Az alkatrészárak meg ugyanott vannak,mint egy cdti esetében.

Szerintem nem olyan jók azok a fiat cdti dízelek. :)

Hát azért nem egy kategória.... Tegyük fel, hogy van 3millióm rá....C Vectrát tudok venni 3-4évest 80-100ezer Km-el. Bömbi meg még 8-9évesen is 2,5-3millió 150ezer Km-el. És nagyon nehezen hiszem el, hogy alkatrészbe egy árba lenne. Vagy hát nem tudom......

Nem lehet, hogy termosztátot kéne cserélni benne?

Én se vennék fiat motorosat, akkor már inkább Isuzu 1.7.

Most ezt nem vágom :D Mondjuk egy 2007-es 1.9 CDTI C Vectrába Fiat motor van :) ?

Link to comment
Megosztás:

A Fiatból származik a motor alapja de a GM átvette a sikertelen együttmüködést követően a jogokat és Torinóban külön érdekeltségük van ahol CSAK a GM részére gyártják ezeket a motrokat. Szóval semmi köze már a Fiat-ho, nem is ugyanaz a motor csak az alap volt az amit a GM továbbfejlesztett és kalap. A Saab is ezeket a motrokat használja, biztos azért mert annyira szarok...

Link to comment
Megosztás:

Úgy elvan mindenki, hogy ilyen Fiat motor meg olyan Fiat motor. Utána kell olvasni. Amennyire Fiat pont annyira Subaru motor. Külön gyárban készülnek és jócskán német fejlesztés, ha meg annyira szar lenne akkor senki sem venné. A BMW-t meg hagyjuk azoknak akiknek rövid a férfiasságuk. Ha meg a BMW 5-6 litret iszik akkor én is megiszom azt az 5 liter gázolajat.

Jó, városban 7.5 :D

Pedig jók ám ezek az e46 320d-k.

Egyszer próbáltam,nagyon jók azok a motorok,semmi turbólyuk,azonnal tol.

A váltó,kuplung meg mint a nagykönyvben meg van írva.

A súlyeloszlása félelmetesen jó,stabil,kanyarodni nagyon tud.

Link to comment
Megosztás:

Jó, városban 7.5 :D

Pedig jók ám ezek az e46 320d-k.

Egyszer próbáltam,nagyon jók azok a motorok,semmi turbólyuk,azonnal tol.

A váltó,kuplung meg mint a nagykönyvben meg van írva.

A súlyeloszlása félelmetesen jó,stabil,kanyarodni nagyon tud.

Szeptemberben múlt egy éve, hogy megvettem a H Astrát 14 ezer euróért. Vehettem volna 2007 525 BMW-t meg sok másikat ebből az árból, de azt nekem senki ne magyarázza meg, hogy az alkatrészárak egyeznek. Másik dolog, nagy lett volna egy 14 éves autó után vettem volna egy 10 éveset. Ezzel most 32 ezer kmnél járok és megy mint a golyó, mindenre odafigyelek tehát nem lessz bajom vele. Nem sajnálom sem az olajat, sem az üzemanyag minőségét sem a szűrőket, sem a bemelegítésre szánt időt egyszóval semmit.

Link to comment
Megosztás:

Elég gyorsan sikerült lebeszélni a CDTI-ről, pedig még bele sem szóltam :D :)

Ilyenről lebeszélni? Viccelsz? :)

Jó, városban 7.5 :D

Pedig jók ám ezek az e46 320d-k.

Egyszer próbáltam,nagyon jók azok a motorok,semmi turbólyuk,azonnal tol.

A váltó,kuplung meg mint a nagykönyvben meg van írva.

A súlyeloszlása félelmetesen jó,stabil,kanyarodni nagyon tud.

Elhiszem...De drága! Ezért az emblémáért nem adok plussz fél milliót

Szeptemberben múlt egy éve, hogy megvettem a H Astrát 14 ezer euróért. Vehettem volna 2007 525 BMW-t meg sok másikat ebből az árból, de azt nekem senki ne magyarázza meg, hogy az alkatrészárak egyeznek. Másik dolog, nagy lett volna egy 14 éves autó után vettem volna egy 10 éveset. Ezzel most 32 ezer kmnél járok és megy mint a golyó, mindenre odafigyelek tehát nem lessz bajom vele. Nem sajnálom sem az olajat, sem az üzemanyag minőségét sem a szűrőket, sem a bemelegítésre szánt időt egyszóval semmit.

Egyetértek :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.