Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hamár baleset.

Még csak két éves volt... :D :D Vérzik a szívem.

Sokszor hajmeresztő hogyan közlekednek amikor gyerek is van a kocsiban. Multkor is állok a lámpánál előttem családi autó, elül apuka, hátul anyuka kisgyerekkel, vidámak, beszélgetnek stb. Elindul a sor, akkor meg apuci átmegy vadállatba és elkezdi előzgetni a kocsikat, a következő lámpág 4 autóval jutott előbbre. Megéri? :o

Közelről meg igazi kötsög! :(

Bocs...nagy szőrös kötsög! :D

De azért ha jól megnézed a göndör fürtök érző szívet takarnak! :( :) :P

Persze. Mikor meg én jártam a te autód felé bezzeg nem voltál ott. Honnan tudta a fiú hogy én vagyok... :)

Tudtok valakit aki hímez bőrbe ?

Mennyire részletes ábrát akarsz? Van egy 100Wattos forrasztópákám. ;)

Nye-nye-nye az asszony megtalálta a hangerőszabályzót! :P

Link to comment
Megosztás:

Kábé! Gyorsan lábakél a gumiknak, mintha transzformerszek lennének... :D

Jah :D

Különben egyenlőre még elég megbízható helyen lakunk......most még :(

Addig jó míg észre nem veszed az ellenkezőjét.. :D

Nekem ne babráljanak a kocsival. :P

A macit rendszeresen benzinesnek nézik :( na mondom öcsém ha azzal megtankolod vehetsz is egy új autót az asszonynak :) az meg csak pislog, hogy mizu :P mondom nézd már meg a hátulját jobban, multijet és nem t-jet :o minek akar az olyan hozzányúlni ha sejtése sincs, inkább kérdezne mielőtt megszivatja magát.. :)

Link to comment
Megosztás:

Volt idő amikor én is úgy gondoltam... :o

Anno én sem zártam be a garázst aztán vagy 3 éve egy kollégának (4 házzal arrébb lakik) szétrámolták a garázsát -poén, hogy vaslemez ajtó lakattal és a szoba ablakkal szemben úgy 7-8 méterre van, észre sem vették hogy szitu van hiába a sok kutya csak mikor reggel ment az asszony a kocsiért hogy a lakatnak annyi. Csoda, hogy el nem vitték a robogóját és a mutyukit se rongálták le a magnóért viszont az összes horgászcucca oda lett a rod-podot kivéve -azt igencsak nem tudták mire való de így is nagyjából 300-400 ezer forint közti a kár. Azóta 6 lakat alatt tartok mindent.. :D

Azóta az egész környék be van kamerázva, valamennyit azért javult a helyzet de az apacsok még mindig éheznek úgyhogy ha valahol disznótoroznak ott nem kell pár nap után gondolkozni, hogy mikor is eszik meg, megteszi helyettük más.. :)

Link to comment
Megosztás:

Mennyire részletes ábrát akarsz? Van egy 100Wattos forrasztópákám. :)

Nye-nye-nye az asszony megtalálta a hangerőszabályzót! :D

Akkor menj, és kérdezd meg tőle mit jelent a hímezni szó... :) Mit csináljak vele nem hot-dogot akarok csinálni. :o

Link to comment
Megosztás:

Nah, ennemrossz. Pedig amúgy sose tetszett a Meriva :D

Anno én sem zártam be a garázst aztán vagy 3 éve egy kollégának (4 házzal arrébb lakik) szétrámolták a garázsát -poén, hogy vaslemez ajtó lakattal és a szoba ablakkal szemben úgy 7-8 méterre van, észre sem vették hogy szitu van hiába a sok kutya csak mikor reggel ment az asszony a kocsiért hogy a lakatnak annyi. Csoda, hogy el nem vitték a robogóját és a mutyukit se rongálták le a magnóért viszont az összes horgászcucca oda lett a rod-podot kivéve -azt igencsak nem tudták mire való de így is nagyjából 300-400 ezer forint közti a kár. Azóta 6 lakat alatt tartok mindent.. :)

Azóta az egész környék be van kamerázva, valamennyit azért javult a helyzet de az apacsok még mindig éheznek úgyhogy ha valahol disznótoroznak ott nem kell pár nap után gondolkozni, hogy mikor is eszik meg, megteszi helyettük más.. :)

Itt pár éve még hót nyugi volt, lakótelephez képest. '90-ben adták át a placcot, és az elsők között költöztünk ide. Gyakorlatilag a lakók jórésze ismert mindenkit. Emlékszem még amikor az egyik szomszéd az erkélyről megdobált egy kölyköt, mert le akarta szedni fater Sierrájáról az emblémát. Egy ideje viszont elkezdtek jönni a népek idegenből, tudja tököm honnan, azóta van időnként összebrunyálva a lépcső, azóta vannak lépcsőházba kib.szva a lomok amiket a drága albérlő éppen nem szeretne a lakásban látni, és azóta fogy meglepő gyorsasággal az eredetileg ott lakók cucca... :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.