Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, erre rá akartam kérdezni, hogy érdemes fiatalabb classicot venni, vagy jók az öregebb nem classicok is?

ha nem classic, akkor is mindenképp facelift kellene

96-97-es szériából válassz, azokat mondják a legjobbnak. :lol: Ezeknél jobb a felszereltség is mint classicnál és nincsenek olyan keveredések, mint a 94-95-eknél. :lol: Meg nem utángyári kapcsolót raknak a gyári elektromos ablakhoz és nem utángyártott központizárral szerelték. :)

Link to comment
Megosztás:

d-sub?

HDMI az nem d-sub. :lol:

D-SUB:

01mini_dsub15-box-l.jpg

HDMI:

hdmi-hdmi.jpg

Hdmi-nél számít minőségben a kábel hossza? Össze kéne kötni a TV-t a szgéppel, de úgy látom ezt a vacak kábelt aranyáron mérik..... :lol:

Nem kéne. Bár attól függ milyen hosszú, mert azért van egy hossz amit már nem bír szerintem.

Link to comment
Megosztás:

HDMI az nem d-sub. :lol:

D-SUB:

HDMI:

Nem kéne. Bár attól függ milyen hosszú, mert azért van egy hossz amit már nem bír szerintem.

én tudom mi a különbség... :lol:

azért írtam a d-sub -ot mert olcsó a kábel ,és pl nekem 15 méter van a gép és tv között :)

és probléma nincsen

Link to comment
Megosztás:

én tudom mi a különbség... :D

azért írtam a d-sub -ot mert olcsó a kábel ,és pl nekem 15 méter van a gép és tv között :D

és probléma nincsen

Azért a D-sub se véletlenül van kihalófélben :lol:

Nekem már 2 méteren látszott a különbség D-sub és DVI között.

Néztem megéri-e HDMI-t szétbontani DVI-re, de majdnem egy árban vannak, és akkor kell vinni hangot is.

és fullHD jelet vittél már át rajta hanggal együtt? :lol:

Kihívások viszik előre az emberiséget :)

Link to comment
Megosztás:

Ha érdekel a különbség, cibáld közelebb a számítógéphez, kösd össze egy digitális kábellel is, és jelenítsd meg mind2-n ugyan azt, aztán váltogass.

Meg fogsz lepődni :lol:

oksi...megnézem,csak most 200km-re van a tv :lol: ,mennyi kábel :)

sajna d-sub van csak a gépen.

Link to comment
Megosztás:

Azért a D-sub se véletlenül van kihalófélben :lol:

Nekem már 2 méteren látszott a különbség D-sub és DVI között.

Néztem megéri-e HDMI-t szétbontani DVI-re, de majdnem egy árban vannak, és akkor kell vinni hangot is.

Kihívások viszik előre az emberiséget :lol:

Főleg, hogy tudtommal 5.1-et visz át. :)

Link to comment
Megosztás:

A tv szempontjából tökmindegy mit nyomok le a torkán....mindenevő :lol:

A szgépen viszont csak DVI kimenetem van, amihez kaptam DVI-D átalakítót, ehhez kéne valami megoldás, ami elvisel úgy 10m hosszt, lehetőleg nagy minőségromlás nélkül :lol:

Aranyozott DVI toldó szerintem megoldja a problémát. (Ilyenkor örülök, hogy nekem van HDMI kimenetem is. :D (D-SUB is :)))

Link to comment
Megosztás:

én merem ajánlani a belinkelt céget :lol:

kb a Fogarasi úton levő obi-val szembe van

Köszi! A mellettük levő sorházban van 4 liftem. :lol: Holnap meglátogatom őket. :D

Aranyozott DVI toldó szerintem megoldja a problémát. (Ilyenkor örülök, hogy nekem van HDMI kimenetem is. :D (D-SUB is :)))

Úgy túl könnyű lenne :D

Mindig ez van....vesz az ember valamit és ahelyett, hogy ülne a fenekén és bámulná az új TV-t, mindjárt valami turpisságon töri a fejét. :lol:

2 napja csorgatom a nyálam, ideje variálni valamit.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.