Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

és már ott van nálad? Húú amikor nekem belekerült. De örültem neki. Másnap szétszedtem, beledeztem, tettem be 1 izzót a kéziféknek mert nem ment. Pontosabban nem volt izzó.. :D

Még nincs, de a héten megérkezik :o Ez se lesz sokáig egyben :) Jobban meg fogom csinálni, mint a mostanit. De ehez már nem kell egy hét :) Megvan a rutin...

Link to comment
Megosztás:

Még nincs, de a héten megérkezik :o Ez se lesz sokáig egyben :D Jobban meg fogom csinálni, mint a mostanit. De ehez már nem kell egy hét :) Megvan a rutin...

Nah helyes. Rutin....Nyáron Dávid lejött debrecenbe...és így hárman, Sanci társaságában is találkoztunk. Már sötétedett...sőt már sötét volt mert előkerült a lámpa. Sanci egyszercsak előszed 2 csomag vörös ledet. Nyújta felém..és megkérdezi.. " Megcsinálod, vagy megcsináljuk? " Hát mondom csináljuk.. Dávid ekkorra már beült és kiszedte a régi kilóméterórát. a postásüdülő szervízútja mellett, sötétben zseblámpával ledezték be a srácok :) :(

Mizu Ecsém autósboltot nyitottál??? :( :D :P

áááá...csak rohad a gép :D 17 éves esszem meg :P

Link to comment
Megosztás:

Dáwid!

Most érj utól szoba ügyileg :)

2 küszöb, 1 tankbeöntő és 1 sárvédőelem... :) :( :(

Küszöb hogyan van? Oldalsó rész+ alsó? Meddíg nyúlik fel, illetve alája? Mi az a sok pénz a szekrényen? :D

Eltünt a hangerőszabályzó a tálcáról. :D Most ilyenkor mivan? Faxnak kell állandóan bacogatni azt a gépet! :o

Link to comment
Megosztás:

Nah helyes. Rutin....Nyáron Dávid lejött debrecenbe...és így hárman, Sanci társaságában is találkoztunk. Már sötétedett...sőt már sötét volt mert előkerült a lámpa. Sanci egyszercsak előszed 2 csomag vörös ledet. Nyújta felém..és megkérdezi.. " Megcsinálod, vagy megcsináljuk? " Hát mondom csináljuk.. Dávid ekkorra már beült és kiszedte a régi kilóméterórát. a postásüdülő szervízútja mellett, sötétben zseblámpával ledezték be a srácok :o :D

Fanatikusok :) Ne is mond a postásüdülőt... kedden megyek oda szóbelizni... Majd viszem magammal az órát és 2 vizsga között ledezek :)

Link to comment
Megosztás:

Küszöb hogyan van? Oldalsó rész+ alsó? Meddíg nyúlik fel, illetve alája? Mi az a sok pénz a szekrényen? :P

Eltünt a hangerőszabályzó a tálcáról. :) Most ilyenkor mivan? Faxnak kell állandóan bacogatni azt a gépet! :o

Tessék itt egy kép. A sok pénz? Miért tök jó :) Dísz :P Vezérlőpultból eléred a hangerőszabályzót. :D

Fanatikusok :( Ne is mond a postásüdülőt... kedden megyek oda szóbelizni... Majd viszem magammal az órát és 2 vizsga között ledezek :(

Kedden nekem is tanfolyam van.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tessék itt egy kép. A sok pénz? Miért tök jó :) Dísz :D Vezérlőpultból eléred a hangerőszabályzót. :(

Kedden nekem is tanfolyam van.. :o :(

Hmmm...nincs olyan kép ahol az látszik milyen a profil? Itt csak sok feketét látok. Nem találok hangerőszabályzót a vezérlőpulton. :D Nemigaz, hogy soha semmire nem tudnak vigyázzni! :)

Link to comment
Megosztás:

Már van 2 :o

Van sokminden, köztük 1 ilyen homokfutó szerű akármi is. Mert mi is kellene amúgy?

Arról a homokfutószerű akármiről a lámpák :D

Nah helyes. Rutin....Nyáron Dávid lejött debrecenbe...és így hárman, Sanci társaságában is találkoztunk. Már sötétedett...sőt már sötét volt mert előkerült a lámpa. Sanci egyszercsak előszed 2 csomag vörös ledet. Nyújta felém..és megkérdezi.. " Megcsinálod, vagy megcsináljuk? " Hát mondom csináljuk.. Dávid ekkorra már beült és kiszedte a régi kilóméterórát. a postásüdülő szervízútja mellett, sötétben zseblámpával ledezték be a srácok :D :)

áááá...csak rohad a gép :) 17 éves esszem meg :D

Ferde az óra a falon. IgazíCCSad mán meg :P :P

És igen is utolérlek, mert holnap hazahozok 2 ülést, meg az első szőnyeget :( (alapterületben már nyertem ;) :(

Link to comment
Megosztás:

Arról a homokfutószerű akármiről a lámpák :(

Ferde az óra a falon. IgazíCCSad mán meg :D :D

És igen is utolérlek, mert holnap hazahozok 2 ülést, meg az első szőnyeget :D (alapterületben már nyertem :P :)

A fal a ferde nem az óra :P :)

Hmmmm :o Akkor én meg.... őőőő... Kitalálok valamit akkoris :(

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...nincs olyan kép ahol az látszik milyen a profil? Itt csak sok feketét látok. Nem találok hangerőszabályzót a vezérlőpulton. :o Nemigaz, hogy soha semmire nem tudnak vigyázzni! :D

:) :) start menü, programok, kellékek, szórakozás, hangerőszabályzó (mekkora szórakozás amúgy :( :( :P :P :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.