Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kartert minek felragasztani ? :D

Betonozd le az egész alját :) :) :( :(

Mert meguntam, hogy másfél év alatt a második tömítés van benne alatta-felette pasztázva, és szépen szivárog körben az olaj.

Neked még senki se mondta, hogy opel olajat nem szeressük? :D 10w40esből kimondottan?

De igen, csak nem mindenben hallgatok másra, nem tudom milyen volt az autó előélete az előző 230000Kilométerben, meg ahogy már írtam orrán-száján ereszti az olajat, a csereperiódus alatt 2-3 litert öntök hozzá, arra meg jó a GM-is. Amúgy most castrol volt benne, semmi különbséget nem vettem észre. 55 ezerért láttam a mulkor 130ezer kilóméterrel bontott motort, nem látom értelmét márkás olajjal pátyolgatni a 240 ezres mocimat. :o

Link to comment
Megosztás:

láttam a mulkor 130ezer kilóméterrel bontott motort, nem látom értelmét márkás olajjal pátyolgatni a 240 ezres mocimat. :o

főleg ha az első 10 méteren leforog.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Megpróbálom. :)

Haverom találta a satupad alatt és nekem adta. :o

Ha nem sikerül akkor megy amit megbeszéltünk. :(

Mindenképp várd meg amíg felveszi a szoba hőmérsékletét, mert simán szétrobban a kezedben. Utána meg hőlég...

Mert meguntam, hogy másfél év alatt a második tömítés van benne alatta-felette pasztázva, és szépen szivárog körben az olaj.

De igen, csak nem mindenben hallgatok másra, nem tudom milyen volt az autó előélete az előző 230000Kilométerben, meg ahogy már írtam orrán-száján ereszti az olajat, a csereperiódus alatt 2-3 litert öntök hozzá, arra meg jó a GM-is. Amúgy most castrol volt benne, semmi különbséget nem vettem észre. 55 ezerért láttam a mulkor 130ezer kilóméterrel bontott motort, nem látom értelmét márkás olajjal pátyolgatni a 240 ezres mocimat. :D

Az én 279e kmes motoromba is megválogatom mit borítok... :)

Link to comment
Megosztás:

Még nem tudom, ha szerencsém van asszony nem lesz itthon azt úgy becsajozoooook... :( :)

:o :D

Én lehet kimegyek. Csak nem az astrával, hanem egy fauvé poloval. Haver hazajött fehérvárról és kinézünk szerintem :) Jövőhéten pénteken meg kibelezem az astrát, és mehet a plasztikázás.

Link to comment
Megosztás:

:) :)

Én lehet kimegyek. Csak nem az astrával, hanem egy fauvé poloval. Haver hazajött fehérvárról és kinézünk szerintem :D Jövőhéten pénteken meg kibelezem az astrát, és mehet a plasztikázás.

:D Lassan átmegy off-kocsi taliba a dolog, lassan több a vévé mint az opel :o legközelebb Rábával megyek én is :( :( vagy kölcsönkunyizom unokanővéremtől a bömöst.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.