Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szép estét! :lol:

Odaléptem ma egy kicsit a kocsinak, hogy menjen is, egyesből nagyon gyönyörűen, azonnal elindult... az enyémmel miért nem lehet ilyet? Az vár egy pillanatot, és utána kezd csak el gyorsulni egyáltalán... ezzel a kocsival lámpától lámpáig simán lenyomnám magam. :lol:

Ez is a rossz lambda miatt lehet? Most végre ha visszakapom a kocsit, már ki lesz cserélve az is, csak mindig ilyenkor van az, hogy várom a csodát, aztán ugyanolyan minden, mint előtte...

Link to comment
Megosztás:

Szép estét! :lol:

Odaléptem ma egy kicsit a kocsinak, hogy menjen is, egyesből nagyon gyönyörűen, azonnal elindult... az enyémmel miért nem lehet ilyet? Az vár egy pillanatot, és utána kezd csak el gyorsulni egyáltalán... ezzel a kocsival lámpától lámpáig simán lenyomnám magam. :)

Ez is a rossz lambda miatt lehet? Most végre ha visszakapom a kocsit, már ki lesz cserélve az is, csak mindig ilyenkor van az, hogy várom a csodát, aztán ugyanolyan minden, mint előtte...

Vedd meg. (Ja ne mert Classic :lol: )

Link to comment
Megosztás:

bizony de szar is hogy megy is... meg nem is öreg... Egyébként az olajnyomás lámpa villog még?? Mert akkor tényleg ne vedd meg :lol:

Nem, amióta van benne olaj. (Igaz, most már többféléből van pancsolva.) Mondjuk kérdés, hová tűnt belőle az, ami benne volt... de sosem fog kiderülni, gondolom.

Amiért még nem venném meg semmiképp, az az, hogy a futómű úgy recseg-ropog, mint valami szekér... pályán nem biztos, hogy merném küldeni neki 170... na jó, 110 felett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lényeg hogy a szervó működ. :lol:

Hát amióta nálam van:

- van olajnyomás

- ismét van szervokormány

- ismét van bal oldali tompított fény

- az ablaktörlő lapátok nem fémből, hanem gumiból vannak

- van ablakmosó folyadék, és nem a fekete retken keresztül kell kibámulni az ablakon

Hej, ha még napellenző is lenne... de hát nem lehet mindent. :lol:

gondolom a gyakori olajcserék miatt kicsit megette....

Nemtom, mert az az egy tényleg be volt tartva rendesen, de szerintem az előbbi tulajdonosai sem bántak sokkal jobban vele, ha egyáltalán valamivel is jobban...

Link to comment
Megosztás:

Akkor ebből se veszem meg a motort... Pedig a kód egyezik... :lol:

Visszatekerhetem az órát neked, bár már így is nagyon durva hazugság (kb. 170000) van rajta... A kormány nemes egyszerűséggel tükörsima, a légzsák éle egyik oldalon kivan... minden szét van ülve, kopva...

Link to comment
Megosztás:

még jó hogy nem a tiédet vettem meg :lol:

Miért? Akkor most neked kellene legalább megcsinálni. Habár ha nem hajtod szét ....

Visszatekerhetem az órát neked, bár már így is nagyon durva hazugság (kb. 170000) van rajta...

Nekem 150000 van benne.

Link to comment
Megosztás:

Szép estét! :lol:

Odaléptem ma egy kicsit a kocsinak, hogy menjen is, egyesből nagyon gyönyörűen, azonnal elindult... az enyémmel miért nem lehet ilyet? Az vár egy pillanatot, és utána kezd csak el gyorsulni egyáltalán... ezzel a kocsival lámpától lámpáig simán lenyomnám magam. :lol:

Ez is a rossz lambda miatt lehet? Most végre ha visszakapom a kocsit, már ki lesz cserélve az is, csak mindig ilyenkor van az, hogy várom a csodát, aztán ugyanolyan minden, mint előtte...

Elképzelhető. Torpanást okoz a haldokló lambda.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.