Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szóval jársz erre.. :)

:D Azért 1x bevágtatnék szivesen :o bár előírás, hogy szembeforgalomban a leállón kell repeszteni.. :(

Annyira azért nem vészes :D túlfújt gumik esetében a felni még menthető, persze normál vagy extrém "bmx" méretek esetében.. :)

1x egy drága kamionosnak köszönhetően durván durrant a jobb oldalon mindkettő, azt hittem az Intrák nem bírják ki, az egyik gumi vászonszakadásos is lett de a felniknek semmi baja, illetve az egyiknek a pereme nem 100% de max fél millit van megívelve, köszönhetően a 2.6 bar-nak.. :D

Az nem sok egy pöppet? Én max. 2.3-ra fújom őket.

Sziasztok, engem nem ismertek itt, mert inkább a Debreceni topicban szoktam írogatni, de megkérdezném én :

befehéredne a felni, ha az ember simán csak felcsiszolná, vagy érintő irányban szálrahúzná? Persze utóbbit ilyen felnin, mint a Sancié nem lehetne megcsinálni, nekem ATS Cupom van, annak gyárilag is szabályos szálhúzott a felülete, és köralakban.

A hsznek melyik részére mondod?

Itt már hallottunk rólad csávó! :P Azt hogy jót, vagy rosszat, most inkább hagyjuk! :(

Link to comment
Megosztás:

Hát amikor Lehullotam a bringatartó tetejéről tavaly novemberben, azt észrevetted :)

(Bár lehet hogy csak azért mert a Kadett felé borultam :o )

Hosszú gyapjúszövetkabát nélkül, meg duplaVével meg sem ismerlek :D

Azóta is azzal az izzóval járok.

Esetleg vkinek 185/60, vagy 65 R14 télik 2db óccó?

Nyosz mivel én nem szoktam megtalálni újra, ahová írtam, MOTe fórumon belül, hacsak el nem mentem a pontos címet kedvencekbe, ezért ha valaki valami érdemlegeset akar nekem írni, akkor a debreceni topicban, vagy püben megtalálhat. SZiasztok, őrülten örültem

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz! Érdekelnek a részletek :o De nem ide, hanem a piktor topicba :D

Semmi extra, felcsiszkura meg lefúj mindennel.. :D

És megy, és megy, és megy és.....

Debrecen erport.. :(

Kép 1 Kép 2 Kép 3

Ettől volt durvább is, az ajtó feléig besüllyedt a mocsárba.. :) :(

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem is mutatna rosszul a bódé alatt.. :)

www.tvn.hu_f330589241327ebf5d749bd647707ef1.png

Link to comment
Megosztás:

Debrecen erport.. :)

Kép 1 Kép 2 Kép 3

Ettől volt durvább is, az ajtó feléig besüllyedt a mocsárba.. :o :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dózeros az már alakul, :( csak D6 ossal ugyan ez, meg komatsu 155össel :( a 4 tengelyes az semmi, innen magátl ki kellene jönnie :)

A felni az nem rossz tényleg.

Link to comment
Megosztás:

Mindegy az.... a lényeg, hogy felkeljen miatta hajnalban :D

Fel kéne hívni akkor, hogy "Zotya, állítsd át az órát.." :o :D

Csak mondjuk átmegy alatta akár egy villamos :D :P

Legalább nem kell tartanom a légvezetékektől és a tetősínekből sem lesz áramszedő :P ;)

dózeros az már alakul, :P csak D6 ossal ugyan ez, meg komatsu 155össel ;) a 4 tengelyes az semmi, innen magától ki kellene jönnie :(

A felni az nem rossz tényleg.

A többi fotót nem találom de a Catercsillár húzta ki a végén mert mint írtam ajtóközépig elsüllyedt :)

Jaja, AWS Maranello-k voltak az álmok de azok azok is maradtak.. :( :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.