Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt a házban (a melóhelyem fölött pár emelettel) lakik egy idős bácsika. Van egy nagyon szép piros facelift előtti egyhatesíje, jár vele kb hetente 2x, de simogatja naponta 3x. Gyönyörű, full gyári az egész, németektől hozták neki pár éve.

115975-20101102-dkEcBp.jpg

Unoka kölcsön kapta pár napra, mert a sz.rrá sufnizott, rommáhullott, nagyszpojleres celica éppen kihullott alóla. A pár nappal később itt állt a parkolóban az astra.

Hát nem gyönyörű? :o :D 115976-20101102-AIjzvn.jpg

115977-20101102-XBPeaN.jpg

Link to comment
Megosztás:

Azért annál jóval drágább mint amit írtál 20-ér moci nélkül. :) 300-ért már műszakival mennek törés nélkül.Az a bajom ezel az on-line biztosítóváltással, hogy az asszonyt már megcopat... :D átverték vele, a kismocinál akart váltani, a 4 ezer helyett lett volna 2. Gondolta ha nem kerül semmibe akkor miért ne? Igen ám, de megkötötték az újjal a szerződést, de viszont nem bontottak a régivel. Megjött az új szerződés, csekk, stb, meg a régitől is a felszólítás miért nem fizet? Telefon..ne foglalkozzon velük, csa k átfutási idő...bla,bla,bla. Aztán jött a levél, hogy megszünt a kötelezője, megint telefon, kiderült a bibi, valamiért nem szüntették meg a régi biztosítónál a szerződést, mivel nemfizetés miatt szünt meg, csak a régi biztosítónál lehet újrakötni. Ekkor már személyesen kellett menni, megszüntetni az újnál a frissen kötött szerződést, és újrakötni a réginél. Persze az újtól visszaküldték a díjat, de nem kis utánjárás, meg idegeskedés volt. :D

Most lett valami vírusom, felajánlott a net valami vírusírtót minden bekapcsoláskor, de pénzért adta volna, az asszony kitörölte nagy nehezen, nem tudom pontosan mi volt az, mert én csatornát szereltem, csak néha kijött a fejleményekkel, meg hallottam hogy anyázik. Tud valaki ilyenről? :o

erre azért befizetek, esetleg javítottan :( ez tuti hogy csak a régi biztosítónál lehet ujrakötni nemfizetés miatt?

A 2.-est akartam venni anno csak nem futotta rá :) 2.0 túúúúúbóósat.. :D

szerencséd hogy nem vetted meg :(

Link to comment
Megosztás:

erre azért befizetek, esetleg javítottan :D ez tuti hogy csak a régi biztosítónál lehet ujrakötni nemfizetés miatt?

szerencséd hogy nem vetted meg :o

Csak a réginél lehet újrakötni,ha nemfizetés miatt szűnt meg.Persze csak miután rendezve lett visszamenőleg.

Link to comment
Megosztás:

De ######a kis meló ez is... :D Szinte semmit se kellett csináni csak néha 1-1 nevet bevinni az adatbázisba, és ott ülni. Közbe minden második ügyfél belémköt. A vén majom megkérdezi... Hol lehet sorba állni???? MOndom neki hogy jobb oldalon lehet meg baloldalon is lehet. Erre felháborodik hogy: "MI AZ HOGY LEHET????? ODA ÁLLOK AHOVA AKAROK!!!! "

1 szerencséje volt, hogy ott volt a főnök különben elküldöm abba a vén kurvaanyjába....oda.Bár ígyis megmondtam, hogy felőlem az ajtón kívül is lehet állni engem nem érdekel. Attól, hogy fiatalabb vagyok mint ő, nem jelenti azt, hogy lenézhet. Vén f@sszopó... :o

Link to comment
Megosztás:

De ######a kis meló ez is... :( Szinte semmit se kellett csináni csak néha 1-1 nevet bevinni az adatbázisba, és ott ülni. Közbe minden második ügyfél belémköt. A vén majom megkérdezi... Hol lehet sorba állni???? MOndom neki hogy jobb oldalon lehet meg baloldalon is lehet. Erre felháborodik hogy: "MI AZ HOGY LEHET????? ODA ÁLLOK AHOVA AKAROK!!!! "

1 szerencséje volt, hogy ott volt a főnök különben elküldöm abba a vén kurvaanyjába....oda.Bár ígyis megmondtam, hogy felőlem az ajtón kívül is lehet állni engem nem érdekel. Attól, hogy fiatalabb vagyok mint ő, nem jelenti azt, hogy lenézhet. Vén f@sszopó... :o

:D :) :)

Bírom az ilyen baromarcúakat. Hány ilyennel találkozom nap mint nap.

Link to comment
Megosztás:

:o :D :)

Bírom az ilyen baromarcúakat. Hány ilyennel találkozom nap mint nap.

ááá....Nem jó az ügyfélszolgálat. De szerencsére ez volt az utolsó alkalom hgy zárás előtt mentem. Ezután zárás után megyek, és senki nincs ott. csinálom este 9-10ig és jövök haza. :) nem vészes így.

