Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

54Ah-s akksit max 5,4A-rel lehet tölteni és mivel max 2,65V lehet cellánként a feszültség, így 15,9 a max töltőfesz. Egy volttal léptem túl, kérlek ne haragudj. :) Azért volt 1V volttal több, mert ennyire pontosan nem lehet állítani sajnos, izzót meg nem akartam még sorba kötni vele pluszba. Az 5A-t meg szépen be lehet állítani rajta. Amúgy 11Volttól 39Voltig lehet állítani a töltő feszültségét és max 40Amperrel tud tölteni feszültségtől függetlenül. A feszültséget meg állandó szinten tartja. Ilyen a vasúti szelénes egyenirányítós akkumulátortöltő nagyjából. :D Ki is hiányzott elektróról? :D

Régen jártam iskolába, de 2,2 volt/ cella és így 14 volt volt a maximális feszkó, amit az aksinak adni lehetett abban az időben, és azóta nem hallottam történelmi áttörést, és gyanítom ha lett is volna, neked nem olyan aksid van. Generátor sem véletlenül tölt 14el.. a töltőáram pedig a 10edes törvény miatt rendben van :)

Link to comment
Megosztás:

Mivel nincs még CC-m így nehéz is lesz. A diag csati bekötése meg szerintem le van írva, mindkét fajta csatlakozóhoz.

Nem feltétlenül neked kell a cc-t ha neked nincs, de másnak már van. :D Akkor kiegészítetted, mert utoljára mikor néztem még nem volt :)

Link to comment
Megosztás:

Régen jártam iskolába, de 2,2 volt/ cella és így 14 volt volt a maximális feszkó, amit az aksinak adni lehetett abban az időben, és azóta nem hallottam történelmi áttörést, és gyanítom ha lett is volna, neked nem olyan aksid van. Generátor sem véletlenül tölt 14el.. a töltőáram pedig a 10edes törvény miatt rendben van :D

Ez gondozásmentes kalciumos akksi, 6 cellás.

Nem feltétlenül neked kell a cc-t ha neked nincs, de másnak már van. :) Akkor kiegészítetted, mert utoljára mikor néztem még nem volt :)

Sosem egészítettem ki, nem is tudom szerkeszteni. :D Mindig is ott volt az a leírásban.

Link to comment
Megosztás:

Ez gondozásmentes kalciumos akksi, 6 cellás.

Sosem egészítettem ki, nem is tudom szerkeszteni. :D Mindig is ott volt az a leírásban.

Sztem akkor is 14 voltal tölt a generátor :) Eyszer feltöltötted 17 voltal az első indítás leveszi belőle azt a töbletet.

Akkor halucináltam :D ott van tényleg :)

Link to comment
Megosztás:

Nem azt írtam, hogy 17V-ot mértem az akksi kapcsain. 14,22 lett benne amikor lekapcsoltam a töltőt. Amúgy 14,4V-tal tölt a generátor. A generátor meg sose fogja neked feltölteni teljesen az akksit. :D

Egyes kutatások szerint nem is szabad feltölteni teljesen, legalábbis a hibrid autóknál így igyekeznek hosszú életet adni az aksiknak, hogy nem töltik fel teljesen, és lemeríteni se merítik teljesen haználat közben.

Link to comment
Megosztás:

Régen jártam iskolába, de 2,2 volt/ cella és így 14 volt volt a maximális feszkó, amit az aksinak adni lehetett abban az időben, és azóta nem hallottam történelmi áttörést, és gyanítom ha lett is volna, neked nem olyan aksid van. Generátor sem véletlenül tölt 14el.. a töltőáram pedig a 10edes törvény miatt rendben van :D

2.4V a gázosodási határ ez adja a 14.4-et.

Gondozásmentes akksiknál, meg zselésnél alkalmazzák a 2.3V-os kapocsfeszt ez ad 13.8V-ot így tuti nem lesz gázosodás, de ha neadjisten van is akkor van az akksiban egy katalizátor ami visszaalakítja a gázt.

Amúgy meg tökmindegy mennyire töltöd ha van PBSO4 az oldatban akkor már szulfátosodni fog, ez meg igaz egy akármennyire is kicsit merült akksira.

Link to comment
Megosztás:

Egyes kutatások szerint nem is szabad feltölteni teljesen, legalábbis a hibrid autóknál így igyekeznek hosszú életet adni az aksiknak, hogy nem töltik fel teljesen, és lemeríteni se merítik teljesen haználat közben.

A korszerű hibridekben lítium akksik vannak az teljesen más technológia.

Ha túlmeríted akkor a következő töltésnél esélyes hogy olyan gázképződés lesz hogy felrobban az akksi...

Ha meg megelégszel a nem teljesen feltöltött akksival akkor jelentősen növelheted az élettartamot (pl egy 4.2V-os cellát csak 4.1V-ig töltesz fel)

Amúgy sincs sok teteje a lítium akksit fullra tölteni mert a töltések utolsó 10-20%-ának bevitele jóval tovább tart mint az előtte levő 80-90%.

Autónál ez ugye nagyon nem mindegy hogy 1 órát töltesz vagy 4-et...

Link to comment
Megosztás:

Ember jött, hogy azonnal kell neki, mert berobbant a szélvédője. Mit kellett volna tennem?

Adni neki egy darab takarófóliát, meg egy tekercs szigszalagot :D :)

Pepe!Szerinted van megkímélt 17DR eladó itthon? :D

Van. Csak külön kell bódét venni, és külön motort hozzá. 2 napja boltoltam generátort a Debreceni sráccal (igen, még mindig onnan vásárolok :) ) és mondta hogy megint van 3 faca dízele dojcsiából, ha valakinek kell, akkor ott vannak :P

Link to comment
Megosztás:

Tőlem még nem volt:

Boldog névnapot Dáwid cartárs!!!

Köszi-köszi.

Ja tényleg.

Névnapot Dáwid, bár ilyen formációban nincs ma névnap, max Dávid. :D

Köszi. Igen tudok róla, valami szerencsétlen sok-sok évvel ezelőtt elírta, aztán azóta így van a naptárban... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.