Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt is az lesz :D (csak várhatok a suliszünet végéig, mert esztergás-ismerős, csak az eszterga-tanárom van, a suliban :)

Ha tudnám mikor indul útnak a csomag és ha nem lennék lusta bemenni értük a műhelybe éppen elcserélhetnénk, de én már be nem megyek idén pestre, hacsak nem muszáj :)

Bár ma is voltam , de csak csavarogtunk kicsit a csajokkal. Moziztunk, megnéztük a Horváth újpesten milyen gesztenyepürét prezentál, meg hoztunk vacsit a go-go-ból. Már szemezek a piedone burgeremmel :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudnám mikor indul útnak a csomag és ha nem lennék lusta bemenni értük a műhelybe éppen elcserélhetnénk, de én már be nem megyek idén pestre, hacsak nem muszáj :)

Bár ma is voltam , de csak csavarogtunk kicsit a csajokkal. Moziztunk, megnéztük a Horváth újpesten milyen gesztenyepürét prezentál, meg hoztunk vacsit a go-go-ból. Már szemezek a piedone burgeremmel :)

Hát én nem ennék meg olyan dolgot ami visszanéz rám :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jah... el is felejtettem már :D Reggel jött egy fazon a Nokiától, hogy ő akkor most betenné a kihangosítót az autómba. Néztem rá kicsit furcsán hogy ez meg mitakarez, aztán fater is kijött az ajtóhoz (még szerencse, mert én lehet hogy elzavartam volna a fószert :) ) Kiderült hogy kaptam a névnapomra egy nokia kékfogas kihangosító szettet, mert hogy napi 5-6 órát szabálytalankodni csúnya dolog (meg dárga...) fél óra alatt berakta az autóba és még bele se kötöttem. Teljesen normálisan csinált mindent, nem furkált szét semmit, nem tört le semmit, és még csak nem is szigszalaggal ugrott neki a szigetelendőknek. Estére már szinte megszerettem a cuccot. Látszani egyáltalán nem látszik, egy 2x1,5 centis tekergetős gomb, meg a napellenző mellé, a tetőkárpitra tépőzárazott mikrofon látszik belőle összesen. Ha gyújtást adok akkor csatlakozik a telóra, ha leveszem akkor diszkonnyekt. A rádiót elnémítja, visszahangosítja, tiszta jó és még a hangja is jó. :)

Link to comment
Megosztás:

az miért jó nekem? ez olyan autó, amit Németországban használtak 8-10 évet, aztán behozták kishazánkba?

Az enyém is IHX-es rendszám, Németországból hozta be egy vidéki nő 2002-ben.

Bár neppertől vettem 2005-ben, de megvolt az eredeti szerviz füzete 1992-től 2002-ig vezetve (1 tulajnál), CD kivitel, minden extrával felpakolva amit azóta is örömmel használok ki.

18 éves kocsi, de még a motorja bontva nem volt, eredeti első lengéscsillapítókkal fut és még bőven jó. Eddig 100 ezret tettem bele, és nem cserélném el egy G-re vagy H-ra! Pedig mindegyikkel jártam eleget.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is IHX-es rendszám, Németországból hozta be egy vidéki nő 2002-ben.

Bár neppertől vettem 2005-ben, de megvolt az eredeti szerviz füzete 1992-től 2002-ig vezetve (1 tulajnál), CD kivitel, minden extrával felpakolva amit azóta is örömmel használok ki.

18 éves kocsi, de még a motorja bontva nem volt, eredeti első lengéscsillapítókkal fut és még bőven jó. Eddig 100 ezret tettem bele, és nem cserélném el egy G-re vagy H-ra! Pedig mindegyikkel jártam eleget.

NO akkor mostmár a rendszámot is figyelem :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is IHX-es rendszám, Németországból hozta be egy vidéki nő 2002-ben.

Bár neppertől vettem 2005-ben, de megvolt az eredeti szerviz füzete 1992-től 2002-ig vezetve (1 tulajnál), CD kivitel, minden extrával felpakolva amit azóta is örömmel használok ki.

18 éves kocsi, de még a motorja bontva nem volt, eredeti első lengéscsillapítókkal fut és még bőven jó. Eddig 100 ezret tettem bele, és nem cserélném el egy G-re vagy H-ra! Pedig mindegyikkel jártam eleget.

nekem elöl most is gyári csillapítók vannak, hátul is csak azért lettek cserélve mert a kasznis srác széttépte a fejét a csavarnak.

