Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

JDM,

Ez a klasszikus >>>>

AstraGSifront.jpg

3 motor

NE (8szelep)

c20ne.jpg

XE (16szelep)

c20xe_halbschnitt.jpg

18xe (16 szelep)

/ritka/

57266387349.jpg

Utánna az a kinézet, amit mutattál, nincs spojli, nincs ETC, nincs olajhűtő.

De marad az XE, ezek általában jól felszerelt darabok /klíma, lufik/.

Utánna XE is kiesik és marad a dísslécen egy kis szöveg, hogy gsi vahy az má lehet sport :o

Link to comment
Megosztás:

Oké. Köszönöm szépen.

Egyenlőre még csak a fele van meg a pénznek. De ha ez valami csoda folytán meglesz akkor ezt venném meg. Max 1 milliót szánnék rá. Ez pont benne van. :o

ez az

Hátőőőőőőőőőő, ebben nincs semmi klasszikus gsi, mondhatjuk :D

Ez már ecotec. Ezeknek több elektromos bajuk is volt/van, és közel sem olyan mint egy rendes gsi 150lóval. :)

Ismerem a tulajt,a kocsit is,én szoktam neki olajat cserélni.

A gépsas piszok jó állapotban van,pestről származik,egy ottani opel szervízes arcé volt.

Link to comment
Megosztás:

Keresssünk neked ? :(

15ös :(

Az a sz.pás hogy mindenben a pénz fog meg... :D 14-es nyári gumijaim vannak, és egy kupac felnit még lehet hogy össze tudok lapátolni (de azért erre se tennék túl komoly összeget :o) , de egy garnitúra gumit is hozzá, már szinte tutira nem, ha nem szakad addig rám az otépé. Majd tavaszig kiderül mi lesz a hogy lesz. Vagy fölfeszítem a 14-es / 70-est a 15-ös felnire :) :)

Link to comment
Megosztás:

Az a sz.pás hogy mindenben a pénz fog meg... :D 14-es nyári gumijaim vannak, és egy kupac felnit még lehet hogy össze tudok lapátolni (de azért erre se tennék túl komoly összeget :o) , de egy garnitúra gumit is hozzá, már szinte tutira nem, ha nem szakad addig rám az otépé. Majd tavaszig kiderül mi lesz a hogy lesz. Vagy fölfeszítem a 14-es / 70-est a 15-ös felnire :) :)

Szikével kifaragsz egy kicsit a közepéből, aztán fölmegy az... :(

Az Eladó alkatrészek topicban mintha éppen hirdetett volna vki 14-es acélfelniket...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.