Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bootolásnál megáll, amikor a drivert töltené be. Újra raktam a gépet miatta, és amikor feltettem a video drivert megállt megint. Újra install, win7 alapdriverrel megy. Ám így nem tudok futtatni semmilyen 3D alkalmazást. :o

Kártya típusa? Egyébként nekem alaplap csere történt (volt is egy nem gyenge harcom a mikrofossal, hogy újra aktiválják ezt a sz?rt), de a 9500GT-m megkapta a gyári w7 alap drivert, amivel tudja kezelni úgy, hogy Aero múkoggy nameg 3D alkalmazás. :D Gondolom, akkor neked nem ezt rakta fel, hanem valami alapértelmezett izét.

Link to comment
Megosztás:

Kártya típusa? Egyébként nekem alaplap csere történt (volt is egy nem gyenge harcom a mikrofossal, hogy újra aktiválják ezt a sz?rt), de a 9500GT-m megkapta a gyári w7 alap drivert, amivel tudja kezelni úgy, hogy Aero múkoggy nameg 3D alkalmazás. :o Gondolom, akkor neked nem ezt rakta fel, hanem valami alapértelmezett izét.

NV GF 8400M GS, MXM csatis. Amúgy adok-veszekbe már beírtam. Találtam is a hardveraprón hasonlót, csak kicsit húzós az ára nekem. Még ahhoz képest is, hogy bontott.

A 7 annyira alapot rakott fel, hogy még az aero-t sem kezeli.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Éppen a jövő évi biztosításokat nézem és van egy új biztosító Astra Biztosító Zrt. néven. Nekem ez lenne a legolcsóbb. Átutalással évi egy összegben 18281Ft.

Még nem néztem meg jobban járok-e váltással. De ez a nagyon olcsó biztosító nem gyanús? Volr már egy bukta, mi is ovolt az? MÁV?

Igen. Pont erre szoktam mondani, hogy minek neki telefon, ha nem érhető el, nameg akkor mikor percek óta hívom és nem veszi fel. :)

Este 7-8 ig be van kapcsolva, reggel meg ébresztőkor mindíg bekapcsolom. Mi lehet olyan sürgős éjjel, ami nem várhat reggelig? :o

Beszereztem a latex szexruha első kellékét, vettem a METRO-ben egy 41-es női fekete gumicsizmát. :( Most is rajtam van naaaagyon izgató! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Még nem néztem meg jobban járok-e váltással. De ez a nagyon olcsó biztosító nem gyanús? Volr már egy bukta, mi is ovolt az? MÁV?

Este 7-8 ig be van kapcsolva, reggel meg ébresztőkor mindíg bekapcsolom. Mi lehet olyan sürgős éjjel, ami nem várhat reggelig? :o

Beszereztem a latex szexruha első kellékét, vettem a METRO-ben egy 41-es női fekete gumicsizmát. :) Most is rajtam van naaaagyon izgató! :D :)

Az.

Link to comment
Megosztás:

Még nem néztem meg jobban járok-e váltással. De ez a nagyon olcsó biztosító nem gyanús? Volr már egy bukta, mi is ovolt az? MÁV?

Este 7-8 ig be van kapcsolva, reggel meg ébresztőkor mindíg bekapcsolom. Mi lehet olyan sürgős éjjel, ami nem várhat reggelig? :o

Beszereztem a latex szexruha első kellékét, vettem a METRO-ben egy 41-es női fekete gumicsizmát. :( Most is rajtam van naaaagyon izgató! :D :)

Szerintem biztos jobban jársz,mindig van jobb...

Jah MÁV volt,de bukta az nem volt benne.:) Annyi,hogy nyáron is elhalmoztak ajánlataikkal a biztosítók.:(

Teccik a neve...:D

Astra Biztosító - megkezdte a működést 2010.10.12.-én!

Az új társaságról egyenlőre nem lehet túl sok mindent tudni. A bukaresti székhelyű Astra Biztosító Románia egyik vezető biztosító társasága. Tervei szerint a szükséges engedélyek megszerzését követően egyből belevetik magukat a munkába. A háttér-információk arról szólnak, hogy az elektronikus feldolgozásra helyeznek nagyobb hangsúlyt, ami viszont előrevetíti a kisebb adminisztrációs költséget. Ami eddig kiszivárgott az új társaság terveiből az, hogy ebben az évben a kötelező biztosítás területén 50,000 új szerződésre kívánnak szert tenni. Ennek eléréséhez szinte biztosan nagy kedvezményeket fognak ajánlani. A kötelező biztosítás módozaton kívül 2011-ben jönnek ki a casco biztosítás módozatukkal is.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem biztos jobban jársz,mindig van jobb...

Jah MÁV volt,de bukta az nem volt benne.:o Annyi,hogy nyáron is elhalmoztak ajánlataikkal a biztosítók.:D

Teccik a neve...:)

Ha egy ismertebb biztosítóval is ennyit kell harcolni, hogy kifizessen, vajon meddig kell egy ilyen újszülött román biztosítóval boxolni....?