(néztem műszakin simán jó volt mind a négy gátló)

ennyit jelent hogy a 13 évből 12-t ausztriában ment...

LOF-os rendszám :D

Hja, meg semmi kókányolás nincs az autón.

sehol

Egy baj van, ami nem tom még mennyire baj, hogy az összes nyűgje ami lehet az nekem fog előjönni (önindító, generátor, turbó, nyelestengely, minden ami viszonylag hosszú élettartamú, de nem örök)

Nem egyszerű ezt mérlegelni....

Könnyen beletolhat az ember százezreket a gépbe...

Link to comment
Megosztás:

nekem elöl most is gyári csillapítók vannak, hátul is csak azért lettek cserélve mert a kasznis srác széttépte a fejét a csavarnak.

(néztem műszakin simán jó volt mind a négy gátló)

ennyit jelent hogy a 13 évből 12-t ausztriában ment...

LOF-os rendszám :)

Hja, meg semmi kókányolás nincs az autón.

sehol

Egy baj van, ami nem tom még mennyire baj, hogy az összes nyűgje ami lehet az nekem fog előjönni (önindító, generátor, turbó, nyelestengely, minden ami viszonylag hosszú élettartamú, de nem örök)

Nem egyszerű ezt mérlegelni....

Könnyen beletolhat az ember százezreket a gépbe...

Áhh... olyan nincs :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hozzák vissza Patai Annácskát! :D

meg melinda c-t :)

nem is ez a lényeg,párom kitalálta hogy menjünk x-es koncertre...

megnéztem a jegyárakt ami Papp Lászlóba (dec 22) volt 4e-15e ...mondtam: NEM

Nem maradt ennyibe a történet .Mi nyíregyi rádiót hallgatunk Pesten....mert jó.

Ott is hirdetik :lesz a buszacsába ,mennyi a jegy?? 2e elő vételben ,2.5e helyszínen..

Nem is értem ,hogyan lehet ekkora különbség.

Link to comment
Megosztás:

meg melinda c-t :)

nem is ez a lényeg,párom kitalálta hogy menjünk x-es koncertre...

megnéztem a jegyárakt ami Papp Lászlóba (dec 22) volt 4e-15e ...mondtam: NEM

Nem maradt ennyibe a történet .Mi nyíregyi rádiót hallgatunk Pesten....mert jó.

Ott is hirdetik :lesz a buszacsába ,mennyi a jegy?? 2e elő vételben ,2.5e helyszínen..

Nem is értem ,hogyan lehet ekkora különbség.

NA

melyik nyíregyházi rádiót toljátok? mer én meg délben meg szombat délben kossuthot hallgatok :D

néha hírek, néha kabaré

Link to comment
Megosztás:

Havernak is ilyen van a B Vekiben. Nemrég vette, de csak most láttam közelebbről a feliratot rajta: 2.5 V6 :)

A lóerőket sunáznám de nem tankolnám! :D

Nem vészes, főleg nem egy könnyebb bódéban, manuális váltóval... :)

A ködlámpásból ködlámpanélkülbe dángrédelt löki tetszik :P Amúgy meg miért nem linkelsz már egy dízel vényócat? :D :D

opelforumponthu, nem pedig dejotraktoromvanponthu :D

Link to comment
Megosztás:

Használ valaki ilyen vagy hasonló médialejátszót?

Létezik ebből olyan aminek saját belső vinyója van? Unom már a cd-ket írogatni..... :D

Elég jó cucc. Haverom msot vett magának karácsony előtt. Az övé ASUS és 2ezerrel olcsóbb mint ez. Ugyan ebbe a boltba vette. És igen elég hasznos és jó dolog először fújoltam, de tetszik. Csak a karvajságom miatt nem adok rá pénzt. :) De amúgy vennék én is egyet. Öszekötöd géppel és heló. De ezen van vifi is szal csak rá kell küldeni a filmet és nézed. Tényleg jó és hasznos. Oda viszed ahova akarod minden tv-n megy. :) 10es

Talán az övé belső vinyós. De ez is támogat 1terráig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.