Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:) Mindenki megnyugtatására közlöm, hogy bár este 6-kor már lefeküdtem, és nem olvastam a fórumot, alapból kikapcsolom éjszakára a telefont, vezetékes meg nincs. De azért kösz srácok :) , és ahogy tudom meghálálom! :D

Azért, hogy utolérhetetlen legyél az ágyban? :(

Gyóóóvan, lesz még blicc.. :o

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy összebeszéljek Kojakkal, és személyes ébresztőt rendeljek nektek! :)

:o :( Ezt a kérdést már lerendeztem vele :D és asszem senki sem akarja a kocsiját a fa tetejéből leszedni.. :)

Link to comment
Megosztás:

:P Mindenki megnyugtatására közlöm, hogy bár este 6-kor már lefeküdtem, és nem olvastam a fórumot, alapból kikapcsolom éjszakára a telefont, vezetékes meg nincs. De azért kösz srácok :D , és ahogy tudom meghálálom! :)

Igen. Pont erre szoktam mondani, hogy minek neki telefon, ha nem érhető el, nameg akkor mikor percek óta hívom és nem veszi fel. :D

Nincs, hacsak az nem, hogy behalt a videókártyám 3D része. Most kereshetek belevalót. :D

Naz az nincs. De ha nincs miről írnom, akkor nem offolok inkább. :o :P

Az hogy halt be? :( 3D-s alkalmazásnál lefagy? Driver újratelepítés? :) :(

Link to comment
Megosztás:

:P Mindenki megnyugtatására közlöm, hogy bár este 6-kor már lefeküdtem, és nem olvastam a fórumot, alapból kikapcsolom éjszakára a telefont, vezetékes meg nincs. De azért kösz srácok :( , és ahogy tudom meghálálom! :)

Kösz b+... :(

Azért, hogy utolérhetetlen legyél az ágyban? ;)

Gyóóóvan, lesz még blicc.. :o

Na ja :D

Mert mostanában csak read only üzemmódra van időm. :D

Nagy szerencsétek volt ám. :) :P

Ez nem is volt kérdéses! :D

Link to comment
Megosztás:

...

Az hogy halt be? :) 3D-s alkalmazásnál lefagy? Driver újratelepítés? :D :)

Bootolásnál megáll, amikor a drivert töltené be. Újra raktam a gépet miatta, és amikor feltettem a video drivert megállt megint. Újra install, win7 alapdriverrel megy. Ám így nem tudok futtatni semmilyen 3D alkalmazást. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.