Link to comment
Megosztás:

Itt a házban (a melóhelyem fölött pár emelettel) lakik egy idős bácsika. Van egy nagyon szép piros facelift előtti egyhatesíje, jár vele kb hetente 2x, de simogatja naponta 3x. Gyönyörű, full gyári az egész, németektől hozták neki pár éve.

http://pics.coldline.hu/pics/115975-20101102-dkEcBp.jpg

Unoka kölcsön kapta pár napra, mert a sz.rrá sufnizott, rommáhullott, nagyszpojleres celica éppen kihullott alóla. A pár nappal később itt állt a parkolóban az astra.

Hát nem gyönyörű? :o :) http://pics.coldline.hu/pics/115976-20101102-AIjzvn.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/115977-20101102-XBPeaN.jpg

Cééép :(

De a spriccni körül mi a szent szar az a króm bigyó? :D Oké hogy tunner gyerek betámadta a nagyfater verdáját, de minek az rá? :)

Link to comment
Megosztás:

Cééép :)

De a spriccni körül mi a szent szar az a króm bigyó? :D Oké hogy tunner gyerek betámadta a nagyfater verdáját, de minek az rá? :)

szépen mutat a pócon, ócsó, amúgyis ott vót a tecsóba, csillog is, felrakom rá. Kb ennyi az ilyeneknek a gondolkodása.... :o

Én még 1 illatosítót is 30-40 percig választok ki....

Link to comment
Megosztás:

Én is megyek be 11-re. Újra napló...Igaz csak hétfőn és kedden 11től, de több mint a semmi :D

De ######a kis meló ez is... :P

Ja ;) dolgoztam ma komoly 2 óra hosszát :P aztán fél délután rohanga Db - itthon haverhoz gumiszervíz - vissza garis csere Db - gumiszervíz - telep aknás műhely Panda olajcsere - haza garázsajtó kitámasz hegesztés aztán kííísz is vagyok :D úgyhogy felszisszentettem a doboz Kőbányait azt úgy érzem magam mint amikor először bagóztam :( :( na de végre itthon ülök a hátsómon azt kelhetek holnap korán komoly 10 tonna aszfaltért.. :D :)

szerencséd hogy nem vetted meg :D

A fene se tudja :) amit már ezzel szívtam.. :o

Azért az is beteges...

Abban a szagáriában ami ott van nem is lehet sokkal hamarabb ha nem ismerős már az illat :D ha tudnád (éreznéd) a sok plázapiccset akik nem ismerik a szappant meg a vizet csak az intim törlőkendőt akkor hamar rájönnél miért is kell annyira szaglászni azokat a vackokat :P ezért tartok én benne egy flakon Adidas dejót, úgyis kormolok benne ;) néha szisszentek egyet hátra és mégis új szaga van a kocsinak.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ja :P dolgoztam ma komoly 2 óra hosszát :D aztán fél délután rohanga Db - itthon haverhoz gumiszervíz - vissza garis csere Db - gumiszervíz - telep aknás műhely Panda olajcsere - haza garázsajtó kitámasz hegesztés aztán kííísz is vagyok :o úgyhogy felszisszentettem a doboz Kőbányait azt úgy érzem magam mint amikor először bagóztam :) :( na de végre itthon ülök a hátsómon azt kelhetek holnap korán komoly 10 tonna aszfaltért.. :( :)

Mozgalmas nap. Hánykor kelsz holnap? :D

Ezen mit kell annyit tökölni? Wunderbaum, Cocusnuss....oszt kész.

De van olyan, hogy olyan wunderbaum van csak, amit nemigazán ismerek. Vaniliát keresek mindíg (persze sosincs, csak benzinkúton potom 550Forintért)

Most aqua splashet vettem. Legutóbb classicot. sajna nem nagy a választék a corában :D Pedig nagy áruház...

Link to comment
Megosztás:

Mozgalmas nap. Hánykor kelsz holnap? :)

De van olyan, hogy olyan wunderbaum van csak, amit nemigazán ismerek. Vaniliát keresek mindíg (persze sosincs, csak benzinkúton potom 550Forintért)

Most aqua splashet vettem. Legutóbb classicot. sajna nem nagy a választék a corában :P Pedig nagy áruház...

5 :D nekem akkor is korán :o ha 6 előtt van ;) de még mindig jobb mint az éjfél.. :(

"Végy egy flakon légfrissítőt.." :D :P múltkor lidiben nézük asszonnyal az ilyen fújós vackokat kéccázé azt mondom jó lesz az a lila valami :P az egyiket kivittem a keverőbe, fújtam is egy picit, később t..nyom-ny...am egyben, nézem azt a cart, orgona :( de jó, hogy allergiás vagyok rá.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

5 :D nekem akkor is korán :o ha 6 előtt van ;) de még mindig jobb mint az éjfél.. :)

"Végy egy flakon légfrissítőt.." :D :D múltkor lidiben nézük asszonnyal az ilyen fújós vackokat kéccázé azt mondom jó lesz az a lila valami :P az egyiket kivittem a keverőbe, fújtam is egy picit, később t..nyom-ny...am egyben, nézem azt a cart, orgona :( de jó, hogy allergiás vagyok rá.. :) :(

áú.... Hát nekem is az 5 koránnak számít... :P Amikor mentem a műanyaggyárba...Ott kellett lennem ugyebár 6kor. 5kor meg ébresztő. Na akkor volt az hogy "lefekszek 9kor ne legyen olyan szar felkelni". Aha lefeküdtem 9kor, TV ki, gép ki, minden ki. Éjfél után sikerült elaludni... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.