Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Há'komám ;) ez így jó volt kora reggel :( :D

Én meg fagyoskodok ebben a k&@#!@a kib#&@tt fűtetlen irodában :) bélelt gatya/bakancs, 2 pulcsi/vastag-zokni, téli kabát meg vastag kötött sapka rulez.. :D

Morbid, hogy asztfatkeverő üzemben fagyoskodsz. :D Menjél ki egy kicsit lapátolni. :P

Debrecenben mostanában elég sokszor látok egy Range Roveres ######it. Mindíg tapossa neki... Olyan brutál szép hangja van... :o :P

Mondjuk, jobbkormányos a gép, de a hangja.... az valami eszméletlen jó. :P

Azé a V8, az V8! :(

Há, odajött ma a főnököm, hogy elmegy a Boxerral anyagért, ugye én álltam az udvaron beljebb, felkiabál az állásra: Zozi cseréljünk helyet! Kérdem feljösz, én meg lemehetek? ;) Neeem úgy, kocsit cseréljünk, és beült a Boxíba, hogy majd én kitolatok az övével, elmegy, aztán álljak vissza. Mondom én olyan kocsiba nem ülök be! :D (A6) Miért nem? :) Mert sok rajta a karika. :D Morgott, de aztán kiállt az Audival, kitolattam, és visszament a heléyre, kint aztán odaadtam neki a kocsit. :D Nehogy már azt higgye a bab is hús! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát az olajradiátor amit vettél? Még én is ott voltam :(

Az a keverőben van :) az irodában nincs csak gázfűtés, míg tartozás miatt ki nem kötötték.. :D

Komolyan mindig meglepődöm rajtatok. A linkelt V8 beteg, semmi szép hangja nincs.

Ezt hallgasd végig, ezt hívják szép V8 hangnak. 1:02-nél van a csúcspont.

Egy agyonfújtatott 4 literes blokknak? :( Lehet is :o de akkor is ennek van jó hangja ;) csak sajnos nem lájvban hallgatom.. :)

Morbid, hogy aszfaltkeverő üzemben fagyoskodsz. ;) Menjél ki egy kicsit lapátolni. :D

Menjen aki dolgozni akar a lóvéért :D ott meg nem fázok :P ha csutkára tekerném a fűtést 1 szál facban is szakadna rólam a víz.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Ha nem sajnálod akkor kihúzod a mosómotort, és kifolyik, amúgy egy, vagy két csavar fogja a tartályt, leveszed, és tölcsér segítségével beleöntöt egy flakonba. Én általában ilyenkor már kifogyasztom a nyárit, vagy rátöltök, nem baj ha higul, úgysem lesz egyszerre -20 fok, a kemény télre meg majd kiürük a "keverék "is.

Aztán egyszer csak besűrűsödik a lé, utána megmakkan a motor azt lehet szívni-fújni de te szeretni fogod :( kivéve a pálesz ízt :D de ha borítasz bele valami aromát még jó is lehet.. :) :(

Vagy 2 éve nagybátyám 307 sw-je járt így :o persze könnyű a nagyfalusinak vidéken megcsináltatni mint márkaszervízben jól megfizetni a service team-et :D nna az télleg mazochizmus volt.. :)

Link to comment
Megosztás:

Aztán egyszer csak besűrűsödik a lé, utána megmakkan a motor azt lehet szívni-fújni de te szeretni fogod :D kivéve a pálesz ízt :D de ha borítasz bele valami aromát még jó is lehet.. :) :(

Vagy 2 éve nagybátyám 307 sw-je járt így :o persze könnyű a nagyfalusinak vidéken megcsináltatni mint márkaszervízben jól megfizetni a service team-et :D nna az télleg mazochizmus volt.. :)

A Wagon R-en volt eldugulva a bal oldali spriccelő teljesen, csak nem értem miért. Amúgy sem ment volna, mert volt előtte egy visszacsapó, de minek, az is fordítva volt beszerelve. :(

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este felhívtam a gumisomat. Reggel kiraktam a garázs elé asszony frissen festett felnijeit, meg az új gumikat. Mire hazajöttem ugyanott voltak a felgumizott a felnik. :( Reggel a gumik közé beraktam egy 5ezrest, gondoltam elég lesz. Este az egyik kerék alól előkerült egy darab 1000-es :D Gyorsan felhívtam a komát, mondom ennyiért az autóra is felszerelhetted volna :o Nem kezdem ecsetelni a válaszát, de nem nehéz kitalálni.... :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este felhívtam a gumisomat. Reggel kiraktam a garázs elé asszony frissen festett felnijeit, meg az új gumikat. Mire hazajöttem ugyanott voltak a felgumizott a felnik. :D Reggel a gumik közé beraktam egy 5ezrest, gondoltam elég lesz. Este az egyik kerék alól előkerült egy darab 1000-es :D Gyorsan felhívtam a komát, mondom ennyiért az autóra is felszerelhetted volna :o Nem kezdem ecsetelni a válaszát, de nem nehéz kitalálni.... :) :) :(

A többi alatt nem néztél körül? :( Lehet csak felváltotta. :D

Link to comment
Megosztás:

Kerestem, de nem találtam többet :) :) :(

Sóher alak lehet. :o :( Itt is vannak szemét lehúzós emberek, a keresztmami is beállt a kútra tankolni, a kutas nyomatta bele a benyát, felajánlotta megnézi az olajszintet, (fél perce még járt a moci) mondja kevés van benne, öntött bele pár decit 2 ezerért. Jó hogy észrevettem, mehetett volna szerelőhöz! :D :D Genyaládák!

Link to comment
Megosztás:

Sóher alak lehet. :o :) Itt is vannak szemét lehúzós emberek, a keresztmami is beállt a kútra tankolni, a kutas nyomatta bele a benyát, felajánlotta megnézi az olajszintet, (fél perce még járt a moci) mondja kevés van benne, öntött bele pár decit 2 ezerért. Jó hogy észrevettem, mehetett volna szerelőhöz! :( :D Genyaládák!

Asszony már idomítva van a kutasok ellen. Nem nyúlhatnak a tanksapin kívül semmihez. :( Mondjuk itt vannak olyan balfácánok is, hogy a pocokról ketten nem bírták leszedni a kulcsos tanksapkát. Egyik reggel asszony utánamtelefonált és vissza kellett fordulnom miatta. Káromkodva kiszálltam, lekaptam (a jó kulccsal), visszaültem és usgyi. A két majom meg csak lapított :)

Link to comment
Megosztás:

Asszony már idomítva van a kutasok ellen. Nem nyúlhatnak a tanksapin kívül semmihez. :D Mondjuk itt vannak olyan balfácánok is, hogy a pocokról ketten nem bírták leszedni a kulcsos tanksapkát. Egyik reggel asszony utánamtelefonált és vissza kellett fordulnom miatta. Káromkodva kiszálltam, lekaptam (a jó kulccsal), visszaültem és usgyi. A két majom meg csak lapított :o

Nem megyek olyan kútra ahol nincs önkiszolgállás, nekem ne babráljanak a kocsival. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.