Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja, pesti vagyok,és csergőt már ajánlottad nekem egyszer, az alapjárati motor ügyében.

csak azért is idegesít a dolog, mert műszakira készülök, ismerős nincs ebben az ügyben.

mondták már 30-ért is, de ez állapot függő.

hibafelmérésre meg nem tudom, érdemes e elvinni az autót.

Ha nem pont a vizsgán pukkan el, nincs jelentősége.

Pest melyik részén vagy? Ha valahol felénk, tudok adni telószámot. Kihozod a megbeszélt napon, a szerelőm elviszi, levizsgáztatja, visszahozza. Nem vagyonokért és nem kell küzdened, meg idegeskedned....

Az enyém most decemberben 25-be volt így, mondjuk nem volt vele semmi gond.

Link to comment
Megosztás:

Ha legközelebb elhalnak, akkor LED lesz ott is. Amikor azokat kicseréltem, még nem volt ilyen irányú ötletem, úgyhogy kapott izzókat, aztán amikor LEDeztem, akkor meg a középkonzolt hagytam a csába, mondván hogy az most világít. Így most jégfehér a műszeregység, hangulattól függően piros, vagy fehér a TID, és gyári brunyasárga ami alatta van :D

nekem a ledezés annyira nem begyere, inkább ez

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...&Itemid=105

Link to comment
Megosztás:

Ha nem pont a vizsgán pukkan el, nincs jelentősége.

Pest melyik részén vagy? Ha valahol felénk, tudok adni telószámot. Kihozod a megbeszélt napon, a szerelőm elviszi, levizsgáztatja, visszahozza. Nem vagyonokért és nem kell küzdened, meg idegeskedned....

Az enyém most decemberben 25-be volt így, mondjuk nem volt vele semmi gond.

18.kerben lakok.

a 30ezer mennyire reális amúgy amit nekem mondtak?

véleményem szerint, olyan nagyon nagy bajok nem lehetnek az autóval, fékek újak, gömbfejek nem lógnak.

van valami kis kopogó hang hátul, de nem tudom mi lehet.

a szélvédőn van 2 kavicsfelverődés, közép-alul.

Link to comment
Megosztás:

nekem a fehér műszerezés alapból nem tetszik ezen az autón, azért kerestem rá egyből a zöldítésre

esetleg zöld led? :) :)

LOL ugyanilyen panasonic mp3 van a kispolszkimban :D

Gyártanak ződet is. (meg még egy pár színt :P )

Idézetből légyszi töröld az "img" "/img" tagokat :D

Link to comment
Megosztás:

akkor a légzsákról lemondok

amúgy sem tervezem összetörni magam a következő pár évtizedben :D

szóval akkor a többi "extra" nem nagy kunszt, köszi

a szereléstől meg nem félek, 5 év kispolszkizás során volt részem mindenben

Én meg egy másik kartásrs, nincs 3hónapja, hogy a dupla légzsákot betettük. :) Szal nem egy nagy ördöngőség. Annyival tart több ideig betenni mint az elektromos ablakot, hogy itt ki kell venni a műszerfalat is :) Nekem már csak a klimaty hiányzik meg az ABS. :D (nem hiányzik, nincsen. :P )

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy remek, nagy hírértékkel bíró e-mailt, miszerint többmillió e-mailcím közül kisorsoltak 3 nyertes címet, és akkor én most hiperübernagyonnyertes vagyok. Tényleg hatalmas szerencsém lehet, mert 4 különböző címem is benne van ebben a 3-ban :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

És nyilván csak éles helyzetben derül ki, hogy sikerült a projekt vagy sem.

Vagy egyszercsak bumm aztán nézel szét,hogy "e meg mi vót" :D

Szvsz sokkal drágább bíbelődős meló utólag szerelgetni mindenfélét.

Klímához utólag fúúú én egyszer kérdeztem,hogy elméleti síkon...Elkezdte sorolni mit kell szétbombázni,másikat szerelni...klíma felejtős.

ABS is: másik féltengely,csonkállvány,ECU,vezetékelés,modul,jeladók stb.

Link to comment
Megosztás:

újabb kérdések

bármelyik F astrában meg tudom nézetni a valós kilométert szervizben?

a km órában lévő számlálótól függetlenül

másik

mennyire nehéz egy fapadot komfortosítani? gondolok itt fordulatszámmérőre, klíma, el.ablak, kp zár, lufis kormány

beszerelhetők ezek házilag? vagy inkább felejtős?

harmadik

miért olvasom minden 2. népítéletben, hogy állandóan kiégnek a műszerfal izzói? hogyan védekeztek ez ellen?

