Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Erre az autóra kötelességed végtelen mennyiségű nyálat mozgósítani a monitorod irányába! :)

Szerelő sráccnak ebből a kasztnikódból volt a 7ese, amit most kasztniztak ki, és festettek szép feketére, igaz az nem lett ennyire stílusos, de azért lehet csorgatni arra is, meg volt egy 5öse, ami gyári kinézet, meg 400+ os motor szóval nem volt rossz az se :D

Link to comment
Megosztás:

Ellenőrizd a bekötéseit műszerrel. Itt van bekötési rajz.

Sima analóg jelek, ha jó helyre van dugva mennie kéne.

na ez az hogy nekem csak 5-6 kábel van benne, gyári kábel egyébként, ... egy szervizes srácc azt mondta, hogy olyan rca kell ehhez az lcd tvhez, amiben az összes kábel benne van.... holnap kapok olyan kábelt kíváncsi leszek.

Link to comment
Megosztás:

na ez az hogy nekem csak 5-6 kábel van benne, gyári kábel egyébként, ... egy szervizes srácc azt mondta, hogy olyan rca kell ehhez az lcd tvhez, amiben az összes kábel benne van.... holnap kapok olyan kábelt kíváncsi leszek.

Elvileg 8 ér kell hozzá, akkor már sztereo hanggal megy. 6 vezeték minimum kell, de azzal is mennie kéne. :D

Link to comment
Megosztás:

Erre az autóra kötelességed végtelen mennyiségű nyálat mozgósítani a monitorod irányába! :)

Volt egy ilyenünk 94-2000-ig csak 7esben (728i),de ugyanilyen lökösökkel,domborított sárvédővel...ÁLLAT volt.

Ha 90nel mentél vele akkor 10liter de ha 5emberrel,tele csomagokkal 140el akkor is. 60-nál padlógáz=gumifüst :D

Meg a sorhat 4000feletti fémes üvöltése. :D Vagy 60.000km-t ültem a jobb egyben.

Áhhh boldog gyermekkor!! :)

Link to comment
Megosztás:

Volt egy ilyenünk 94-2000-ig csak 7esben (728i),de ugyanilyen lökösökkel,domborított sárvédővel...ÁLLAT volt.

Ha 90nel mentél vele akkor 10liter de ha 5emberrel,tele csomagokkal 140el akkor is. 60-nál padlógáz=gumifüst :)

Meg a sorhat 4000feletti fémes üvöltése. :D Vagy 60.000km-t ültem a jobb egyben.

Áhhh boldog gyermekkor!! :)

Jó is az, csak nem értem miért mondjátok, hogy ígyúgy 7es? :D

Jó ez a calibra, nekünk is volt ilyen astrank. :P

Link to comment
Megosztás:

Egyszer megérted, vagy nem. :)

Én szeretem a bmwket, de mégse tudom így a kasztnikódokat mint te csak az E46ot tudom :D de szerintem te nem értesz jol vmit, ha egyszer 7ese van nem mondhatom, hogy 6 os, ha szép az a calibra, nem lehetett olyan astrám, mert az calibra az meg astra.

Link to comment
Megosztás:

Én szeretem a bmwket, de mégse tudom így a kasztnikódokat mint te csak az E46ot tudom :) de szerintem te nem értesz jol vmit, ha egyszer 7ese van nem mondhatom, hogy 6 os, ha szép az a calibra, nem lehetett olyan astrám, mert az calibra az meg astra.

Az e23 a két első ülésről meg= e24 Jó kivéve a combtámaszos bőrülést! :)

Corsám van szóval tudom milyen a Tigra! :D

Link to comment
Megosztás:

cat tv :)

cat-audio.com

jaaa muterom tvje pl olyan, hogy ha rca-n nem kap hang jelet csak képet, vagy fordítva, akor se kép se hang egyik esetben se, az pedig samsung tv.

Az milyen? :)

Közben némi turkálás után megtaláltam a videokarihoz kapott átalakítót. Ezzel kompozit bemeneten összetudom kötni a szgépet a tv-vel. Még meg kell néznem mennyi madzagot raktam a betonba, mert az 5db RCA elég sokat felzabál.... :D

Link to comment
Megosztás:

Nah elugrottam Gödöllőre, mert hoztak nekem generátort Debrecenből :) Kár hogy az átlagsebesség 40 volt, mert az első hó óta nem takarították a környéket :D Akkor fel lett szórva, azóta már 2x megfagyott, úgyhogy qrva erős autóm lett hirtelen (3-ban 1500nál is elkapart egy kis gázadásra :) )

Jah, meg ajándékba csomi-teleszkóp gömbfejeket, úgyhogy ha sok időm lesz, akkor a motorháztetőt se kell majd támasztgatni.

Link to comment
Megosztás:

Nah elugrottam Gödöllőre, mert hoztak nekem generátort Debrecenből :) Kár hogy az átlagsebesség 40 volt, mert az első hó óta nem takarították a környéket :D Akkor fel lett szórva, azóta már 2x megfagyott, úgyhogy qrva erős autóm lett hirtelen (3-ban 1500nál is elkapart egy kis gázadásra :D )

Jah, meg ajándékba csomi-teleszkóp gömbfejeket, úgyhogy ha sok időm lesz, akkor a motorháztetőt se kell majd támasztgatni.

Én ismét hoztam a rekordot a kocsimmal jégen. 160 km/h sebességgel egy helyben állva. :P :D Ötödiket már nem bírja, ott már csak 100, bár 4-esben sem tud kipörögni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.