Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy jó kis rádió ez. Gondoltam rá, hogy eladom...de kinek kéne? Akinek meg kéne annak piripénzért, meg ingyen. Annál az 1-2ezer forinttól meg többet ér nekem. :D

Ennek már csak eszmei értéke van. :o Vagyis neked értékes, de más nem adna érte semmit. :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jó kis rádió ez. Gondoltam rá, hogy eladom...de kinek kéne? Akinek meg kéne annak piripénzért, meg ingyen. Annál az 1-2ezer forinttól meg többet ér nekem. :D

mi ér ezen akár400Ft ot??? :o

az emlékek esetleg.

Garézsba is 100x komolyabbrol szol a zene :)

Link to comment
Megosztás:

Ennek már csak eszmei értéke van. :o Vagyis neked értékes, de más nem adna érte semmit. :(

Bizony így van.

mi ér ezen akár400Ft ot??? :D

az emlékek esetleg.

Garézsba is 100x komolyabbrol szol a zene :)

Csak az nem fogja ilyen sokáig bírni mint ez bírta, meg még most is szól.. :) Kazettát olvassa, balanceot állítja, nem gyűri be a szalagot, automatikusan megfordítja, basszust, magasat ráadhatod, 6 csatornát tudsz benne eltárolni. Kód védi ha ellopnák. Minden működik. Csak ez az 1 baja van, hogy ha feltekered úgy hogy ordítson akkor azt nem bírja. Annyira nem kell leírni, csak mert öreg. :(

Link to comment
Megosztás:

Bizony így van.

Csak az nem fogja ilyen sokáig bírni mint ez bírta, meg még most is szól.. :D Kazettát olvassa, balanceot állítja, nem gyűri be a szalagot, automatikusan megfordítja, basszust, magasat ráadhatod, 6 csatornát tudsz benne eltárolni. Kód védi ha ellopnák. Minden működik. Csak ez az 1 baja van, hogy ha feltekered úgy hogy ordítson akkor azt nem bírja. Annyira nem kell leírni, csak mert öreg. :)

Az 5W-os végfok nem is fogja lebontani a kárpitot. :) Egyébként a CAR400-am öregebb, mint a gyári CAR300-am, amivel kigurult a gyártósorról. :o

Link to comment
Megosztás:

Bizony így van.

Csak az nem fogja ilyen sokáig bírni mint ez bírta, meg még most is szól.. :) Kazettát olvassa, balanceot állítja, nem gyűri be a szalagot, automatikusan megfordítja, basszust, magasat ráadhatod, 6 csatornát tudsz benne eltárolni. Kód védi ha ellopnák. Minden működik. Csak ez az 1 baja van, hogy ha feltekered úgy hogy ordítson akkor azt nem bírja. Annyira nem kell leírni, csak mert öreg. :(

15évig ki a túró használ egy fejegységet ? :D Pár év, és már a memoriakártyás, usb-s fejek is eltünnek, ésátveszi a helyüket vmi uj...

Na, megvan a corsa diagnózisa.

Azért nem megy a 4-es henger, mert nincs benne kompresszió :) Úgyhogy a HF leesett róla....kipuff szelep beégett.

Most a HF a gépműhelyben alszik, holnap kap egy kis síkolást + 8 új szelepet. :o

És a gyenge szikra?

Link to comment
Megosztás:

15évig ki a túró használ egy fejegységet ? :o Pár év, és már a memoriakártyás, usb-s fejek is eltünnek, ésátveszi a helyüket vmi uj...

Amit most beletettem, még az is kazettás. :D :) Memóriakártyás...meg usb-s is nekem már baszott nagy újítás lenne. Transmitterrel hallgatok mp3akat. Nem kell nekem új. Ezzel az az alpineval is most a gyári hátsó szórók meg az első mnc devilek egész jól szólnak. Nem kell egy üvegrobbantós hangra gondolni, de azért szépen szól. Ha lehúzom az ablakot, és felveszem a hangerőt már lehet tucctucc hülyegyereket játszani vele.. :( Bár az nem az én stílusom. :)

Ha majd lesz rá lóvé lesz benne nagy zene is, új fejegységgel. Most lakatolás, műszaki, szélvédőcsere, és téligumi projekt van. Majd tavasszal/nyárelején ha lesz pénz akkor mehet a luxuscikkezés.

