Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hallottam már üvöltő rockot kocsiból, és jol szólt, tetszett is stb. Tuc tuc zene meg igazábol a mélyről szól, az meg hangosan szól jól :o Deki így ki úgy, énnekem csakazzal van abajom, hogy félremagyaráztok, meg " enyém a jó csak" :)

Ilyet nem mondtam, hogy az a jó, csak vélemény volt. :D

Link to comment
Megosztás:

én pl 3fokban is letekert ablakkal mentem pár napja is, és még csak be se volt kapcsolva a lejátszóm....

De attol még lehet hangosan hallgatni, persze nem ugy mint a sok videon ahol remeg még a kormány is.

Megint előjött amúgy ez a: ti hülyék vagytok, mert nem azt szeretitek amit én stílus.

Én is szeretem néha hangosan hallgatni a zenét kocsiban. Attól függ milyen a hangulatom. Van mélyládám is, de nem az utcára zenélek. Csak ugye mély nélkül, nem teljes a zene. Nem is hallani sokszor hogy szól, de ott van. Ha kikötném lehetne érezni hogy hiányzik. Aztán persze van hogy hangosan akarok pl. Eddát hallgatni. Akkor dübörög a láda. De nem az utcának, nekem. Az hogy esetleg kihallatszik, le...rom.

Volt hogy egy buszmegállónál kellett megállnom, és a letekert ablak miatt kihallatszott a Ganxta. :o :D Öreg néne eleinte fülelt, aztán mikor leesett neki mit is hall, olyan képet vágott, hogy szerintem azonnal a templomot célozta meg gyónási szándékkal. :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Ezt nekem pont ne mondd, mert aki valamennyire is ismer az tudja, hogy elég sok stílust hallgatok. :D

megint félremagyarázol :) kapol fiú :)

írtam dininek de semmi reakció... ha szoktál vele beszélni említsd már meg a postaládáját a fórumon ! kössz :o

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretem néha hangosan hallgatni a zenét kocsiban. Attól függ milyen a hangulatom. Van mélyládám is, de nem az utcára zenélek. Csak ugye mély nélkül, nem teljes a zene. Nem is hallani sokszor hogy szól, de ott van. Ha kikötném lehetne érezni hogy hiányzik. Aztán persze van hogy hangosan akarok pl. Eddát hallgatni. Akkor dübörög a láda. De nem az utcának, nekem. Az hogy esetleg kihallatszik, le...rom.

Volt hogy egy buszmegállónál kellett megállnom, és a letekert ablak miatt kihallatszott a Ganxta. :o :D Öreg néne eleinte fülelt, aztán mikor leesett neki mit is hall, olyan képet vágott, hogy szerintem azonnal a templomot célozta meg gyónási szándékkal. :) :) :(

erről van szó :(

Egyébként jó a beállításod, mert nem kell mindig hallani a ládát, de a hiányának fel kell tünni :D

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretem néha hangosan hallgatni a zenét kocsiban. Attól függ milyen a hangulatom. Van mélyládám is, de nem az utcára zenélek. Csak ugye mély nélkül, nem teljes a zene. Nem is hallani sokszor hogy szól, de ott van. Ha kikötném lehetne érezni hogy hiányzik. Aztán persze van hogy hangosan akarok pl. Eddát hallgatni. Akkor dübörög a láda. De nem az utcának, nekem. Az hogy esetleg kihallatszik, le...rom.

Volt hogy egy buszmegállónál kellett megállnom, és a letekert ablak miatt kihallatszott a Ganxta. :o :D Öreg néne eleinte fülelt, aztán mikor leesett neki mit is hall, olyan képet vágott, hogy szerintem azonnal a templomot célozta meg gyónási szándékkal. :) :) :(

:( :D :D :P :P ;) Nem vagy semmi

Link to comment
Megosztás:

megint félremagyarázol :D kapol fiú :)

írtam dininek de semmi reakció... ha szoktál vele beszélni említsd már meg a postaládáját a fórumon ! kössz :o

te hülye vagy. day antitüccer, mindenki tudja. nekem írtad, hogy kezdődik a ki mit utál, holott nem tudhatod, hogy mit utálok és mit nem.

Link to comment
Megosztás:

te hülye vagy. day antitüccer, mindenki tudja. nekem írtad, hogy kezdődik a ki mit utál, holott nem tudhatod, hogy mit utálok és mit nem.

Szerintem meg olvasd el ujra mit írtam :o

Az astílus kezdődik, hogy : csak az enyém jó senki másé

:D

Day is megértette :)

Link to comment
Megosztás:

én pl 3fokban is letekert ablakkal mentem pár napja is, és még csak be se volt kapcsolva a lejátszóm....

De attol még lehet hangosan hallgatni, persze nem ugy mint a sok videon ahol remeg még a kormány is.

Megint előjött amúgy ez a: ti hülyék vagytok, mert nem azt szeretitek amit én stílus.

:o

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen van, nem tudom ez melyik típus:

http://pics.coldline.hu/pics/116846-20101102-3TfF0d.jpg

Megbolondítva egy kaziadapterrel, meg egy mp3-as lejátszóval. Kérek a Jézustól egy FM-traszmittert, aztán majd akkor veszem ki a kocsiból, ha bexarik. :)

Nekem a transmitterrel 1 bajom van...Idiótán küldi az RDS jeleket... :o Rádió nagyon akadozva veszi. minden más adótól jól jön, a transmiterrel néha még csillagokat is kiír :D

Link to comment
Megosztás:

Passz, a kazettásból is volt többféle is?

