Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja drága volt ott minden. 650ezer volt a 99es F astra 1.4es motorral. Többet ebbe a kereskedésbe nem megyünk az biztos :o Szarér' hugyér' felvásárolja az autókat, és eladja jó drágán. Húzzon már a picsába.

Lesz az még 450 is jövő nyáron.....mert ott lesz az még akkor is :D

Link to comment
Megosztás:

Lesz az még 450 is jövő nyáron.....mert ott lesz az még akkor is :)

:D Majd szétnézünk még pár helyen. Bár velem nem jár jól fater ha elmegyek vele autót nézni, mert egyből megtámadom az F astrákat, és donorként nézek rájuk :) Itt is minden F astrának megnéztem hogy el van-e törve a fényszórón a fül, és be van-e esve. a 92esen mindkettő el volt törve, a 99esen viszont egyik sem volt... Csak ugye annak másabb a lámpája mint az én 93asomnak. :o

Link to comment
Megosztás:

Na bakker...

Sikerült végig játszanom a kitöltögetős játékot a netrisken.

Ha újra kötöm a biztosításomat, akkor a jelenlegi 16424 forintról akár 11200-ra is tudom csökkenteni...

Szerintem váltás lesz! :D

Neked kérte a kötésnél kötelezően a bankszámlaszámot? :o

Link to comment
Megosztás:

Neked kérte a kötésnél kötelezően a bankszámlaszámot? :o

Még nem kötöttem, csak kiszámoltattam vele...amúgy meg regisztrálva vagyok a netrisken...

Nem lehet hogy valami átutalásos vagy díjbeszedéses téma volt?

Éves vagy negyedévente? :D

Ez éves díj! :( :) :)

Ja és az Allianznál lenne ennyi...

Szal még csak nem is a nevenincsnél...

Link to comment
Megosztás:

Még nem kötöttem, csak kiszámoltattam vele...amúgy meg regisztrálva vagyok a netrisken...

Nem lehet hogy valami átutalásos vagy díjbeszedéses téma volt?

Ez éves díj! :( :D :)

Ja és az Allianznál lenne ennyi...

Szal még csak nem is a nevenincsnél...

Szintén zenész. Allianz 22870Ft/év idén. :) Megkérdem, majd a biztosítási ügynökömet, hogy változik-e, ha nem, akkor marad ez. :o Az a 4000Ft nem vág földhöz. :(

Link to comment
Megosztás:

Szintén zenész. Allianz 22870Ft/év idén. :D Megkérdem, majd a biztosítási ügynökömet, hogy változik-e, ha nem, akkor marad ez. :o Az a 4000Ft nem vág földhöz. :)

csak azt tudnám, hogy miért változik nekem ekkorát, idi 53hoz képest 24 az kicsit kedvezőbb nem?

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak feleződött egy évvel később. :o Igaz nálunk muterom az üzembentartó. :D

hát durván nézve ez is feleződik... de nincs egy év...

mindegy holnap teljesen pontos adatokkal végigzongorázom, és ha adja amit most akkor váltok is.

ha nem normál módot választok, hanemmondjuk hobbi felhasználást az növeli vagy csökkenti??

ja meg miért kérdezi hogy mennyit ér az audio rendszer, van e bőrbelső klíma stb... ilyen eddig nem volt.

Link to comment
Megosztás:

hát durván nézve ez is feleződik... de nincs egy év...

mindegy holnap teljesen pontos adatokkal végigzongorázom, és ha adja amit most akkor váltok is.

ha nem normál módot választok, hanemmondjuk hobbi felhasználást az növeli vagy csökkenti??

ja meg miért kérdezi hogy mennyit ér az audio rendszer, van e bőrbelső klíma stb... ilyen eddig nem volt.

Az csak akkor kell, ha cascot is kötsz.... :o Ugorgyál.....

Link to comment
Megosztás:

Melyik fajta elosztó van rajta? Patentos rögzítésű Bosch, vagy a csavaros rögzítésű Lucas rendszerű? Utóbbit tudnék adni,ha közelebb laknál...

