Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán sajna nekem jöttek...

Nem történt nagy anyagi kár de tanulság levonható belőle. Tegnap egy parkolóba álltam be ez olyan elrendezésű, hogy 50 m hosszú a baloldalon vízszintes parkolás lehetséges míg a jobb oldalon függőleges irányban állnak az autók és középen van a közlekedő sáv mivel a parkoló tele volt nem volt lehetőség arra, hogy megforduljak ezért miután kiszállt ez egyik utasom a kötelező tükörbenézés funkciókat elláttam kezdődhetett a tolatás a fej jobb oldalra elfordít és a hátsó ablakon kémlelve tiszta-e az út. Kb. 30m tettem meg miután egy tompa de erős ütést éreztem a bal oldalamon illetve + még hogy az autó erősen bal oldalra dőlt és kb 15 cm el mozdult jobb irányba.

Miután kiszálltam és megnézetem ki jött nekem vagy mi is történt addigra a hátsó kerekem defektes lett a bal sárvédő behorpadt/a gittelésnél felrepedt a festék réteg és a gitt is/ illetve a lámpám és a lökhárító felső része bánta dolgot. Először azt hittem én mentem neki a kuka tárolónak vagy egyéb tárgynak.

De nem is láttam, hogy valaki beszállt volna a balesetet okozó gépjárműbe, és olyan gyorsan indult el, hogy pillanatok alatt történt az egész ja és még nem is indexelt és még ő volt felháborodva amúgy egy 16 szelepes f Astra sedan gépjárműve van és nem a fehér társadalom tagja.

És olyan sebességgel indult el rükvercben hogy gumi csík maradt az aszfalton. Gondolhatjátok...

Persze nem hagytam én se annyiban a dolgot mert tudtam, hogy én nem hibáztam és én nem fogok a felelősséget vállalni az ő hülyesége miatt rendőrt hívtam és igaz a rendőr csak a formaságokat intéz de Ő erősen utalt arra, hogy Ö a hibás mert én már régen forgalomban voltam amikor Ő elindult.

De sajna 3-4 hónap mire pénzt esetleg láthatok a dologból persze csak akkor ha nem én leszek ne adj isten a hunyó...

Nem tudjátok véletlenül, hogy a hátsó sárvédő cserélhető e vagy azt milyen módon javítható.

Szóval ha tolatok inkább nézzetek körül, úgy hogy kiszálltok vagy be se álljatok ilyen helyre ja és kerüljük az ilyen marhákat...

Mindenkinek szép napot...:-D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán sajna nekem jöttek...

.................

És akkor azt mondod, hogy nem történt nagy anyagi kár? :D Lehet komplett sárvédőt cserélni... 25-30ezer forint + lámpa + lökös + munkadíj + fényezés + ügyintézés miatt elveszett ídő.... Szerintem üti majd a 150-ezret :o

Pedig az is kellően szar. :)

Kabbbbbeeee :) :( :(

Link to comment
Megosztás:

És akkor azt mondod, hogy nem történt nagy anyagi kár? :D Lehet komplett sárvédőt cserélni... 25-30ezer forint + lámpa + lökös + munkadíj + fényezés + ügyintézés miatt elveszett ídő.... Szerintem üti majd a 150-ezret :o

Kabbbbbeeee :) :) :(

És akkor még nem is számoltunk a gumival mert ha veszek egy 100 % az nem a legfrankóbb min 2 kellene hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem ha picit elgondolkozol rajta mit is írtam,rájössz,hogy mire gondolok...

Nem az apró elírásokkal van a gondom,mindenkivel előfordul...

Innentől azt hiszem ezt nem kell tovább ragoznom...

Tudom én, hogy mire írtad :D egyébként teljesen jogos de Jánosom, már ne is haragudj meg de a viccet se érted? :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egypáratoknál a hozzászólásaitok alatt láthatóak kisebb bejegyzések, információk, hogyan lehet azt rögzíteni, hogy a kövőben nekem is lehessen?:9

Köszi!

Szia!

Mire gondolsz bővebben? Az aláírásban szereplő linkekre? Pl: Novy-nál a gyertyakatalógus? Azt úgy tudod rögzíteni, hogy az oldalt beteszed a kedvencekhez, vagy a könyvjelzők közé....böngésző válogatja. :o Vagy nem teljesen értem mire gondolsz :) :D

Jaaa leesett! Te konkrétan az aláírásra gondolsz :) Katt a vezérlőpultra, és a képernyő bal oldalán láthtasz egy olyan menüpontot, hogy aláírás szerkesztése :(

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Mire gondolsz bővebben? Az aláírásban szereplő linkekre? Pl: Novy-nál a gyertyakatalógus? Azt úgy tudod rögzíteni, hogy az oldalt beteszed a kedvencekhez, vagy a könyvjelzők közé....böngésző válogatja. :o Vagy nem teljesen értem mire gondolsz :) :D

Jaaa leesett! Te konkrétan az aláírásra gondolsz :) Katt a vezérlőpultra, és a képernyő bal oldalán láthtasz egy olyan menüpontot, hogy aláírás szerkesztése :(

Aláírás.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Mire gondolsz bővebben? Az aláírásban szereplő linkekre? Pl: Novy-nál a gyertyakatalógus? Azt úgy tudod rögzíteni, hogy az oldalt beteszed a kedvencekhez, vagy a könyvjelzők közé....böngésző válogatja. :o Vagy nem teljesen értem mire gondolsz :) :D

Jaaa leesett! Te konkrétan az aláírásra gondolsz :) Katt a vezérlőpultra, és a képernyő bal oldalán láthtasz egy olyan menüpontot, hogy aláírás szerkesztése :(

Köszi szépen :(

Link to comment
Megosztás:

Úgy rémlik pattintós kis fülekkel van odafogatva. De ha jól emlékszem csak befele jön ki miután levetted az egész burkolatot.

Ki akarom cserélni majd.

Fentről nyomod, másik kézzel meg belül nyomod, hogy a pöckök ne ütközzenek bele a keretbe. Én így szoktam. De lehet használni még kést, satöbbi. Lényeg, hogy lefele jön ki.

Oké megpróbálom majd így. Köcc

Tudom én, hogy mire írtad :) egyébként teljesen jogos de Jánosom, már ne is haragudj meg de a viccet se érted? :o

tudod csak a saját viccén :) :D

Link to comment
Megosztás:

tudod csak a saját viccén :D :(

Gyaaah.. :)

Himbatörés ilyen dolgokat produkál. :o :D

Viszont csak úgy nem nagyon törik az. Bár sosem lehet tudni.

Ugye :( elég jól megpördíteni azt lesz ott harcimenekítőfelhő.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.