Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem baj. Ha utána nem rohad, akkor ennyit bőven megér :P

Jaja ;) Eladónak mondom.... Jónapot '93as Astra F caravanra kéne nekem hátsó kerékjárati dobbetét, ilyen műanyag.

Eladó: :) :) :( Há de.........gyárilag olyan nincs is.... HÁt mondom tudom, gyárilag nem tettek bele de utángyártott van hozzá...

ő még mindíg... :( Na jóvan hát rákeresek....

Keres..keres... Talál... Csávó: :o :D tényleg van!!! Hát te többet tudsz mint én..

Aztán kereste vagy 10 percig a raktárba :D Majd 1 kis segítséggel megtalálta. :D

sok sikert a beszerléshez

meg kitarást! :P:)

hőlégfúvót készíts elő...

óó hát odaviszem én az összes cuccal a karosszériáshoz,és megmondom, hogy ha már lakatolás...tegye már bele.

Link to comment
Megosztás:

Jaja ;) Eladónak mondom.... Jónapot '93as Astra F caravanra kéne nekem hátsó kerékjárati dobbetét, ilyen műanyag.

Eladó: :) :( :( Há de.........gyárilag olyan nincs is.... HÁt mondom tudom, gyárilag nem tettek bele de utángyártott van hozzá...

ő még mindíg... :D Na jóvan hát rákeresek....

Keres..keres... Talál... Csávó: :D :) tényleg van!!! Hát te többet tudsz mint én..

Aztán kereste vagy 10 percig a raktárba :D Majd 1 kis segítséggel megtalálta. :P

A hozzáértés mintaképe :P , szeretem az ilyet! :o

Link to comment
Megosztás:

A hozzáértés mintaképe :) , szeretem az ilyet! :o

Ez még a jobbik fajta, mert elkezdte keresni. Én azt szeretem amelyik rámnéz, és asszonnya "olyan nincs" és kész. Nem keres, nem kérdez, ő okos, és tudja, áll karba tett kézzel és kész. Aztán a mellette álló csávóhoz fordulok, elmondom neki ugyan azt, amit fél perccel előtte. A kolléga hátraszalad, és hoz 3 félét hogy válasszak milyen kell pontosan. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez még a jobbik fajta, mert elkezdte keresni. Én azt szeretem amelyik rámnéz, és asszonnya "olyan nincs" és kész. Nem keres, nem kérdez, ő okos, és tudja, áll karba tett kézzel és kész. Aztán a mellette álló csávóhoz fordulok, elmondom neki ugyan azt, amit fél perccel előtte. A kolléga hátraszalad, és hoz 3 félét hogy válasszak milyen kell pontosan. :o

:D :)

Na igen...

Link to comment
Megosztás:

Klikk

Végre nem kell annyit fizetni, azután mert 1700 ccm. :) Hanem teljesítmény alapján lesz. :) Dejó. Nesze nagy teljesítmény. :(

Kitöltöttem, és nem adott kalkulációt, hanem azt írta, hogy majd elküldi mailen, de a mail cím megadása nem volt kötelező, így nem is adtam meg. Akkó most hova küldi??? Az infókukac@kukac.hu-ra??? :o :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.