Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kibírom hogy nem szólalok meg. Kibírom hogy nem szólalok meg. Kibírom hogy... áhh... inkább iszok valamit :D

Én már iszok.. :o Igaz csak kőbányai de más nincs most itthon. Venni meg hát ilyenkor...Nem nagyon lehet hol.

És megnézte már vki hozzáértő? Menthető, vagy kuka?

Nem nézett még rá szakértő. Holnap vontatják el innen a benzinkút parkolójából. Csajszi azt mondta, hogy a kutas nézegette, de szerinte ahogy van kiégett a motortérben minden. Már a biztosítást emlegették. Szóval lehet hogy megy a bontóba a vas.

Link to comment
Megosztás:

Sőt ha szerencséje van ingyen

kéthete miskolcon fizettem 2500at 400 helyett...én is

Vittem a lányomat fellépésre, először volt dolgom autómatával, szombat délelőtt volt. Dobáltam bele zsetont az meg kiírt egy csomó érdekes dolgot. Elfogyott a pénzem, nyomtam egy gombot kiadott egy cetlit odaadtam az asszonynak analizálni. Nézegeti, ...hétfő 9-ig itt parkolhatsz. :( Szombat 2-től ingyenes, a többi pénz már hétfőre ment. 5 percig álltam ott utánna megpróbáltam odaajándékozni a jegyet 3 embernek, de egyik sem hallgatott végig, csak szórta bele a pénzt az autómatába. :)

Zotya Tőled messze van a kertész utca?

A város tulsó fele, kábé fél óra kocsival, ott vagy? :o

Én nem álltam volna meg égő kocsival, lepadlózom a gázt, a menetszél eloltja. :)

Leszedtem a vezetőoldali küszöbburkolatot, amennyire tudtam alányúltam a szivacsnak, de tök száraz volt. Remélem akkor ilyen a másik oldal is, azt nem akartam leszedni a polc miatt. Amikor cseréltem taposót csurom víz volt, nemrég szílóztam ki a szélvédő alját, azt gondoltam onnan ázik.....ezek szerint mégse, mert vagy fél évet használtam úgy hogy nem volt sziló, most mégsem vizes, akkor honnan? :D

Link to comment
Megosztás:

A város tulsó fele, kábé fél óra kocsival, ott vagy? :o

Én nem álltam volna meg égő kocsival, lepadlózom a gázt, a menetszél eloltja. :)

Uncsim van ott a kadettel. Vagyis volt, de majd ott lesz mert megy vissza szombaton. :) Meg valami püspökerdőt említett, hogy kicsit csapta ott a kadettal :D Ami aztilleti eléggé vastagon állt a sár a kocsin.

Link to comment
Megosztás:

Uncsim van ott a kadettel. Vagyis volt, de majd ott lesz mert megy vissza szombaton. :) Meg valami püspökerdőt említett, hogy kicsit csapta ott a kadettal :D Ami aztilleti eléggé vastagon állt a sár a kocsin.

Ja püspükerdő...ismerős. Eddíg 7500-volt a negyedéves kötelezőm, a KÖBE-vel 3500-lenne az Alians-al meg 4500. :o

Link to comment
Megosztás:

Sőt ha szerencséje van ingyen

Vittem a lányomat fellépésre, először volt dolgom autómatával, szombat délelőtt volt. Dobáltam bele zsetont az meg kiírt egy csomó érdekes dolgot. Elfogyott a pénzem, nyomtam egy gombot kiadott egy cetlit odaadtam az asszonynak analizálni. Nézegeti, ...hétfő 9-ig itt parkolhatsz. :( Szombat 2-től ingyenes, a többi pénz már hétfőre ment. 5 percig álltam ott utánna megpróbáltam odaajándékozni a jegyet 3 embernek, de egyik sem hallgatott végig, csak szórta bele a pénzt az autómatába. :)

A város tulsó fele, kábé fél óra kocsival, ott vagy? :o

Én nem álltam volna meg égő kocsival, lepadlózom a gázt, a menetszél eloltja. :)

Leszedtem a vezetőoldali küszöbburkolatot, amennyire tudtam alányúltam a szivacsnak, de tök száraz volt. Remélem akkor ilyen a másik oldal is, azt nem akartam leszedni a polc miatt. Amikor cseréltem taposót csurom víz volt, nemrég szílóztam ki a szélvédő alját, azt gondoltam onnan ázik.....ezek szerint mégse, mert vagy fél évet használtam úgy hogy nem volt sziló, most mégsem vizes, akkor honnan? :D

Pesten egyszer tök ugyan így jártam :(

Link to comment
Megosztás:

Ja püspükerdő...ismerős. Eddíg 7500-volt a negyedéves kötelezőm, a KÖBE-vel 3500-lenne az Alians-al meg 4500. :o

Néztem én is. A legolcsóbb 10ezer/év lenne valami astra biztosítónál. De maradok az aegonnál. Szokásos kb 12-13ezer/év. Azt hogy lehetne megcsinálni, hogy egész éves díjat kelljen kifizetni?? Mert most negyedévente fizetjük, de én le akarom tudni mert februártól úgyis enyém az astra. Hogy lehet átállítani?? :)

Ilyen?

C20XE-t bele :D

Igen ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Én ha újrakötném, akkor 22870-ről 18950-re. :) Az éves, egyben kifizetve. :D

Nekem az astra bizt.-nál lenne 13624 az éves :( , de nem váltok, mert a jelenleginél is 21.... :(

A corsa gondomra senki? :) (Okozhatja a 4. henger szikramentességét a gyújtómodul?) :o

Link to comment
Megosztás:

Nekem az astra bizt.-nál lenne 13624 az éves :) , de nem váltok, mert a jelenleginél is 21.... :)

A corsa gondomra senki? :D (Okozhatja a 4. henger szikramentességét a gyújtómodul?) :o

Igen. Hogy néz ki? Olyan DIS-modul, mint az Astrákban, vagy az a fajta, ami a gyertyákra megy rá közvetlenül?

Link to comment
Megosztás:

Néztem én is. A legolcsóbb 10ezer/év lenne valami astra biztosítónál. De maradok az aegonnál. Szokásos kb 12-13ezer/év. Azt hogy lehetne megcsinálni, hogy egész éves díjat kelljen kifizetni?? Mert most negyedévente fizetjük, de én le akarom tudni mert februártól úgyis enyém az astra. Hogy lehet átállítani?? :o

Igen ilyen.

szólni kell a biztositónak.

én is évesen fizetem a biztiket, így meg hogy az astrára is 22 lesz az éves... hát mit mondjak pozitív csalódás volt az a változás most...

asszony motorjára is felét fizetjük az eddiginek (SRX400 Yamaha)

off autóra az eddigi 2x000 helyett 8500 :D

ETZ-mre 8x00 helyett szintén 4 körül lesz

éves szinten 60000 huf-al jobban jövök ki jövőre...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.