Ha jól emlékszem, te kocsi vásárlás előtt állsz és csak tervezgetsz?

Ha ilyen terveid vannak, akkor ne fapadost keress, még ha olcsóbb is, hanem minden extra amit megkívánsz legyen eleve benne lehetőleg gyárilag, esetleg utólagosan beszerelve (klíma), mert egy csomó fáradtságtól és pénzköltéstől megkíméled magad!

Csak fejből mondom az árakat pár hónappal ezelőtti nézelődésem alapján, de manuális klímásat már 450-500 tól ki lehet kapni. ha beszerelteted, az még bontottból is bekerül a szereléssel együtt 100 -150-be!

Ha veszel hozzá egy fapadost 300-ért (ami elég lepukkant lehet), akkor már nem érte meg!

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem, te kocsi vásárlás előtt állsz és csak tervezgetsz?

Ha ilyen terveid vannak, akkor ne fapadost keress, még ha olcsóbb is, hanem minden extra amit megkívánsz legyen eleve benne lehetőleg gyárilag, esetleg utólagosan beszerelve (klíma), mert egy csomó fáradtságtól és pénzköltéstől megkíméled magad!

Csak fejből mondom az árakat pár hónappal ezelőtti nézelődésem alapján, de manuális klímásat már 450-500 tól ki lehet kapni. ha beszerelteted, az még bontottból is bekerül a szereléssel együtt 100 -150-be!

Ha veszel hozzá egy fapadost 300-ért (ami elég lepukkant lehet), akkor már nem érte meg!

igen

még kb 2-3 hónapom van a kocsivásárlásig (akkorra jön össze a pénz)

sajna 450-480-ért látok olyan fapadokat, amiket megvennék, mert jó állapotúnak tűnnek, de azért kéne pár extra

a klíma annyira nem izgat, nyáron úgyis lehúzom az ablakot, télen meg van normál fűtés

Link to comment
Megosztás:

igen

még kb 2-3 hónapom van a kocsivásárlásig (akkorra jön össze a pénz)

sajna 450-480-ért látok olyan fapadokat, amiket megvennék, mert jó állapotúnak tűnnek, de azért kéne pár extra

a klíma annyira nem izgat, nyáron úgyis lehúzom az ablakot, télen meg van normál fűtés

Itt is keresgélhetsz:

http://www.hasznaltauto.hu/talalatilista/a...R9A2RD6IU/page1

Link to comment
Megosztás:

igen

még kb 2-3 hónapom van a kocsivásárlásig (akkorra jön össze a pénz)

sajna 450-480-ért látok olyan fapadokat, amiket megvennék, mert jó állapotúnak tűnnek, de azért kéne pár extra

a klíma annyira nem izgat, nyáron úgyis lehúzom az ablakot, télen meg van normál fűtés

Ha olyan nyár jön amilyen volt, akkor nincs szükség klímára, de ha például olyan mint 2003-ban volt, akkor nagyon kell....

Vittem egy dán kollégámat Budapestről Miskolcra, és mire odaértünk az ájulásig rosszul lett!

Fél órát töltött a mosdóban, míg fellocsolta magát, és csak utána kezdhettük a tárgyalást... :D

Link to comment
Megosztás:

igen

még kb 2-3 hónapom van a kocsivásárlásig (akkorra jön össze a pénz)

sajna 450-480-ért látok olyan fapadokat, amiket megvennék, mert jó állapotúnak tűnnek, de azért kéne pár extra

a klíma annyira nem izgat, nyáron úgyis lehúzom az ablakot, télen meg van normál fűtés

El nem kell kapkodni mert pl én 310.000-ért vettem a piros csodát friss műszakival,szinte minden létező extrával és mind gyári(ABS,szervó,klíma,elektromos ablakok,el.füthetö tükrök,immo,riasztó,közp.zár,ködlámpa,tolótető stb.stb.)Szóval ne kapkodj,néz körül jó alaposan,mert biztos hogy vannak.

Link to comment
Megosztás:

El nem kell kapkodni mert pl én 310.000-ért vettem a piros csodát friss műszakival,szinte minden létező extrával és mind gyári(ABS,szervó,klíma,elektromos ablakok,el.füthetö tükrök,immo,riasztó,közp.zár,ködlámpa,tolótető stb.stb.)Szóval ne kapkodj,néz körül jó alaposan,mert biztos hogy vannak.

Ami az avatarodon van? Képet dobjál mááárr :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.