Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

S most hova szarjak? :D

Pár ezer forintból megvan a csere mindkét oldalon,rugót meg kérjél Spzolitól.

Az a párezer a bajom :o A rugókkal futok még egy kört, mert adott rá a jóember asszem 2 év garit. a 2 évben még benne vagyok, úgyhogy holnap ott kezdek.

Link to comment
Megosztás:

Tudod,hogy nem bántásból mondom,de: bameg, ha erre nincs pénzed, hogy a pitsába akarsz fenntartani egy 16 éves pudvaládát? :o :)

Halál komolyan ezen gondolkozom két napja :D Amikor elkezdtem fenntartani, akkor még nem okozott gondot egy motorcsere sem, meg az se érintett túl érzékenyen, ha fél év alatt 3x cseréltem komplett belsőt, mert éppen annak tetszett jobban a színe. Csak azóta sok minden történt ami miatt most nem úgy állok mint előtte :)

Link to comment
Megosztás:

Az a párezer a bajom :o A rugókkal futok még egy kört, mert adott rá a jóember asszem 2 év garit. a 2 évben még benne vagyok, úgyhogy holnap ott kezdek.

Rugók....vagy másfél évig jártam úgy hogy elől is el volt törve 1 rugó azt hiszem a jobb, meg hátul is el volt törve 1 rugó,ott meg a bal. :) :D

Link to comment
Megosztás:

szépen mutat a pócon, ócsó, amúgyis ott vót a tecsóba, csillog is, felrakom rá. Kb ennyi az ilyeneknek a gondolkodása.... :o

Én még 1 illatosítót is 30-40 percig választok ki....

Néha nem egyszerű. A legtöbb ilyenen nincs illatminta. Ha pedig végre megszeretem az egyiket, legközelebb már biztos nem kapni. :( Tudom, az ízlésemmel van a baj. :D Én nem szeressem a vanília illatút. :)

Na, megvan a corsa diagnózisa.

Azért nem megy a 4-es henger, mert nincs benne kompresszió :( Úgyhogy a HF leesett róla....kipuff szelep beégett.

Most a HF a gépműhelyben alszik, holnap kap egy kis síkolást + 8 új szelepet. :D

:) Hát nem irígyellek.

Link to comment
Megosztás:

Én is, mert CAR400-am van. Le vagyok nézve. :)

Ugyan már. :o Nekem még ilyen sincs. :( Illetve van, csak nem lehet belerakni /pillanat, mert össze-vissza van kötve a csatlakozónál minden.

Azért napi minimum 3 óra vezetés mellett nagyon tud hiányozni.

Tudod,hogy nem bántásból mondom,de: bameg, ha erre nincs pénzed, hogy a pitsába akarsz fenntartani egy 16 éves pudvaládát? :D :(

Szokj le a cigiről,dobd ki az asszonyt és ne igyál.

Az összes káros szenvedély viszi csak a pénzt! :)

Valahogy úgy, mint én. Kell a munkábajáráshoz, fiatalabbra meg pláne nincs pénzem.

Próbáltam a Dáwidnak adott ötletet a magamévá tenni, de nem cigizem, nem iszom és nőm sem volt soha. :D

Link to comment
Megosztás:

A sorrend nem stimmel, de nagyjából az összes projekt folyamatban van :D

Az összes? :)

Na, megkötöttem a jövő évi kötelezőmet. Spóroltam 6960 HUF-ot. Féltank gázolaj!!! :D

54-24 :(

Ugyan már. :o Nekem még ilyen sincs. :( Illetve van, csak nem lehet belerakni /pillanat, mert össze-vissza van kötve a csatlakozónál minden.

Valahogy úgy, mint én. Kell a munkábajáráshoz, fiatalabbra meg pláne nincs pénzem.

Próbáltam a Dáwidnak adott ötletet a magamévá tenni, de nem cigizem, nem iszom és nőm sem volt soha. :D

Dehát most is van :)

Link to comment
Megosztás:

Az első kettőre nem akarlak rábeszélni, viszont a harmadikkal kapcsolatban vannak pozitív tapasztalataim :D

Egy :) próbát megérne

Időnként tudok nagyon férfiakból-kiábrándult lenni, de még nem érzem rá a hajlamot. :(

Dehát most is van :)

Az más. :o Tőle, még ha éhenhalnék, sem válnék meg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.