Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ifa L60 4x4es üzemképes tehergépjármű, friss műszakival 800 000 Ft műszaki nélkül 650000 Ft

Jó drága a műszaki. :)

Drága bizony :( a két műszaki szakink másfél hónapig küzdött mire rendbe szedték azt a seprűs retket :o én inkább leadtam volna valami ólomkereskedésben :D amúgy meg vas árban számolják felénk az ilyesmit, műszaki ide vagy oda.. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vagy tegnapelőtt megint késtek a vonatok mert lenyúlták a vezetékeket... :) Pár hete is ez volt. csak akkor meg azt hiszem debrecen is beleesett..

A lézersugarakat nem tudják lenyúlni? :( A Devil előtt is ott dekkolt ma egy új feka Passat benne a Fama 3-assal :D gondoltam rá, hogy fel kéne gyújtani.. :o :)

Link to comment
Megosztás:

A lézersugarakat nem tudják lenyúlni? :( A Devil előtt is ott dekkolt ma egy új feka Passat benne a Fama 3-assal :D gondoltam rá, hogy fel kéne gyújtani.. :o :)

Én tegnap láttam a mikepércs táblán túl nemsokkal ott állt egy fekete Toyota corolla... Lőttek abból is... :)

Na itt van a rádió ami érdekesen szól magasabb hangerőn...amit mondtam vmelyik nap Napgyilkosnak, hogy ugráltatja a hangszarót :(

Kép1

Kép2

Link to comment
Megosztás:

szépen mutat a pócon, ócsó, amúgyis ott vót a tecsóba, csillog is, felrakom rá. Kb ennyi az ilyeneknek a gondolkodása.... :o

Én még 1 illatosítót is 30-40 percig választok ki....

Én is, ha beszabadulok a tecsóba, asszony el jobbra, én meg lecövekelek az illatosítóknál. Még mindíg a két évvel ezelőtt kapott vaníliát vadászom. :P

Alig jársz vele :( :D :D :P

Vagy csak megszokta már a szagot. ;)

A lézersugarakat nem tudják lenyúlni? ;) A Devil előtt is ott dekkolt ma egy új feka Passat benne a Fama 3-assal :) gondoltam rá, hogy fel kéne gyújtani.. :D :(

Ne is mond, nálunk itt a mulkor elvágták az üvegszálas optikai kábelt, de ugye egy deka fém nem volt benne. Utánna a zsaruk benéztek a szemészetre hátha valamelyik belenézett a lézerfénybe. :P

Hivtak a boltból, ahonnan megrendeltem az olajcsere cuccokat, mert nem vettem észre, hogy az olajszettben is benne van a levegszűrő, meg rendeltem is egyet. Kérdezték direkt kértem kettőt, vagy benéztem? Azért rendesek... :)

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap láttam a mikepércs táblán túl nemsokkal ott állt egy fekete Toyota corolla... Lőttek abból is... :D

Na itt van a rádió ami érdekesen szól magasabb hangerőn...amit mondtam vmelyik nap Napgyilkosnak, hogy ugráltatja a hangszarót :)

Ki kéne mindet lőni :o szováton meg zsiványkodnak :) a főtéren dekkol egy kék golf4, jobb 1 fejtámlájába van automatában beleakasztva a cucc, ráhúzva meg egy ilyen sityak:

20080723sikolyala.jpg

Ilyen van a céges Mazdában, azzal nincs gond :D ha még mukodik.. :( :(

Link to comment
Megosztás:

A lézersugarakat nem tudják lenyúlni? :( A Devil előtt is ott dekkolt ma egy új feka Passat benne a Fama 3-assal :D gondoltam rá, hogy fel kéne gyújtani.. :o :)

Ha azt elcsípik, akkor lesz probléma. Egyrészt abban az optikai kábelben nagyon erős lézer van, másrészt megbénul annak a vonalnak a biztber-je. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha azt elcsípik, akkor lesz probléma. Egyrészt abban az optikai kábelben nagyon erős lézer van, másrészt megbénul annak a vonalnak a biztber-je. :)

A szakmai ártalom :D :) én a traffisokról firkásztam.. :o

Link to comment
Megosztás:

Az nem dallamkürt. :o Egyébként jó lenne egy olyan, csak kellene hozzá levegő kompresszor is. :D

vannak ilyen videók ahol a hülye amerikai a pickupját felpakolja kompresszorokkal, hogy hangos légkürtje legyen, van amelyik dodge ram és csak ezekkel a szarokkal van tele az egész kocsi... nemhiába hülye americano :) papariáno :)

Link to comment
Megosztás:

vannak ilyen videók ahol a hülye amerikai a pickupját felpakolja kompresszorokkal, hogy hangos légkürtje legyen, van amelyik dodge ram és csak ezekkel a szarokkal van tele az egész kocsi... nemhiába hülye americano :D papariáno :)

Hülye amerikai... igen, de van rá pénzük, hogy valami hobbit űzzenek, bezzeg magyarisztán... :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.