Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D Lassan átmegy off-kocsi taliba a dolog, lassan több a vévé mint az opel :o legközelebb Rábával megyek én is.. :) :)

:(

Hát már van 1 jópár vw.. kapásból 3 ugrik be...De kitudja még mennyi lesz. Most mi is kimegyünk a poloval... :( Tényleg lassan vw találkozó lesz. Hátha ott lesz Norci...behajtom rajta a kört az asconával :D :D

Link to comment
Megosztás:

6 ezer volt az 5 liter olaj, szűrővel, levegőszűrővel, de már nem kell , van. :D Majd jövőre. :)

5000 4liter olaj, 1500 levegőszűrő (Knect, Mann, Bosch), 500-1000 olajszűrő (Gyári, Knecht, Mann, Bosch)

Tehát 7000ből én is összeraktam volna... Akkor jan.2-án vigyem ? :o

Link to comment
Megosztás:

És az mikor volt? :o Mert az utóbbi 2 hétben nem is volt, nemhogy csapta volna valamivel.. :D

Húúú a ketrecet amikor hozta Zizz... őőő......Október közepe...15.-e. Azt hiszem. Még fórumon is írtam. Padlóval indult amikor ment haza, meg a vidámparkal szemben nyomott egy 180at.

Link to comment
Megosztás:

Húúú a ketrecet amikor hozta Zizz... őőő......Október közepe...15.-e. Azt hiszem. Még fórumon is írtam. Padlóval indult amikor ment haza, meg a vidámparkal szemben nyomott egy 180at.

Én úgy hallottam, hogy volt valami negatív a dologban, azé nem gurul vele :o valamikor azóta .. :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy azt, hogy most már aztán qrvára elég volt? :o :D

A gumi válik le ????

A rugótörést azt könnyen észrevettem ,részvétem.

Jah még Facelifthez annyit, hogy nekem az átmenti oldalindex nélküli verdám van.

1,4 44 kW ra éves díjam lenne az A...... nál 12 ropi, lehet, hogy átváltok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.