Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jaja rugótányér az drága sajnos.. Akkor ott is ráférne 1 kasztnizás. Kíváncsi vagyok nekem mennyi lesz. Van ugye ez a pár elem amik itt vannak, aztán az alján van 2 kisebb lyuk, aztán színrefújni a javított részeket, meg az egész alját le alvázvédőzni.

Azért megoldom, Öcsibácsi simán vágott asszem 5-ös lemezből kört, a közepébe megy egy csődarabot hegesztett, és GÓ rugótányár ingyen.

Link to comment
Megosztás:

A Suzukis -tükör-visszahívásos cikk hsz-ei között tallóztam:

2. guriga 2010.10.21. 20:56 Szerintem túlreagálják, legalábbis a Swift esetében biztos. Ha az a csavar elenged, meglazul, na azt megnézném én szívesen! De ha valaki józan paraszti ésszel gondolkodik, melyik erősebb a csavarkötés vagy a ragasztó?

3. amurvadász 2010.10.22. 16:57 Nem a tükröt ragasztják,hanem a csavarok menetes részét kenik be ragasztőval.

:D Hát én becarok!!!! :o

Link to comment
Megosztás:

Nem jó, mert valaki összekente kátránnyal, még felgyújtom a kocsit. Amúgy nagyon szar helyen van, mindenképpen vágni kell vagy bentről, vagy kintről , hogy hozzáférjek. De ez nem vészes, most igazából a szimeringcserén agyalok a váltó-motor között, lehet halasztom, most csak olajcsere lesz. :o

Kivágtam volna már régen azt a fát, mint macskát dolgát végezni!

Link to comment
Megosztás:

Nem engedi az asszony, meg amúgy is jó árnyékot tart nyáron. Mármint a fa. :)

Az asszonyt is kivágtam volna :o :D

Nemigaz,hogy egy kibaszott fa miatt kell centizgetni, meg leverni a tükröt... mondjuk megtanulhattad volna hogy kell beállni, nekem a két tükör és a gari bejárata között 5-5cm van, eleinte volt hogy vissza kellett menni, de most már fékezni kell megálláskor, olyan lendületből beállok :)

Link to comment
Megosztás:

Az asszonyt is kivágtam volna :o :D

Nemigaz,hogy egy kibaszott fa miatt kell centizgetni, meg leverni a tükröt... mondjuk megtanulhattad volna hogy kell beállni, nekem a két tükör és a gari bejárata között 5-5cm van, eleinte volt hogy vissza kellett menni, de most már fékezni kell megálláskor, olyan lendületből beállok :)

Általában megálláskor kell fékezni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.