Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Képesek bentragadni liftben éjnek-idején? :o Egyszer melóhelyen mentünk teherliftel még a textilben, volt velem egy nagy darab csávó, egyszercsak megállt a lift, és elment a vlágítás. ...

Azért itt még valami másfajta befejezéstől féltem. :) De örülök, hogy csak ennyi történt. Szerencséd, hogy nem volt rajtad a fekete, női kiscsizmád. :( :)

A mai nap, levezetve több mint 400 Km-t, valahogy nem vagyok elragadtatva az autómtól. Ráfér egy komolyabb átvizsgálás már. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért itt még valami másfajta befejezéstől féltem. :) De örülök, hogy csak ennyi történt. Szerencséd, hogy nem volt rajtad a fekete, női kiscsizmád. :( :)

A mai nap, levezetve több mint 400 Km-t, valahogy nem vagyok elragadtatva az autómtól. Ráfér egy komolyabb átvizsgálás már. :o

Mer milyen bajok jöttek elő? :D

Link to comment
Megosztás:

Mer milyen bajok jöttek elő? :o

Inkább úgy mondanám, hogy erősödtek a meglévő hibái. Kopog az eleje, szivárog a motorolaj, 120 körül valami egészen érdekes történik, olyan érzés mintha úszna :) , de komolyan, ez jut róla eszembe. Elhagyott rengeteg lovat, olyan mintha eggyel magasabb sebességfokozatban használnám. Lassan úgy megy, mint az 1.3-as szamaram. :D Csupa ínyencség.

Link to comment
Megosztás:

Inkább úgy mondanám, hogy erősödtek a meglévő hibái. Kopog az eleje, szivárog a motorolaj, 120 körül valami egészen érdekes történik, olyan érzés mintha úszna :D , de komolyan, ez jut róla eszembe. Elhagyott rengeteg lovat, olyan mintha eggyel magasabb sebességfokozatban használnám. Lassan úgy megy, mint az 1.3-as szamaram. :o Csupa ínyencség.

Na ilyenkor kell eladni! :)

Link to comment
Megosztás:

Inkább úgy mondanám, hogy erősödtek a meglévő hibái. Kopog az eleje, szivárog a motorolaj, 120 körül valami egészen érdekes történik, olyan érzés mintha úszna :) , de komolyan, ez jut róla eszembe. Elhagyott rengeteg lovat, olyan mintha eggyel magasabb sebességfokozatban használnám. Lassan úgy megy, mint az 1.3-as szamaram. :o Csupa ínyencség.

Ráférne egy futómű felújítás. Enyimé is elkezdett kopogni elöl, toronyszilentek most kezdtek el repedezni, de az úszás még nincs meg. :D Ahhoz képest, hogy még gyári, elég jól bírja. :)

Link to comment
Megosztás:

A mai nap, levezetve több mint 400 Km-t

valahogy nem vagyok elragadtatva az autómtól. 120 körül valami egészen érdekes történik, olyan érzés mintha úszna. :D

Szép :o bocs, hogy nem értem odáig, ma délutánra lettek készek.. :)

Ne aggódj, előferdül az másnál is :( bár én csak hawon éreztem ilyesmit ilyen tempónál.. :)

Link to comment
Megosztás:

Még egyszer szólok!

Aki nem figyel jobban a helyesírásra és gyerekes hibákkal hagyja tele a hozzászólásait,azoknak először tölröm a hozzászólásait,majd letiltom őket.

Egyszerűen röhejes és dühítő,hogy egyes emberek milyen szánalmas indokok mögé bújva próbálják leplezni lustaságukat!

Aki nem tanult meg 40 év alatt sem helyesen írni,az legalább vegye a fáradtságot és használjon a gépén helyesírás ellenőrző programot.

Tisztelet a kivételnek!

j0hnny alias Putyora János

:o

Link to comment
Megosztás:

Pedig akkor még többet tanulhatnál... :o

Nincs ellenemre, elvégre elkínlódtam a kuplungbowden cseréjével is. Ami az enyémben egy élmény volt, főleg tapasztalatlanul...

Nem kinevetni, de baromi büszke voltam ám, hogy sikerült, és arra is, hogy azóta is működik. Ez azért nagy szó! :D

De időm nincs rá mostanában. A műszerfalat is nyár óta tervezem szétszedni.

Link to comment
Megosztás:

Nincs ellenemre, elvégre elkínlódtam a kuplungbowden cseréjével is. Ami az enyémben egy élmény volt, főleg tapasztalatlanul...