Volt. A Tiedhez van cd-tár? Nekem van egy gyári Omega, a Phlips sc804 csak nekem a középső kijelző nem működ vele.

pl:

http://www.myomega.ovh.org/podstrony/dane/radia/radia.htm

Nekem a transmitterrel 1 bajom van...Idiótán küldi az RDS jeleket... :o Rádió nagyon akadozva veszi. minden más adótól jól jön, a transmiterrel néha még csillagokat is kiír :D

Milyen transmittered van?

Link to comment
Megosztás:

Milyen transmittered van?

Fúúú vaze... Jókérdés :D Nem Ilyen "nagyfejű". A kijelzőrésze kockaalakú és nagyobb. Nem emlékszek a márkára... :o Holnapra megnézem oké? Távirányítója egész jó, nem kell 5X megnyomni rajta a gombot hogy lépjen a szám vagy a csatorna. 4-5ezer forint körül volt. Még nyárközepén vettem valahogy. Meg is írtam...

szerk.:

Mire jó a fórumkereső.

Ilyen transmitterem van :)

Link to comment
Megosztás:

Fúúú vaze... Jókérdés :D Nem Ilyen "nagyfejű". A kijelzőrésze kockaalakú és nagyobb. Nem emlékszek a márkára... :o Holnapra megnézem oké? Távirányítója egész jó, nem kell 5X megnyomni rajta a gombot hogy lépjen a szám vagy a csatorna. 4-5ezer forint körül volt. Még nyárközepén vettem valahogy. Meg is írtam...

szerk.:

Mire jó a fórumkereső.

Ilyen transmitterem van :)

Myaudio.... Nekem kettő pusztult be. Egyiken elment az FM adó rész, a jack aljzat az jó, a másik meg recsegősen ad.

Link to comment
Megosztás:

Myaudio.... Nekem kettő pusztult be. Egyiken elment az FM adó rész, a jack aljzat az jó, a másik meg recsegősen ad.

Nekem semmi gondom nem volt vele. :o Mondjuk ami azt illeti nem használom túl sűrűn, de ha használom akkor jó. Azt viszont nagyon nem szeretem benne, hogy amikor szól 1 zene, áll a motor, és beindítom újraindítja az adott számot... :D

Link to comment
Megosztás:

Myaudio.... Nekem kettő pusztult be. Egyiken elment az FM adó rész, a jack aljzat az jó, a másik meg recsegősen ad.

egy olyan, amit elsőrelinkelt nekem is behalt, előbb csak nem világított, aztán ujra, aztán megint nem, és rá egy két napra megszünt az egész...

a második az még él, de vhogy nem szol olyan jol, mint a másik.

Link to comment
Megosztás:

Üdv, remélem mindenkinek jól telt a Mindenszentek, mindenki meglátogatta szeretteit itt vagy ott, ilyen formában , vagy lélekben.

Ugye beütött a kötelező átkötési időszak, és úgy vagyok mint a Remény Rabjaiban a "gyilkos" bankárt alakító Tim Robbins, Dufrains volt a talán a filmbeli neve. Először csak egy fegyőr adóvisszatérítését csinálta, egy év múlva a fele fegyház őrségét, aztán végül az állam összes fegyőrének "dolgozott".

Szóval úgy néz ki, hogy már többet kell online megkötnöm, mint eddig.

De ha egyszer a a saját kocsimból sem tudom, hogy A facelifting előtti vagy utáni kocsim van. Őszintén leírná valaki a Caravan GL nél a változtatásokat?

Szégyellem, de a 94/12 forgalomba tétel az komoly határeset.

Nem szögletes, hanem kerekített tükörház, fehér indexbúrák és sárga izzók- nem kétfele osztott hűtőmaszk.

Tudom, hogy a csak a lóerő számít, tehát akármelyik 44 kWos motorral szerelt modellt megadhatnám a típuskeresőben, mert csak ez a lényeg- max

a kivitelnek, felhasználás jellegének, felépítménynek tudnak utánanézni/ belekavarni.

Szeretek precíz lenni.

{A nejem díjszámítása volt a legkönnyebb(kicsit el van írva a teljesítmény a forgalmiban + olyan motort/kivitelt egyik alkuszé sem tartalmaz mint az ővé valójában!! )- mert már megvoltak az adatai + már 2-3x kötöttem át neki, ide, oda amoda- évi 29, 34, 24, után jövőre 10-12 ből is megúszhatja az egészet,

1) ha hallgat rám, 2) ha nem sérteget 3) ha nem bőszít fel}

Lenne egy kérdés még, az alufelni, hifi felértékelés, hány légzsák, az nem oszt nem szoroz a KGFB Díjon?

Link to comment
Megosztás:

...

De ha egyszer a a saját kocsimból sem tudom, hogy A facelifting előtti vagy utáni kocsim van. Őszintén leírná valaki a Caravan GL nél a változtatásokat?

Szégyellem, de a 94/12 forgalomba tétel az komoly határeset.

Nem szögletes, hanem kerekített tükörház, fehér indexbúrák és sárga izzók- nem kétfele osztott hűtőmaszk.

Lenne egy kérdés még, az alufelni, hifi felértékelés, hány légzsák, az nem oszt nem szoroz a KGFB Díjon?

1. Itt volt róla szó. :o

2. Szerintem nem. (casconal inkabb)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.