Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Használ valaki ilyen vagy hasonló médialejátszót?

Létezik ebből olyan aminek saját belső vinyója van? Unom már a cd-ket írogatni..... :D

Létezik.

Ugyanott:

Épp csak kétszer annyiba kerül.

Viszont tud 500 GB-ot.

Engem most meglepett az ára, azt hittem olcsóbbak ezek a kütyük.

Biztos van olcsóbb is, most csak ebben a webshopban néztem.

Link to comment
Megosztás:

Elég jó cucc. Haverom msot vett magának karácsony előtt. Az övé ASUS és 2ezerrel olcsóbb mint ez. Ugyan ebbe a boltba vette. És igen elég hasznos és jó dolog először fújoltam, de tetszik. Csak a karvajságom miatt nem adok rá pénzt. :) De amúgy vennék én is egyet. Öszekötöd géppel és heló. De ezen van vifi is szal csak rá kell küldeni a filmet és nézed. Tényleg jó és hasznos. Oda viszed ahova akarod minden tv-n megy. :D 10es

Talán az övé belső vinyós. De ez is támogat 1terráig.

Pont az lenne a cél, hogy ne kelljen hozzá a gép, ezért lenne jobb a belső vinyós. Bár nekem is itt figyel velem szemben az usb-s külső rack, 500-as vinyóval. Ha tudja kezelni..... :)

Létezik.

Ugyanott:

Épp csak kétszer annyiba kerül.

Viszont tud 500 GB-ot.

Engem most meglepett az ára, azt hittem olcsóbbak ezek a kütyük.

Biztos van olcsóbb is, most csak ebben a webshopban néztem.

Na igen, pont az ára miatt nem jutottam el odáig.....ennyit egyenlőre nem szánnék rá :D

Link to comment
Megosztás:

Pont az lenne a cél, hogy ne kelljen hozzá a gép, ezért lenne jobb a belső vinyós. Bár nekem is itt figyel velem szemben az usb-s külső rack, 500-as vinyóval. Ha tudja kezelni..... :D

De kell hozzá gép :) Valamiről rá kell tenni a filmet. :) vagy mivel van rajta wifi:D Ezért lehet egyből erre lehetne le tölteni a filmet? Fene tudja :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Jah... Generátort cseréltem. Holnap megmondom érdemes volt -e :) :P Meg nekiálltam telósítani a motorháztetőt, de aztán kb a felénél elakadtam. Szembesültem vele hogy feledékeny vagyok, meg azzal is hogy egy 6-os menetbe nem egyszerű beletekerni a 8-as csavart :D

Pedig mennyiszer téma volt te fijúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ettől csak az volt jobb, mikor rákszültem, hogy tudom ki kel vennem a 6os csavart, de egy anyával megoldom, aha, csak ugyebár a két 6as csavar anyája fel van pöttyintve egy lemezre... szóval mindkét 6os csavart ki kellett venni, és utána fincsi volt állítgatni a mocitetőt. Arrol nem is beszélve, hogy egy kézzel tartottam, másik kezemmel meg tettem vissza a lemezt, bele a 6os anyát, ekkor már fejjel tartottam a mocitetőt... nem egyszerű egyedül.

hála Brekinek, kapok két 6 os ra alakítottat :) THX Breki

Főnököd pályázik errefelé vmikor mostanában??

Erre püben is lehet :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig mennyiszer téma volt te fijúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ettől csak az volt jobb, mikor rákszültem, hogy tudom ki kel vennem a 6os csavart, de egy anyával megoldom, aha, csak ugyebár a két 6as csavar anyája fel van pöttyintve egy lemezre... szóval mindkét 6os csavart ki kellett venni, és utána fincsi volt állítgatni a mocitetőt. Arrol nem is beszélve, hogy egy kézzel tartottam, másik kezemmel meg tettem vissza a lemezt, bele a 6os anyát, ekkor már fejjel tartottam a mocitetőt... nem egyszerű egyedül.

hála Brekinek, kapok két 6 os ra alakítottat :D THX Breki

Főnököd pályázik errefelé vmikor mostanában??

Erre püben is lehet :)

Tudom, hogy ezerszer volt szó róla, azonnal eszembe is jutott amikor belenéztem a motorháztető oldalába, hogy mi a f.szért nem megy ez bele... Nekem volt egy remek segítőm, aki ugyan állandóan telefonált, de amikor a "csak még egy kéz kéne" részhez értem akkor azért segített.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.