Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

1.6 os é érdekelne, de hf nélkül mire megy vele ??

Elvileg a HF. ugyan az. Csak az si-nél egy jeladó a gyújtás modul alatt van. Ami az nz-nél valahol máshol. Ennyit tudok. De majd ha itt lesz tüzetesen össze tudom hasonlítani. Bár amennyiért adnám HF-nélkül is megéri hidd el. És ha még vadásznod kell rá egy HF-et akkor sem lenne az az ár amit sokan mondanak rá. UHOGY:D Gondold meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a HF. ugyan az. Csak az si-nél egy jeladó a gyújtás modul alatt van. Ami az nz-nél valahol máshol. Ennyit tudok. De majd ha itt lesz tüzetesen össze tudom hasonlítani. Bár amennyiért adnám HF-nélkül is megéri hidd el. És ha még vadásznod kell rá egy HF-et akkor sem lenne az az ár amit sokan mondanak rá. UHOGY:D Gondold meg. :lol:

A szívótoroknak ugyanott lennének a felfogató csavarjai, mint az SE-n az injektor hídnak? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az se hf nem ugyan olyan, mint a központis...de ezt már számtalanszor leírtam.

Ám legyen igazad. Én a számtalan írásod közül egyet sem találtam. :lol: De akkor nem ugyan az... nem tudom! Csak feltételeztem.

Öhm zotya a felfogató csavarok szerintem egy helyen vannak ergo stimmelnek. Ez is csak feltételezés. Holnap ha a DEVLA is úgy akarja össze tudom hasonlítani az nz-vel és akkor okosabb leszek. De azok a csavarok szerintem stimmelnek%!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne 1 nagy problémám! Ma délutánra befagyott a kocsim bal első ajtajának a zárja és alig bírtam kinyitni valaki tudna erre valami probléma megoldást mivel lehetne vagy ,hogyan ezt megelőzni vagy megszüntetni :lol:?

Előre is köszönöm a segitséget. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne 1 nagy problémám! Ma délutánra befagyott a kocsim bal első ajtajának a zárja és alig bírtam kinyitni valaki tudna erre valami probléma megoldást mivel lehetne vagy ,hogyan ezt megelőzni vagy megszüntetni :lol:?

Előre is köszönöm a segitséget. :lol:

Lehet kapni tecsóban-barkácsáruházban zárolajozó-jégoldót, célszerű nem a kocsiban tartani. Én amikor befúlyom a kédereket szilikonnal szoktam küldeni a zárba is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne 1 nagy problémám! Ma délutánra befagyott a kocsim bal első ajtajának a zárja és alig bírtam kinyitni valaki tudna erre valami probléma megoldást mivel lehetne vagy ,hogyan ezt megelőzni vagy megszüntetni :lol:?

Előre is köszönöm a segitséget. :lol:

Eddigi tapasztalatom az, hogy amikor különböző zárolajozós, jégoldós sz.rokkal fújkálják-nyomkodják a zárat, akkor időlegesen jobb lesz, de később amikor némi kosz beleragad, akkor pont attól ragad meg a zár. Igazából a legegyszerűbb megoldás rá, egy távirányítós központi zár szett :) (kipucolni sz.rabb)

Link to comment
Megosztás:

Eddigi tapasztalatom az, hogy amikor különböző zárolajozós, jégoldós sz.rokkal fújkálják-nyomkodják a zárat, akkor időlegesen jobb lesz, de később amikor némi kosz beleragad, akkor pont attól ragad meg a zár. Igazából a legegyszerűbb megoldás rá, egy távirányítós központi zár szett :D (kipucolni sz.rabb)

Elkérték a kocsimat, mondom a srácnak , kp-záras, kérdi az mi? Mutatom neki, hogy lenyomom a vezető oldali gombot, és lemegy az összes. Lenyomta, erre a többi fent maradt. :lol: Most mi van? Mi van -mi van B+ az hogy nem kapod meg a kocsit, mert nem értesz hozzá az van! :lol: Utánna már jó volt, csak valami pillanatnyi elmezavar lehetett. :)

Link to comment
Megosztás:

És a blokkot ki nézné meg nekem hogy gyűrűzzem-e vagy se. ?

Ha már szét van szedve azt a 15ezret ne spórold ki, de ha nincs kopásnyom se a gyűrűkön, akkor lehet felesleges, én cseréltem.

Mondom a corsába.....a test kábel jó hosszú, de a + ...... :lol:

mondom F be :lol:

Eddigi tapasztalatom az, hogy amikor különböző zárolajozós, jégoldós sz.rokkal fújkálják-nyomkodják a zárat, akkor időlegesen jobb lesz, de később amikor némi kosz beleragad, akkor pont attól ragad meg a zár. Igazából a legegyszerűbb megoldás rá, egy távirányítós központi zár szett :) (kipucolni sz.rabb)

ami nekem van, az nem olajoz, száraz lesz utána az egész.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne 1 nagy problémám! Ma délutánra befagyott a kocsim bal első ajtajának a zárja és alig bírtam kinyitni valaki tudna erre valami probléma megoldást mivel lehetne vagy ,hogyan ezt megelőzni vagy megszüntetni :lol:?

Előre is köszönöm a segitséget. :lol:

Fűtött garázs. Kész. :)

Link to comment
Megosztás:

Eddigi tapasztalatom az, hogy amikor különböző zárolajozós, jégoldós sz.rokkal fújkálják-nyomkodják a zárat, akkor időlegesen jobb lesz, de később amikor némi kosz beleragad, akkor pont attól ragad meg a zár. Igazából a legegyszerűbb megoldás rá, egy távirányítós központi zár szett :lol: (kipucolni sz.rabb)

Az megvan csak azzalse tudtam kinyitni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oké oké, de a kopott kulcs, meg a lamellák, hogy befolyásolják a távirányítós központizárat? :)

Sehogy, nem az van neki, csak kúcs meg lik, vagy tévedek? :lol: :D Nekem még egyszer sem fagyott be, igaz legtövvször a beálló alatt áll a kocsi. Ma délután mintha kicsit nehezen tekert volna a vadi új 74 -es akku. :lol: És csak -3.5-fok volt.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Ha az ajtógombot mozgatod kézzel, akkor nem mozog nehezen?

Az ajtó gombra nem reagált kulcsfordításra sem el se tudtam fordítani a pöcköt meg fel se tudtam húzni... :) .Elsőnek ugy tűnt hogy szétugrott aztán haverommal meggyőződtünk róla miután kisikerült nyitni h befagyott valószínűleg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.