Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az a sz.pás hogy mindenben a pénz fog meg... :D 14-es nyári gumijaim vannak, és egy kupac felnit még lehet hogy össze tudok lapátolni (de azért erre se tennék túl komoly összeget :o) , de egy garnitúra gumit is hozzá, már szinte tutira nem, ha nem szakad addig rám az otépé. Majd tavaszig kiderül mi lesz a hogy lesz. Vagy fölfeszítem a 14-es / 70-est a 15-ös felnire :) :)

El lehet adni a régi cuccokat és lehet használt gumit is venni :(

Link to comment
Megosztás:

Fontossssssági sorrend végén, értem én bárhogy is írod :) :D :D

Késő van már... ÉrCSed :) a lényeg hogy most fontosabbakra sincs, ha már egy jól kinéző bódé lesz a kicsi acélokon, majd akkor ráérek, de jelenleg a kicsi acélok néznek ki a legjobban, az egészen :o kattogok kitekert kerékkel, csúsztam az olajcserével, imbolyog az egész mintha be lenne b.szva, és akkor még könnyezik is a szelepfedélnél, meg a deklinél :( Hosszúú lesz ez a tél :D :(

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom eddíg-is volt-e a Láng-nál grafikus keresés, de jó dolog, főleg ha nem tudod az alkatrész nevét. :D

Windows dalocska:

Én elmentem a vásárba fél pénzzel,

Windowst vettem másolt CD-n fél pénzzel,

Windows mondja Kék Halál,

Kárikittyom büdös windows, mégis van egy fél pénzem.

Visszamentem a vásárba fél pénzzel,

Megkerestem a zugárust fél pénzzel,

Árus mondja: "Kell ápdét!"

Kárikittyom édes ápdét, mégis van egy fél pénzem

Hazamentem a vásárból ápdéttel,

Telepítek, installálok két kézzel,

Windows mondja 0E,

Kárikittyom a jó anyád, de még van egy fél pénzem.

En elmentem szám. tech. boltba fél pénzzel,

Hardvert vettem szám. tech. boltban fél pénzzel,

Hardver mondja krr-krr-bumm,

Kárikittyom drága hardver, nem bírom ezt ép ésszel.

Lecseréltem az egészet, részletre,

Gatyám ráment, már nem eszek 2 éve,

A gépem már elavult,

Kárikittyom sörre költöm, ha lesz megint fél pénzem.

:o

Link to comment
Megosztás:

Windows dalocska:

Én elmentem a vásárba fél pénzzel....

Há'komám :( ez így jó volt kora reggel :) :)

Én meg fagyoskodok ebben a k&@#!@a kib#&@tt fűtetlen irodában :D bélelt gatya/bakancs, 2 pulcsi/vastag-zokni, téli kabát meg vastag kötött sapka rulez.. :o

Link to comment
Megosztás:

Há'komám :( ez így jó volt kora reggel :) :(

Én meg fagyoskodok ebben a k&@#!@a kib#&@tt fűtetlen irodában :) bélelt gatya/bakancs, 2 pulcsi/vastag-zokni, téli kabát meg vastag kötött sapka rulez.. :D

ÉÉn meg itt póló, rövidgatyába unom a banánt... Hiába, nincs szolgálat... :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bár megnéztem a GYIK és társalgóját illetve a sebesség váltó topic-t is de nem találtam leírást, hogy hogyan kell a váltószoknyát cserélni Astrában.

Vki esetlen lenne olyan kedves :o és megszánna engem egy leírással?

Most vettem váltószoknyát, de mielőtt szétbarmolnám a dolgokat jobban hallgatnéka tapasztaltabbakra.

Előre is köszi szépen!

Üdv, Norbi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bár megnéztem a GYIK és társalgóját illetve a sebesség váltó topic-t is de nem találtam leírást, hogy hogyan kell a váltószoknyát cserélni Astrában.

Vki esetlen lenne olyan kedves :D és megszánna engem egy leírással?

Most vettem váltószoknyát, de mielőtt szétbarmolnám a dolgokat jobban hallgatnéka tapasztaltabbakra.

Előre is köszi szépen!

Üdv, Norbi

Belekapaszkodsz a merevítő hátsó peremébe (kézifék felöli oldal) és megtéped fölfelé. Utána már elég egyértelmű lesz :) Igen, a tűzőkapocs gyári, és egyenként ki kell húzkodni őket :) :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bár megnéztem a GYIK és társalgóját illetve a sebesség váltó topic-t is de nem találtam leírást, hogy hogyan kell a váltószoknyát cserélni Astrában.

Vki esetlen lenne olyan kedves :o és megszánna engem egy leírással?

Most vettem váltószoknyát, de mielőtt szétbarmolnám a dolgokat jobban hallgatnéka tapasztaltabbakra.

Előre is köszi szépen!

Üdv, Norbi

Nézd meg itt a csevegőben az 1820-as oldalt, WZsolttól kaptam ugyanerre, képekkel kiegészített, (még számomra is! :D) érthető és kimerítő választ. :)

...és jut eszembe, ha a régit leszedted, arra számíts, hogy az újat rá kell tűzni vagy varrni a műanyag keretre.

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben mostanában elég sokszor látok egy Range Roveres ######it. Mindíg tapossa neki... Olyan brutál szép hangja van... :o :D

Mondjuk, jobbkormányos a gép, de a hangja.... az valami eszméletlen jó. :)

Komolyan mindig meglepődöm rajtatok. A linkelt V8 beteg, semmi szép hangja nincs.

Ezt hallgasd végig, ezt hívják szép V8 hangnak. 1:02-nél van a csúcspont.

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mindig meglepődöm rajtatok. A linkelt V8 beteg, semmi szép hangja nincs.

Ezt hallgasd végig, ezt hívják szép V8 hangnak. 1:02-nél van a csúcspont.

:o Nekem akkoris jobban tetszik a range rover v8as hangja. Bár ez sem csúnya amit mutattál. Mondjuk itt felénk olyan kevés V-motor van, hogy szerintem mindegyikre odafordulunk ha meghalljuk.

Jó lenne kimenni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.