Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez nem is nő.......:D vagy csak ilyen jól álcázza magát....??

BUÉK mindenkinek.....

Napiszar: hát mentem le a kocsihoz, és látom hogy a jobb első gumi az majdnem a felnin ül. kevés kellett hogy ne fakadjak sírva. 3 napja ugyanis ki se toltam a pofám a lakásból.

De a nejem azért szólhatott volna. Mindennap arról az oldalról szállt be, és robogott melózni a másik kocsival és jött haza. Én ba/ezzeg észreveszek mindent a kocsiján, még a kis karcokat is.

Na kézipumpa- a szeleptű ereszt, el az első kútig ahol nem távoli gombos pumpa van, a gumisok mind zárva voltak. Szelepsapkát alig tudtam rátekerni, annyira jött vissza a levegő.

Na itthon a pótot felraktam (942 es DOT számú Semperit)- hát 3 napog úgyse megyek messze.

Búék , 6 ezerért foltozták meg két gumimat, az egyiket sütni is kellett.

Link to comment
Megosztás:

Nők... azt se vennék észre ha felnin gurulnának... :)

Hoztam haza a sógornőmet, az úton jött mellettünk egy nő kocsival, egyfolytában integetettt neki. Azt találgatta hazafele vajon ki volt, mert ismerős volt, csak nem tudja honnan. Amikor megálltam és kiszálltam akkor látom, hogy odacsukta a biztonsági övet, azért kalimpált a csaj. :D De nem ez a legborzasztóbb, hanem az, hogy az odacsukott övvel még be is kötötte magát. :)

Link to comment
Megosztás:

Nők... azt se vennék észre ha felnin gurulnának... :)

PIGS:

Nem is veszik....az enyém beautózott a pocokkal Gödöllőre és onnan hívott fel, hogy nagyon húz az autó balra.

Mondom, nézd már meg nem lapos-e a bal első! Visszahívott, hogy de.... :D

Úgy tudtam csak leszedni a kereket, hogy nyomta a féket (elforgott a gumi a felnin)......és a gumi, felni túlélte! A belső az hosszában végighasadt, de a guma visszakerült :)

Link to comment
Megosztás:

Nem is veszik....az enyém beautózott a pocokkal Gödöllőre és onnan hívott fel, hogy nagyon húz az autó balra.

Mondom, nézd már meg nem lapos-e a bal első! Visszahívott, hogy de.... :)

Úgy tudtam csak leszedni a kereket, hogy nyomta a féket (elforgott a gumi a felnin)......és a gumi, felni túlélte! A belső az hosszában végighasadt, de a guma visszakerült :)

Belsős gumi, van még olyan? :D

Link to comment
Megosztás:

Pocoknak csak olyan volt. A felni nem alkalmas tömlő nélkülire, legalább is a 12"-os :D

Igaz, így lettek nekem is dísztárcsáim, csávó vettő őket Ladára, de a tömlős felninek nincs olyan pereme amibe beleakadna, így átvettem őket féláron. :D

mibe másztál bele?

A Blitzre menet egy szeget fogtam a bal első oldalfalával, rakodáskor vettem észre és cseréltem a pótkerékre. Amikor váltottam a téli kerekekre akkor láttam meg a bal hátsóban a futófelület közepén egy faforgácslapcsavart. Olyan szépen benne volt, még nem is eresztett, csak amikor kitekertem. :)

Na szépen vagyunk, mondhatom:

Összesen 27 aktív felhasználó olvas bennünket:

1 felhasználó és 26 látogató

zotya975, Google.com

:)

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Milyen táblázatról van szó? megosztanád esetleg velem is? :)

Nos, Freeze Cartárs aláírásában szerepel ez a táblázat, onnan vettem én is. Még majd megkérdezem tőle, hogy esetleg frissített-e rajta valamit, ha nem, marad a tavalyi változat. :)

Ja, és Boldogat Tivnek! :D

Meg BUÉK! Csak úgy... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.