Nekem meg van egy patentos pluszban, mert lecseréltem nehézindításra aztán AC-csati gond volt. Benthagytam az újat, de régi is megvan . :o

Lehet ha odamennék, és azt mondanám, 150... akkor 170ért elhozhatnám, ha kellene :(

Azért annál jóval drágább mint amit írtál 20-ér moci nélkül. :) 300-ért már műszakival mennek törés nélkül.

Az a bajom ezel az on-line biztosítóváltással, hogy az asszonyt már megcopat... :( átverték vele, a kismocinál akart váltani, a 4 ezer helyett lett volna 2. Gondolta ha nem kerül semmibe akkor miért ne? Igen ám, de megkötötték az újjal a szerződést, de viszont nem bontottak a régivel. Megjött az új szerződés, csekk, stb, meg a régitől is a felszólítás miért nem fizet? Telefon..ne foglalkozzon velük, csa k átfutási idő...bla,bla,bla. Aztán jött a levél, hogy megszünt a kötelezője, megint telefon, kiderült a bibi, valamiért nem szüntették meg a régi biztosítónál a szerződést, mivel nemfizetés miatt szünt meg, csak a régi biztosítónál lehet újrakötni. Ekkor már személyesen kellett menni, megszüntetni az újnál a frissen kötött szerződést, és újrakötni a réginél. Persze az újtól visszaküldték a díjat, de nem kis utánjárás, meg idegeskedés volt. :)

Most lett valami vírusom, felajánlott a net valami vírusírtót minden bekapcsoláskor, de pénzért adta volna, az asszony kitörölte nagy nehezen, nem tudom pontosan mi volt az, mert én csatornát szereltem, csak néha kijött a fejleményekkel, meg hallottam hogy anyázik. Tud valaki ilyenről? :D

Link to comment
Megosztás:

Bocsi a redvás ablakért, de beletoltam vagy 150 kilómétert mai napon és sok a rovar az országúton :)

Kanyarkövető kamera? :D :)

Renault laguna

A 2.-est akartam venni anno csak nem futotta rá :o 2.0 túúúúúbóósat.. :(

Volt ott egy 1.7 DTI G astra caravan is. Azt is szemügyre vettük. Eléggé ki volt szépítve. Csillogott keményen. 2002es évjárat, és másfél millió volt.. Elegance felszereltségű volt.

Felejtős :D a légtömegmérőjük nagyon bajos :( és főleg drága.. :D

Link to comment
Megosztás:

Kanyarkövető kamera? :D :)

A 2.-est akartam venni anno csak nem futotta rá :o 2.0 túúúúúbóósat.. :D

Felejtős :P a légtömegmérőjük nagyon bajos :( és főleg drága.. :D

Simán. Havernak nagy szokása, ha kocsiba felvételt csinál, akkor kanyarba dönti. Nem tudom miért jó..de ha akarja :) Jó kis út volt. 100 alá csak akkor mentem ha voltak előttem.. :( Végig 100-120 között. Rohadt jó volt.

áá nem vesznek G astrát. Csak ott volt, és megnéztük. Corsába vannak belehullva. Ám legyen.

Link to comment
Megosztás:

Simán. Havernak nagy szokása, ha kocsiba felvételt csinál, akkor kanyarba dönti. Nem tudom miért jó..de ha akarja :o

Az tudod olyan "nagy sebesség" gyanús.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Az tudod olyan "nagy sebesség" gyanús.. :o :D

Jaja. még az út is bedől :) Van a videó amit még február környékén tettem fel, Debrecen-Mikepércs között. Ott is a pércs előtti nagykanyarba csak úgy DŰŰL A KAMERA :) :( Pedig akkor nem mentem 90 fölé. Itt meg a körülményekhez képest elég jól adtam a pofájának.

Link to comment
Megosztás:

Jaja. még az út is bedől :) Itt meg a körülményekhez képest elég jól adtam a pofájának.

:( :(

Nna én meg mehetek melózni, most csörgött góré :o pedig lenne dolog, a macin olajcsere már megint :) meg a gumikat is pakolásztatni kéne.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.