Nem kinevetni, de baromi büszke voltam ám, hogy sikerült, és arra is, hogy azóta is működik. Ez azért nagy szó! :D

De időm nincs rá mostanában. A műszerfalat is nyár óta tervezem szétszedni.

Mondjuk ezt Blitzen meg lehetett volna oldani... :o

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ezt Blitzen meg lehetett volna oldani... :o

Szétszedtétek volna, azt' jól otthagytok, mi?! :) Nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. :(

Egyébként, köszönöm, aranyos vagy. :D De szerintem senki sem azért jön találkozóra, hogy autót szerelhessen. Na, jó kivéve Zotyát. :( Bocsi! :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs ellenemre, elvégre elkínlódtam a kuplungbowden cseréjével is. Ami az enyémben egy élmény volt, főleg tapasztalatlanul...

Nem kinevetni, de baromi büszke voltam ám, hogy sikerült, és arra is, hogy azóta is működik. Ez azért nagy szó! :)

De időm nincs rá mostanában. A műszerfalat is nyár óta tervezem szétszedni.

Mindig büszke az ember arra, amit saját maga csinált meg és jó lett, mert bizonytalan a képességeiben. :D

Szétszedtétek volna, azt' jól otthagytok, mi?! :) Nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. :(

Egyébként, köszönöm, aranyos vagy. :o De szerintem senki sem azért jön találkozóra, hogy autót szerelhessen. Na, jó kivéve Zotyát. :( Bocsi! :D

Azt Te csak hiszed! Pályanapon Ádám és Zoli kocsiját is szereltük, bár Zolién több volt a munka, mégsem néztek meg minket, hogy micsinálnak ezek, teljesen normális dolog. :D

Link to comment
Megosztás:

Tavasszal tervezek az arculatváltáshoz egy kis muzsikát is.... És mivel már így is ráfér az akksi csere, lecserélem azt is. Azt mondod hogy az exide jó cucc? Mekkora a legnagyobb amperórába ami belefér a tálcába? :D

Én most tettem bele 74eset, gondnélkül :)

Ráférne egy futómű felújítás. Enyimé is elkezdett kopogni elöl, toronyszilentek most kezdtek el repedezni, de az úszás még nincs meg. :) Ahhoz képest, hogy még gyári, elég jól bírja. :(

Én most mentem az enyémmel, 4 fővel kanyarba 160at, meg végig 140-160 között, meglepően szépen vitte, pedig a toronyszilentjeim már igencsak megviseltek...

:o

:(

Középkonzolbol hogyan lehet kivenni az elakadásjelző aljzatát??

Link to comment
Megosztás:

Ez mi Zoli?Megrágta a szú? :)

Nehogymá nem tudod mi történt? :)

Szétszedtétek volna, azt' jól otthagytok, mi?! :( Nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. :D

Egyébként, köszönöm, aranyos vagy. :o De szerintem senki sem azért jön találkozóra, hogy autót szerelhessen. Na, jó kivéve Zotyát. :D Bocsi! :D

Köszönöm, köszönöm, virágcsokrokat, és hölgykoszorút az öltözőbe kérem! :( :P

Középkonzolbol hogyan lehet kivenni az elakadásjelző aljzatát??

Úgy rémlik pattintós kis fülekkel van odafogatva. De ha jól emlékszem csak befele jön ki miután levetted az egész burkolatot.

Link to comment
Megosztás:

Inkább úgy mondanám, hogy erősödtek a meglévő hibái. Kopog az eleje, szivárog a motorolaj, 120 körül valami egészen érdekes történik, olyan érzés mintha úszna :) , de komolyan, ez jut róla eszembe. Elhagyott rengeteg lovat, olyan mintha eggyel magasabb sebességfokozatban használnám. Lassan úgy megy, mint az 1.3-as szamaram. :o Csupa ínyencség.

Szia! :D

Nekem is kopogott a jobb eleje nemrég. Szerencsére csak a stabilizátornál a kutyacsont volt 600 darabra törve.. amióta ki lett cserélve, azóta nem kopog. :) Hátha csak ez a hiba.

Link to comment
Megosztás:

Szétszedtétek volna, azt' jól otthagytok, mi?! :) Nem is a szétszedéstől félek, hanem az összerakástól. :)

Egyébként, köszönöm, aranyos vagy. :o De szerintem senki sem azért jön találkozóra, hogy autót szerelhessen. Na, jó kivéve Zotyát. :( Bocsi! :D

Ahogy Te azt gondolod. Nekem az elektromos ablakok is Blitzen kerültek bele a kocsiba (thx Karcsi!), meg sztem még sokan, sok mindent szereltek ott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.