Link to comment
Megosztás:

Amit most beletettem, még az is kazettás. :D :) Memóriakártyás...meg usb-s is nekem már baszott nagy újítás lenne. Transmitterrel hallgatok mp3akat. Nem kell nekem új. Ezzel az az alpineval is most a gyári hátsó szórók meg az első mnc devilek egész jól szólnak. Nem kell egy üvegrobbantós hangra gondolni, de azért szépen szól. Ha lehúzom az ablakot, és felveszem a hangerőt már lehet tucctucc hülyegyereket játszani vele.. :D Bár az nem az én stílusom. :)

Ha majd lesz rá lóvé lesz benne nagy zene is, új fejegységgel. Most lakatolás, műszaki, szélvédőcsere, és téligumi projekt van. Majd tavasszal/nyárelején ha lesz pénz akkor mehet a luxuscikkezés.

nem kell olyan hű de nagy pénz ahhoz, hogy jól szoljon :(

Akkor én tök gagyi vagyok mert Car300 van az autómban... :o

nema gyári cuccrol volt szó, nem kell félremagyarázni :(

Link to comment
Megosztás:

nem kell olyan hű de nagy pénz ahhoz, hogy jól szoljon :o

Hát, amit majd akarok bele tényleg úgy tavasz-nyár környékén, az egy általad említett memóriakártyás/usb-s minőségi fejegység, 4 jó hangszóró, meg valami olyasmi ami szépen adja a mélyet. Nem igazán tudom, nem értek ehez..majd valami hozzáértő vagy ezzel foglalkozó ember véleményét kikérem. Esetleg kell-e erősítő, meg miből milyet stb...stb...

De ez még a jövő szele. Most azzal is megelégednék ha már lenne rajta friss műszaki, nem lenne szétrohadva mindkét küszöb + egyéb más helyek. :D

Link to comment
Megosztás:

15évig ki a túró használ egy fejegységet ? :D Pár év, és már a memoriakártyás, usb-s fejek is eltünnek, ésátveszi a helyüket vmi uj...

Aki pl nem a hangerőre megy, hanem minőségi hangzásvilágot szeretne, normális hangerőn.

Akkor én tök gagyi vagyok mert Car300 van az autómban... :o

Én is, mert CAR400-am van. Le vagyok nézve. :(

nem kell olyan hű de nagy pénz ahhoz, hogy jól szoljon :(

Nem mindenki olyan nagy meleg tüccer, hogy annyira kell üvölteni a mélyládának, hogy zörögjön a sárhányó. Amúgy sem látom értelmét üvötletni, eléggé alacsony intelligenciának vélem, aki ilyesmit csinál. Aki üvölteti a zenét, csak hogy menőzzön, annak annyi esze sincs, mint egy marék szárított lepkének, másrészt az nem zene élvezet, harmadrészt a tüccert, hogy a picsába lehet élvezni. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Aki pl nem a hangerőre megy, hanem minőségi hangzásvilágot szeretne, normális hangerőn.

Én is, mert CAR400-am van. Le vagyok nézve. :)

Nem mindenki olyan nagy meleg tüccer, hogy annyira kell üvölteni a mélyládának, hogy zörögjön a sárhányó. Amúgy sem látom értelmét üvötletni, eléggé alacsony intelligenciának vélem, aki ilyesmit csinál. Aki üvölteti a zenét, csak hogy menőzzön, annak annyi esze sincs, mint egy marék szárított lepkének, másrészt az nem zene élvezet, harmadrészt a tüccert, hogy a picsába lehet élvezni. :o :D

ujra ismételnem kell magam... nem a gyári cuccra volt mondva, nem kéne félremagyarázni

az meg hogy ki hogy szeret zenét hallgatni, az egyéni dolog, koncerten te se hallgatod épp halkan a zenét :)

Link to comment
Megosztás:

Nem mindenki olyan nagy meleg tüccer, hogy annyira kell üvölteni a mélyládának, hogy zörögjön a sárhányó. Amúgy sem látom értelmét üvötletni, eléggé alacsony intelligenciának vélem, aki ilyesmit csinál. Aki üvölteti a zenét, csak hogy menőzzön, annak annyi esze sincs, mint egy marék szárított lepkének, másrészt az nem zene élvezet, harmadrészt a tüccert, hogy a picsába lehet élvezni. :D :)

Na ebben 100%ig egyetértek :) Nemrég volt 1 olyan eset velem, hogy megállt mellettem egy autó a lámpánál, és az ő zenéjét hallottam úgy, hogy nála (természetesen) le volt húzva mindkét elsőajtónál az ablak, nálam fel volt húzva mert normális ember 5-6 foknál nem tekeri le az üveget. Aztán úgy hallottam rendesen a zenét amit hallgatott, pedig nálam is duruzsolt a NeoFm. :o utálom az ilyet..