Link to comment
Megosztás:

kb. néggyel,ne sértegess..:) A mostaninak pedig a fele 4500/9000 (negyedév). Szét van lassulva az oldal,nem tudom mégegyszer kiszámolni.:)

Én se tudtam kiszámoltatni.. :o De szerintem idén nem köttetem újra, illetve remélem, hogy kapok tájékoztatást a jövő éviről és miképp változik. Jó ez a 22870Ft/év módszer. :D

Link to comment
Megosztás:

Én se tudtam kiszámoltatni.. :o De szerintem idén nem köttetem újra, illetve remélem, hogy kapok tájékoztatást a jövő éviről és miképp változik. Jó ez a 22870Ft/év módszer. :)

Nekem most kb. 7500/negyedév ,jövőre pedig 9000/negyedév lenne ugyanannál...:D

Link to comment
Megosztás:

Itt 18 fok van árnyékban, összegerebjézem a faleveleket az udvarban hátul meg egy hordóben tüzelem őket. Kijött a kertszomszéd, pont úgy tünt elő a füstből, mint a Terminátor a nitrogénfelhőből amikor felborult a tartálykocsi a gyárnál. :) Mondom jónapot Laci bácsi, hogy van? Ugye nem száll arra a füst? Nem értettem mit mondott, mert nagyon köhögött, és a szemét törölgette, biztos megfázott, és allergiás. Szegény öreg. :D :o

Link to comment
Megosztás:

Itt 18 fok van árnyékban, összegerebjézem a faleveleket az udvarban hátul meg egy hordóben tüzelem őket. Kijött a kertszomszéd, pont úgy tünt elő a füstből, mint a Terminátor a nitrogénfelhőből amikor felborult a tartálykocsi a gyárnál. :D Mondom jónapot Laci bácsi, hogy van? Ugye nem száll arra a füst? Nem értettem mit mondott, mert nagyon köhögött, és a szemét törölgette, biztos megfázott, és allergiás. Szegény öreg. :( :o

:D :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Itt 18 fok van árnyékban, összegerebjézem a faleveleket az udvarban hátul meg egy hordóben tüzelem őket. Kijött a kertszomszéd, pont úgy tünt elő a füstből, mint a Terminátor a nitrogénfelhőből amikor felborult a tartálykocsi a gyárnál. :P Mondom jónapot Laci bácsi, hogy van? Ugye nem száll arra a füst? Nem értettem mit mondott, mert nagyon köhögött, és a szemét törölgette, biztos megfázott, és allergiás. Szegény öreg. :D :D

:) :) :( itt is baromi jó idő van :D elég egy ing.. :P

Nna most itt tartok:

www.tvn.hu_d8e765dbfa9a85a9f39345d1739590ea.jpg

De a harmadik is le van végre fújva :( ráadásul a két utsó azok elsők, nagy cívás csiszolgatni a fel nem oldott fékportól hiába a féktisztító.. :o

Link to comment
Megosztás:

:) :) :( itt is baromi jó idő van :D elég egy ing.. :D

Nna most itt tartok:

De a harmadik is le van végre fújva :( ráadásul a két utsó azok elsők, nagy cívás csiszolgatni a fel nem oldott fékportól hiába a féktisztító.. :D

Nagyon szép lett, nem gondolkodtál Plasti Dip-en mint plussz védelmen? :o

Link to comment
Megosztás:

:) :( :( itt is baromi jó idő van :D elég egy ing.. :P

Nna most itt tartok:

De a harmadik is le van végre fújva :D ráadásul a két utsó azok elsők, nagy cívás csiszolgatni a fel nem oldott fékportól hiába a féktisztító.. :D

Na, így már tényleg fekete. Szépek lettek :o

Én is ilyen felniket nézegettem asszony corsájára......16-20/szett körül vannak. Megér annyit? :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg címen voltam éjszaka... :) A privát teló itthon maradt.....de úgy látom nem vesztettem semmit :(

Képesek bentragadni liftben éjnek-idején? :o Egyszer melóhelyen mentünk teherliftel még a textilben, volt velem egy nagy darab csávó, egyszercsak megállt a lift, és elment a vlágítás. A csóka begolyózott, hiába nyugtattam, felkapott egy vascsövet, és elkezdte ütni a vasajtót. Bebujtam a sarokba, ott némileg védve éreztem magam, csak néha láttam ahogy szikrázik a cső a vas falakon. :) Aztán visszajött az áram, elindult a lift, a gyerek megnyugodott, és mire kiszállt már vigyorgott. Csak nekem remegtek a lábaim. :D :(

Link to comment
Megosztás:

