Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy néz ki, hogy igen :D

Kicsit javult a kedvem:http://pics.coldline.hu/pics/117034-20101103-GeiIoV.jpg

(mielőtt rákérdezne valaki, azt kell nézni hogy nem a földön húzza a s.ggét jobb oldalt :o )

( Tudom hogy magas Zoli. Te kussojjá :( :) :) főleg hogy megfertőzted az autómat... :D )

Hallod ha sikerül bekötni egy ilyen hosszú kijelzőt, az óra helyére Neked adom az órás kijelzőt.. :( :D

Link to comment
Megosztás:

Garis volt még a rugó akkor?

Aha. Csak annyi bibi volt hogy ugye kézzel kovácsolt erősített rugók voltak benne hátul, a cuccolás miatt. Nah most abban még ő sem bízott hogy egy év különbséggel majd pont még egy ugyan olyat fog tudni kalapálni, úgyhogy megegyeztünk, hogy kapok két bontott rugót, használom, kipróbálom, aztán ha nem jó, akkor kalapál két egyformát. A fertőzésed abban jelentkezett, hogy Audi rugók kerültek most hátra :o

Link to comment
Megosztás:

Aha. Csak annyi bibi volt hogy ugye kézzel kovácsolt erősített rugók voltak benne hátul, a cuccolás miatt. Nah most abban még ő sem bízott hogy egy év különbséggel majd pont még egy ugyan olyat fog tudni kalapálni, úgyhogy megegyeztünk, hogy kapok két bontott rugót, használom, kipróbálom, aztán ha nem jó, akkor kalapál két egyformát. A fertőzésed abban jelentkezett, hogy Audi rugók kerültek most hátra :o

Működik nem? Akkomeg? :D

Link to comment
Megosztás:

Működik nem? Akkomeg? :D

Faca amúgy. Ez is keményebb mint a gyári, úgyhogy nem fogja a pitsáját a földön vonszolni ha beülnek hátra, viszont egész máshogy viselkedik mint az eddigi akármelyik. Kényelmes is, de nem is engedi leülni. Kíváncsi vagyok, hogy ha 3-an beteszik magukat hátra, akkor milyen lesz. Ma éjszakázós meló lesz, holnap elmegyek Csergőékhez, gömbfejekért, aztán vagy holnap, vagy holnap után megyek beletenni és futómű állítani cimbihez. Aztán remélhetőleg hajlandó lesz mosmtár az úton maradni a drága :o

Link to comment
Megosztás:

Volt. A Tiedhez van cd-tár? Nekem van egy gyári Omega, a Phlips sc804 csak nekem a középső kijelző nem működ vele.

pl:

http://www.myomega.ovh.org/podstrony/dane/radia/radia.htm

Milyen transmittered van?

Nem lehet, hogy csak a 8/10 karakteres módot kéne beállítani rajta?

...

De ha egyszer a a saját kocsimból sem tudom, hogy A facelifting előtti vagy utáni kocsim van. Őszintén leírná valaki a Caravan GL nél a változtatásokat?

Szégyellem, de a 94/12 forgalomba tétel az komoly határeset.

Nem szögletes, hanem kerekített tükörház, fehér indexbúrák és sárga izzók- nem kétfele osztott hűtőmaszk.

...

Faceliftes. Egyébként '94.08 a váltás időpontja, úgyhogy ez már a '94.12-es dátumból is sejthető :(

Ugyan már. :o Nekem még ilyen sincs. :) Illetve van, csak nem lehet belerakni /pillanat, mert össze-vissza van kötve a csatlakozónál minden.

Azért napi minimum 3 óra vezetés mellett nagyon tud hiányozni.

Valahogy úgy, mint én. Kell a munkábajáráshoz, fiatalabbra meg pláne nincs pénzem.

Próbáltam a Dáwidnak adott ötletet a magamévá tenni, de nem cigizem, nem iszom és nőm sem volt soha. :)

Ezt is említhetted volna Blitzen, tele volt szerszámokkal a csomitartóm... :D

Link to comment
Megosztás:

Az nem dallamkürt. :( Egyébként jó lenne egy olyan, csak kellene hozzá levegő kompresszor is. :D

És mi akadályoz meg benne? :D

Nem mindenki olyan nagy meleg tüccer..

Északon vannak emberek aki azt hiszik, hogy könnyebb úgy becsajozni (nem összetévesztendő az "ingyentaxissal") ha majd széthullik a bódé a hangtól és itt most mindenféle hangot beleértve.. :) :(

Próbáltam a Dáwidnak adott ötletet a magamévá tenni, de nem cigizem, nem iszom és nőm sem volt soha. :P

Na ezt most bebuktad :D ugyanhogy van :D igaz még kicsikét fiatal de.. :o de kis ííídes.. :P ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hol lehet ilyen kutyát kapni? :) Vennék vagy húszat.. :P ;)

Ez se rossz egy poén.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Faca amúgy. Ez is keményebb mint a gyári, úgyhogy nem fogja a pitsáját a földön vonszolni ha beülnek hátra, viszont egész máshogy viselkedik mint az eddigi akármelyik. Kényelmes is, de nem is engedi leülni. Kíváncsi vagyok, hogy ha 3-an beteszik magukat hátra, akkor milyen lesz. Ma éjszakázós meló lesz, holnap elmegyek Csergőékhez, gömbfejekért, aztán vagy holnap, vagy holnap után megyek beletenni és futómű állítani cimbihez. Aztán remélhetőleg hajlandó lesz mosmtár az úton maradni a drága :o

Nekem tegnap volt benne 250kg a csomiban, meg én faterommal elől, az megint olyan 180kg, és meglátszott rajta, de nem húzta a fenekét a földön :D

Link to comment
Megosztás:

Északon vannak emberek aki azt hiszik, hogy könnyebb úgy becsajozni (nem összetévesztendő az "ingyentaxissal") ha majd széthullik a bódé a hangtól és itt most mindenféle hangot beleértve.. :D :)

Nagyon sok csajnak bejön az ilyen... :o Annál jobban "szeret" minél erősebb a hangerő a kocsiba az utcán.. de az ilyenek annyit is érnek :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok csajnak bejön az ilyen... :D Annál jobban "szeret" minél erősebb a hangerő a kocsiba az utcán.. de az ilyenek annyit is érnek :)

Engem meg hanyagoljanak az olyanok :o aki nem azt nézi, hogy ki vagyok hanem mennyit és mivel tudok villogni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Még csak véletlenül se ess az általánosítás csúnya nagy csapdájába :o :D :) :)

Nekem van olyan csaj ismerősöm, aki nyafogott, hogy jaj miért ilyen hangos a kocsid kipufogója, de van olyan is aki ezt az előzőt lekussolta, és mondta hogy nyomjad csak :(

Link to comment
Megosztás:

Még csak véletlenül se ess az általánosítás csúnya nagy csapdájába :) :) :( :(

:D Jaj...hát természetesen tisztelet a kivételnek. :P Az olyan nőket akik nem a lóvéra mennek meg kell becsülni. Sajnos én voltam már olyan segg hogy hagytam kihasználni magamat. Kit hibáztathatok? Magamat... Hány tank gázolajat basztam el rá... :o Meg mennyi mindent ivott az én kontómra annakidején..

Engem meg hanyagoljanak az olyanok :D aki nem azt nézi, hogy ki vagyok hanem mennyit és mivel tudok villogni.. :D

Hát engem is..elég volt belőlük.. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.