Ha a hangtechnikát csinálom a kocsiba akkor inkább a hangzásra, a minőségre szeretnék menni. Ezért gondolom, hogy nem lesz olcsó.

Link to comment
Megosztás:

ujra ismételnem kell magam... nem a gyári cuccra volt mondva, nem kéne félremagyarázni

az meg hogy ki hogy szeret zenét hallgatni, az egyéni dolog, koncerten te se hallgatod épp halkan a zenét :o

Koncert azért koncert. Autóban közel sem lehet annyira átélni...

Link to comment
Megosztás:

Na ebben 100%ig egyetértek :D Nemrég volt 1 olyan eset velem, hogy megállt mellettem egy autó a lámpánál, és az ő zenéjét hallottam úgy, hogy nála (természetesen) le volt húzva mindkét elsőajtónál az ablak, nálam fel volt húzva mert normális ember 5-6 foknál nem tekeri le az üveget. Aztán úgy hallottam rendesen a zenét amit hallgatott, pedig nálam is duruzsolt a NeoFm. :o utálom az ilyet..

Ha a hangtechnikát csinálom a kocsiba akkor inkább a hangzásra, a minőségre szeretnék menni. Ezért gondolom, hogy nem lesz olcsó.

én pl 3fokban is letekert ablakkal mentem pár napja is, és még csak be se volt kapcsolva a lejátszóm....

Koncert azért koncert. Autóban közel sem lehet annyira átélni...

De attol még lehet hangosan hallgatni, persze nem ugy mint a sok videon ahol remeg még a kormány is.

Megint előjött amúgy ez a: ti hülyék vagytok, mert nem azt szeretitek amit én stílus.

Link to comment
Megosztás:

én pl 3fokban is letekert ablakkal mentem pár napja is, és még csak be se volt kapcsolva a lejátszóm....

De attol még lehet hangosan hallgatni, persze nem ugy mint a sok videon ahol remeg még a kormány is.

Megint előjött amúgy ez a: ti hülyék vagytok, mert nem azt szeretitek amit én stílus.

Lehet hangosan hallgatni, de mit élvezel belőle? Olyan zaj van a hangszigetelés miatt, hogy nem veszed ki a lényeget. Bár mondom, a duccduccban nem sok lényeg van, csak dübörögjön a mellkas. :D Amúgy meg hány metálost hallottál már, hogy üvölt belőle a metál/rock zene? Nekem is szokott hangosan szólni, de az akkor, mikor 100-zal megyek, el kell nyomni a menetzajt, de akkor sem viszem túlzásba, pedig a CAR400 is tud nagyot szólni. :o

Link to comment
Megosztás:

én pl 3fokban is letekert ablakkal mentem pár napja is, és még csak be se volt kapcsolva a lejátszóm....

De attol még lehet hangosan hallgatni, persze nem ugy mint a sok videon ahol remeg még a kormány is.

Megint előjött amúgy ez a: ti hülyék vagytok, mert nem azt szeretitek amit én stílus.

Ezt nekem pont ne mondd, mert aki valamennyire is ismer az tudja, hogy elég sok stílust hallgatok. :o

Link to comment
Megosztás:

Lehet hangosan hallgatni, de mit élvezel belőle? Olyan zaj van a hangszigetelés miatt, hogy nem veszed ki a lényeget. Bár mondom, a duccduccban nem sok lényeg van, csak dübörögjön a mellkas. :) Amúgy meg hány metálost hallottál már, hogy üvölt belőle a metál/rock zene? Nekem is szokott hangosan szólni, de az akkor, mikor 100-zal megyek, el kell nyomni a menetzajt, de akkor sem viszem túlzásba, pedig a CAR400 is tud nagyot szólni. :o

Hallottam már üvöltő rockot kocsiból, és jol szólt, tetszett is stb. Tuc tuc zene meg igazábol a mélyről szól, az meg hangosan szól jól :D Deki így ki úgy, énnekem csakazzal van abajom, hogy félremagyaráztok, meg " enyém a jó csak" :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.