Képesek bentragadni liftben éjnek-idején? :o Egyszer melóhelyen mentünk teherliftel még a textilben, volt velem egy nagy darab csávó, egyszercsak megállt a lift, és elment a vlágítás. A csóka begolyózott, hiába nyugtattam, felkapott egy vascsövet, és elkezdte ütni a vasajtót. Bebujtam a sarokba, ott némileg védve éreztem magam, csak néha láttam ahogy szikrázik a cső a vas falakon. :) Aztán visszajött az áram, elindult a lift, a gyerek megnyugodott, és mire kiszállt már vigyorgott. Csak nekem remegtek a lábaim. :D :(

Képesek :) Bár mentést nem vállalunk, de egy 10-esért kimegyek :D

Be voltál tojva mi? :(

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép lett, nem gondolkodtál Plasti Dip-en mint plussz védelmen? :o

Öö, egyenlőre nem :( örülök, hogy a festéket ki tudtam nyögni meg rájuk tudom pakoltatni a gumikat ingyé :P na jó, gyűlik az a "írd a többihez".. :D

Na, így már tényleg fekete. Szépek lettek :(

Én is ilyen felniket nézegettem asszony corsájára......16-20/szett körül vannak. Megér annyit? :D

Köszi :D

Szerintem megérik ha nincsenek ütve, stb. Én legalábbis ezért kezdtem bele a felújításukba :) 5-nél többet úgyse kérhettem volna alapból darabjáért és inkább rendbe teszem őket mert jó állapotban vannak, az eredeti festést nem tekintve :) egyébként fogtam már velük brutális kátyút olyan 80-90-es tempóval, nem lettek ütődöttek ;) :D igaz a gumik túl voltak fújva és egyet ki is kellett dobnom :P

Nna menek azt csinálom az utsót, estére jó lenne ha mind az új formájában pompázna.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt 18 fok van árnyékban, összegerebjézem a faleveleket az udvarban hátul meg egy hordóben tüzelem őket. Kijött a kertszomszéd, pont úgy tünt elő a füstből, mint a Terminátor a nitrogénfelhőből amikor felborult a tartálykocsi a gyárnál. :( Mondom jónapot Laci bácsi, hogy van? Ugye nem száll arra a füst? Nem értettem mit mondott, mert nagyon köhögött, és a szemét törölgette, biztos megfázott, és allergiás. Szegény öreg. :) :D

Az utca végén a sarkon van egy ugyanilyen díszállampolgár mint te.Az egész városrészt befüstölte a kibebaszott falevelével.Szóltam neki,hogy talán nem kellene,meg hogy tudja-e mi az a komposztálás.Csak a vállát rángatta. :o

Gondolkodtam,hogy csinálok neki füstbombát műtrágyából,oszt az ablakai alá baszok egy párat,csak úgy a tőrődés végett... :)

Link to comment
Megosztás:

Na, így már tényleg fekete. Szépek lettek :o

Én is ilyen felniket nézegettem asszony corsájára......16-20/szett körül vannak. Megér annyit? :D

Szerintem bőven megérnek :) Én télére gondolkodtam vmi olcsó alufelnibe, de ha belegondolok, hogy 24ért lenne olyan ami tetszik, és még tehermentesítőzni kell, meg ugye egy renoválás is ráférne...hát gondolkodóba estem... talán majd jövőre.

Link to comment
Megosztás:

Ha másért nem is, de ezért hiányozni fog a soltvadkerti meló:

http://pics.coldline.hu/pics/115270-20101031-dLUp9K.jpg

EGy kukázás eredménye: két 5 vezetékes, és egy kétvezetékes uni központi zár motor, kb 3,5méter 8as hif táp kábel, és egy szerintem elég szép beltéri pilács, kicsit prémiumabb márkájú autóból, aminek már kikukáztam korábban a párját :D és még pár cucc, de azt nem tudom felhasználni saját célra. Ilyen kukázást heti két alkalommal lehetett megcsinálni :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap kivettem a km órát és ma nem mért.

Megint próbáltam kivenni de nem sikerült a váltóból kivenni a kis fogaskerekes tengelyt, így csak simán lecsavartam a spirált róla. Először fel sem tűnt semmi különös. De az a tövénél a kezemben maradt, a fogaskerekes rész a váltóban.

Jönni kellett haza, gyorsan összedobtam és működik!

Valahol láttam már a neten újonnan, de most nem találom. Tudja valaki hogy az mennyibe kerül?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap kivettem a km órát és ma nem mért.

Megint próbáltam kivenni de nem sikerült a váltóból kivenni a kis fogaskerekes tengelyt, így csak simán lecsavartam a spirált róla. Először fel sem tűnt semmi különös. De az a tövénél a kezemben maradt, a fogaskerekes rész a váltóban.

Jönni kellett haza, gyorsan összedobtam és működik!

Valahol láttam már a neten újonnan, de most nem találom. Tudja valaki hogy az mennyibe kerül?

Ha jól emlékszem az úgy van rendjén, a km óra spirál vége szögetes, és az akad bele a fogaskerék tengelyének a közepébe, ami szintén szögletes kiképzésű, csak belül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.