Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy kéne mintha rajta lenne a kocsin, és mondjuk az orra felől fotóznád, hogy lássam milyen alakú. Nekem csak sima "HANG" van, és ha megnyitom nincs lehetőség kirakni a tálcára. :o

Látszik aképről is, hogy egészen leér, ott van az emelő helye is!

Link to comment
Megosztás:

Úgy kéne mintha rajta lenne a kocsin, és mondjuk az orra felől fotóznád, hogy lássam milyen alakú. Nekem csak sima "HANG" van, és ha megnyitom nincs lehetőség kirakni a tálcára. :D

Click

Nah? :) Így? :) Sztem amúgy nem csak az alsó rész. Úgy az egész küszöb ahogy van. Aljától a tetejéig. De rendellenesen áll ezen a képen az ujjam :o

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit :D Hát így mindenestől, Bárdinál 12ezer volt. Mindegyik klokkerholm. Egyik előző hszben meg leírtam, hogy mik vannak még.

Nem vészes, most karosszériaügyileg kellene két küszöb, hátsó felső rugótányér, bár Öcsibácsi ötlete után gyártok inkább mint vegyek 8-9 ropiért, meg rendbe kellene hozni a tankbeömlő feletti belső dobot.

Ha nincs bent a Hang ablakban a hangszórók és alatt a hangkártya típusa, akkor "elfelejtette" a gép, vagy valami gáz van. Eszközkezelőben nézd meg.

Eszközkezelőbe nincs sárga felkiáltó, kérdőjelem. Majd az asszony megcsinálja. :o

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes, most karosszériaügyileg kellene két küszöb, hátsó felső rugótányér, bár Öcsibácsi ötlete után gyártok inkább mint vegyek 8-9 ropiért, meg rendbe kellene hozni a tankbeömlő feletti belső dobot.

Eszközkezelőbe nincs sárga felkiáltó, kérdőjelem. Majd az asszony megcsinálja. :o

Ha azótais "csak" az a lyuk van tegyél már rá egy foltot, és felejsd el.

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes, most karosszériaügyileg kellene két küszöb, hátsó felső rugótányér, bár Öcsibácsi ötlete után gyártok inkább mint vegyek 8-9 ropiért, meg rendbe kellene hozni a tankbeömlő feletti belső dobot.

jaja rugótányér az drága sajnos.. Akkor ott is ráférne 1 kasztnizás. Kíváncsi vagyok nekem mennyi lesz. Van ugye ez a pár elem amik itt vannak, aztán az alján van 2 kisebb lyuk, aztán színrefújni a javított részeket, meg az egész alját le alvázvédőzni.

Link to comment
Megosztás:

Ha azótais "csak" az a lyuk van tegyél már rá egy foltot, és felejsd el.

Nem jó, mert valaki összekente kátránnyal, még felgyújtom a kocsit. Amúgy nagyon szar helyen van, mindenképpen vágni kell vagy bentről, vagy kintről , hogy hozzáférjek. De ez nem vészes, most igazából a szimeringcserén agyalok a váltó-motor között, lehet halasztom, most csak olajcsere lesz. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.