Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Eeez ez mikor volt? :D

Úgy 3 éve de azóta már hagyományos rituálénak számít :) :) úgy pünkösd (előtti) hétvégéjén rontjuk ott a közbiztonságot.. :o

Link to comment
Megosztás:

Akkó' mi a fenéért nem szóltok hogy jöttök? :( :) :o Hee? :) :(

Én szóltam :D az meg, hogy senkit sem nagyon hatott meg itt arról nem én tehetek :D tessék figyelni a kadett klub fórumának "találkozók" topicját.. :D

Link to comment
Megosztás:

Segíthenék javítani (rontani :D :o )a helyzetet... :)

Jah, azt örömmel vennénk :( főleg aggregátort, láncfűrészt és valami éjszakai fényt mert nincs infrakameránk az

felvenni.. :)

És évről évre egyre durvábban mennek a hülyeségek.. :( :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, azt örömmel vennénk :) főleg aggregátort, láncfűrészt és valami éjszakai fényt mert nincs infrakameránk az
felvenni.. :)

És évről évre egyre durvábban mennek a hülyeségek.. :( :(

Ezaz, ez a nekem valóóóó :D :o

Végre nem vagyok egyedül :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Ezaz, ez a nekem valóóóó :) :)

Végre nem vagyok egyedül :( :( :D

Várunk :P :D ott nem maradsz ki semmi jófajtából :P

Tudod milyen komoly végig hasítani az úton 3 tiltáson, mögöttünk egy kötélen lógó szikrázó géptetővel és rajta egy kattant kadettossal? :D Zsíííííír.. :o

Link to comment
Megosztás:

Nah ki az a barom aki lemegy délután 4-kor Miskolcra, azért hogy utána nagyjából sötétben fel-létrázzon egy keverősiló tetejére azért hogy konfigolhasson egy remek wifi.s szutykot?? :o 114056-20101028-q3o4li.jpg

(viszont ilyen kilátásom még nem volt routerkonfigolás közben mint itt :D )

Link to comment
Megosztás:

Várunk :D :( ott nem maradsz ki semmi jófajtából :D

Tudod milyen komoly végig hasítani az úton 3 tiltáson, mögöttünk egy kötélen lógó szikrázó géptetővel és rajta egy kattant kadettossal? :D Zsíííííír.. :o

Okés, ott leszek! Jobban mondva itt/hon leszek! :)

Azt a szikrázós számot meg látni akarom!!! :)

Amúgy ha jól gondolom, akkor a vízirendőrség mellett (a kompkikötőnél) szoktatok tanyázni és szórakozni? Ez ám a kemény dolog b@szki, nem a vídia :(

Csak halkan jegyezném meg, hogy a vízirendőrök parancsnoka apámék szembe szomszédja-éés jó fej... :P

Link to comment
Megosztás:

Valamilyen szinten megértem,bár én anno az astrát a saját nevemre írattam és szépen gyarapszik a bonusom(B5),a köv autónál már jól jön a B10. :o

Ezt akartam írni én is, hogy egyszer el kell kezdeni, én is kapásból saját névre irattam, már B5-ben leszek jövőre.

Nekem is fater nevén van, egyébként röhejes az összeg amit elkérnek. Semmi értelme hisz ők is tudják, h mindig találni egy családtagot akinek a nevén olcsóbban kapsz biztosítást, de sebaj. Ha a biztosítóknak ez jó, más nevén lesz az emberek autója mint aki vezeti :D

A másik ez a teljesítményes dolog, sztem jó ötlet volt, bár koránt sem tökéletes ;) Mind2 autónk marad a mostani kategóriában, szval nem érint nagyon. Igazságosabb megoldás lenne egy pl lóerő/tonna vagy hasonló mérce :D Mégsem tudok 125 lóerővel úgy száguldozni egy 1.4 tonnás kocsiba mint vki egy 1000kiló alattiban ^^

Sztem meg az Eurotax ár alapján lenne igazságosabb.

Már a Tiedét is én írjam? :P :)

Hja. De neked emelkedni fog a biztosítás ezekszerint. :(

És ha már dicsekedtek, akkor nekem idén 22870Ft volt a biztosításom. Erre az évre, amit egyben kifizettem. ;) 27000Ft lett volna az éves, ha negyedévente kérem. Majdnem egy negyedévnyi összeget spóroltam azzal, hogy évest kértem. :D

FPepe! Ma láttam kint a kocsidat a ház mögött. Fél 1kor tiportam el a házatok előtt a T5 fosvágennel. :D Pár házzal arrébb voltam csak tőletek, a MÁV-os Pályafenntartási irodában nyomtuk. :P Mondjuk tudtam már tegnap, hogy ma K.nyéken leszek... :(

Hát szégyelld magad :) Bár ma fél1-kor nem sok dologra maradt volna időnk, 1 után indultam melóba. Kiálltam délelőtt az udvarra, mire mentem dologzni, kellemes meleg lett a kocsiban :P

Link to comment
Megosztás:

Szombathely azért nem itt van... Ha útközben félúton letérdel megszívtam...

Ezek szerint hazaértél.... :o

Jah, azt örömmel vennénk :) főleg aggregátort, láncfűrészt és valami éjszakai fényt mert nincs infrakameránk az
felvenni.. :D

És évről évre egyre durvábban mennek a hülyeségek.. :( :(

Ezt még nem is

:)
Link to comment
Megosztás:

őőőő... izé... valaki szedett már szét pontozót? Illetve, ez nem is érdekel. Valaki rakta is már össze, úgy hogy utána működött? :D :) :o Csak mert valamiért szétszedtem, ez még előfordul sokszor, sok mindennel, csak ahhoz nem szoktam hozzá, hogy nem tudom összerakni :) 114326-20101029-9KLAJT.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.