Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D Jaj...hát természetesen tisztelet a kivételnek. :) Az olyan nőket akik nem a lóvéra mennek meg kell becsülni.

Sajnos egyre kevesebb van belőlük.. :o

Link to comment
Megosztás:

:D Jaj...hát természetesen tisztelet a kivételnek. :( Az olyan nőket akik nem a lóvéra mennek meg kell becsülni. Sajnos én voltam már olyan segg hogy hagytam kihasználni magamat. Kit hibáztathatok? Magamat... Hány tank gázolajat basztam el rá... :o Meg mennyi mindent ivott az én kontómra annakidején..

Azzééé ismerjük el, ez egy két személyes játék :)

Van választási lehetőséged :)

Link to comment
Megosztás:

Azé nehogy bepasizz.. :o :D :D

nnna az távol áll tőlem... :) Mostani asszonpajtás az normális. :D Nem az autót meg a lóvét nézi. Egy 2.2es 2007es évjáratú honda civiccel jár.. :) érdekli Őt a kocsi..(általába az olyan nőket érdekli a kocsi meg a pénz akik nem sokat láttak életükbe belőle.Legalábbis lóvéból :( ) Amikor mentünk az astrával nem mondott semmi rosszat, sőt meg is dícsérte hogy húzatásnál nagyon szép hangja van. Meg hogy sokkal kényelmesebb az ülés benne mint a hondában. :(

Link to comment
Megosztás:

Mostani asszonpajtás az normális. :( Nem az autót meg a lóvét nézi.

Amikor mentünk az astrával nem mondott semmi rosszat, sőt meg is dícsérte hogy húzatásnál nagyon szép hangja van. Meg hogy sokkal kényelmesebb az ülés benne mint a hondában. :)

Örülj neki.. :D

Legalább nem nyomja szét a derekát a könyöklő.. :( :) :o :D

Link to comment
Megosztás:

:( :( :D :D

Unokahugomat cseszegettem a hétvégén :P nem szó szerint.. :) ;)

Nna a lényeg, hogy majd elgáncsolta a "khm" :o meg brutálisan fájt a dereka heureka.gif ;)

Nna mondom nem mondta még senki, hogy ha az Asconában nincs állófűtés akkor ilyen időben már nem illik ott "sokáig tartózkodni" enyhe öltözetben? :P Meg a könyöklőt is illendő felhajtani :D :P erre azt mondja: "jogos.." :) :D

Link to comment
Megosztás:

Valahogy úgy, mint én. Kell a munkábajáráshoz, fiatalabbra meg pláne nincs pénzem.

Próbáltam a Dáwidnak adott ötletet a magamévá tenni, de nem cigizem, nem iszom és nőm sem volt soha. :D

Khmmm...khmmm...khmm.... :o

Há-há, megjött a csomagom!!!! :)

117307-20101103-Foezsq.jpg

Hétvégére megvan a projekt. A mocit már tuti nem veszem ki a szimeringet cserélni, a karter felragasztásán még gondolkodom. Majd meglátom milyen idő lesz, de ha nekiállok a kipufcső lefigyel a katalizátorig, rohadt szar fölécsúsztatni a teknőt.

Link to comment
Megosztás:

Unokahugomat cseszegettem a hétvégén :P nem szó szerint.. :) ;)

Nna a lényeg, hogy majd elgáncsolta a "khm" :o meg brutálisan fájt a dereka heureka.gif ;)

Nna mondom nem mondta még senki, hogy ha az Asconában nincs állófűtés akkor ilyen időben már nem illik ott "sokáig tartózkodni" enyhe öltözetben? :P Meg a könyöklőt is illendő felhajtani :( :( erre azt mondja: "jogos.." :) :D

:D :D Ment az osztás :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.