Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Erősebben kellene szorítani...? :)

He-he, lassan megfejelnek. :D :)

Cunder az ívhegesztésnél lepotyogó izzó cucc. :D Ha a jelre gondoltál akkor írd azt, és ne a hegesztésre utalj. :P

Ne-nem, a cunder a majter ami kicsordul a tégla alól, mindíg mondják, hogy fogj egy kanalat és húzd le a cunderokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Cunder az ívhegesztésnél lepotyogó izzó cucc. :) Ha a jelre gondoltál akkor írd azt, és ne a hegesztésre utalj. :)

Nem féltétlenül.... A munkahelyemen kb 40 hegesztő dolgozik, és ők nem így hívják! Szinte minden szakmában van cunder, és minden szakmában mást neveznek annak. :D

Az én szakmámban is van, és meglepődnél hogy mi fényezők mit hívunk cundernak :D

Link to comment
Megosztás:

Nem féltétlenül.... A munkahelyemen kb 40 hegesztő dolgozik, és ők nem így hívják! Szinte minden szakmában van cunder, és minden szakmában mást neveznek annak. :D

Az én szakmámban is van, és meglepődnél hogy mi fényezők mit hívunk cundernak :)

Jó, lehet. De mi villanyszerelők még a szikrázást is szikroszkópnak hívjuk.... :)

Link to comment
Megosztás:

Matricatéma: szerintem okosba ezt is meg lehet oldani,láttam már olyan autót,ami tutira 96előtti és büszkén virított rajta a kék matrica.

Ellenben karácsonykor jöttek rokonok 2002-es Primerával amin piros matrica virított.Azt meg nem tudom hogyan csinálták,amikor az már euro 3. :)

Voltak okos népek, akik régen úgy gondolták hogy spórolnak a zöldkártyán egy ezrest, és alacsonyabb kategóriába teszik. Akkor lett sok zöldmatricás, downgradelve sárgának. Akkor még a kutyát nem zavarta, csak most meg meglepődik a hülyéje, hogy most meg utánarohangászással, csináltathatja vissza, he nem akarja megsz.pni. (Aki meg úgy vette az autót hogy visszaminősítették előtte, az meg csak egyszerűen becumizta :D

Link to comment
Megosztás:

És hogyhogy Neked pirosad van, ugyan olyan motorral, mint nekem?

Úgy, hogy neki elbaxták a forgalmiban a besorolást, mert hivatalosan nem lehetne. Addig jó neki, míg új forgalmit nem kell kérnie valamiért.

Matricatéma: szerintem okosba ezt is meg lehet oldani,láttam már olyan autót,ami tutira 96előtti és büszkén virított rajta a kék matrica.

Ellenben karácsonykor jöttek rokonok 2002-es Primerával amin piros matrica virított.Azt meg nem tudom hogyan csinálták,amikor az már euro 3. :D

Megoldható, pl. a mi ex Caravanunkon, ami egy '92-es 17DR motoros gép, ott virít a kék matrica. A forgalmiját nem néztem, de ha abban meg 2-es besorolás van, akkor a rendőr megbűntetheti őket miatta gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Úgy, hogy neki elbaxták a forgalmiban a besorolást, mert hivatalosan nem lehetne. Addig jó neki, míg új forgalmit nem kell kérnie valamiért.

Megoldható, pl. a mi ex Caravanunkon, ami egy '92-es 17DR motoros gép, ott virít a kék matrica. A forgalmiját nem néztem, de ha abban meg 2-es besorolás van, akkor a rendőr megbűntetheti őket miatta gondolom.

4-es :D

Link to comment
Megosztás:

Én a mostanában nem egy G Astrát láttam piros matricával. Az azért elég gáz. Sőt, egyet feketével is. Az milyen már? :D

Voltak okos népek, akik régen úgy gondolták hogy spórolnak a zöldkártyán egy ezrest, és alacsonyabb kategóriába teszik. Akkor lett sok zöldmatricás, downgradelve sárgának. Akkor még a kutyát nem zavarta, csak most meg meglepődik a hülyéje, hogy most meg utánarohangászással, csináltathatja vissza, he nem akarja megsz.pni. (Aki meg úgy vette az autót hogy visszaminősítették előtte, az meg csak egyszerűen becumizta :)

Ez azért érdekes, mert műszakin alapbol elküldenek, hogy csináltass uj forgalmit, mert nem jo a besorolásod :)

Ahogy engem is, meg párunkat már elküldtek :D

Link to comment
Megosztás:

Ez azért érdekes, mert műszakin alapbol elküldenek, hogy csináltass uj forgalmit, mert nem jo a besorolásod :)

Ahogy engem is, meg párunkat már elküldtek :)

Engem nem küldtek el, igaz 2009ben volt utoljára műszaki és akkor még nem tudott senki, semmit. Idén novemberben meg megkapja a szép kék matrinyát. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.