Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem kell... az ő válaszát én is tudom már. :(

"fújd le a foncsort feketével aztán szép lesz :) "

:D :D

Ja már kédeztem őt is erről, csak ide lámpafesték kellene, és azzal kifujni a belsejét, egyébként szélvédőfóliával is szép :) csak nem lehet ráteríteni gyűrődés nélkül ... :o

Pedig szép fényes felületet adna nekik :(

Link to comment
Megosztás:

egyébként szélvédőfóliával is szép :) csak nem lehet ráteríteni gyűrődés nélkül ... :D

Pedig szép fényes felületet adna nekik :)

Mire való a hőlégfúvó.. :o

Link to comment
Megosztás:

Ja már kédeztem őt is erről, csak ide lámpafesték kellene, és azzal kifujni a belsejét, egyébként szélvédőfóliával is szép :D csak nem lehet ráteríteni gyűrődés nélkül ... :o

Pedig szép fényes felületet adna nekik :)

Ha valami nem működik, akkor 2 dolgot kell megpróbálni. Befújni WD40-el, vagy elkezdeni melegíteni. Szerintem a wd40 kell ide :)

Link to comment
Megosztás:

wd40el vagy pákával? :D

Szprájttal.. :)

hőlégfújóval is próbáltam, de vagy összekapja, vagy nemcsinál semmit, meg kellene még vagy 3 pár kezemnek nőni hozzá :)

Amatőr.. :o

Link to comment
Megosztás:

Szprájttal.. :)

Amatőr.. :o

Akkor adok neked majd két szétszedett indexet,és megmutatod hogyan is kell :D Próbáltam így, próbáltam úgy, de sehogy se sikerült, ha sikerült úgy melegíteni, hogy nyúljon, akkor rásimítani nem tudtam, mert egyik kezembe hőlégfúvó, másikba a plexi.... marad az Sp féle verzió, csak holnap megyünk melózni, valahol utba kellene ejteni egy boltot, ahol tudok venni ilyen spray-t...

Link to comment
Megosztás:

Dáwid!

Most érj utól szoba ügyileg :o

2 küszöb, 1 tankbeöntő és 1 sárvédőelem... :D :) :)

Én le is hagytalak, mert bent van a 4 alufelni, a tetősín takaró lemezek, egy ülés, meg a komplett zene,a fejet kivéve, a kalaptartóhoz szükséges anyagok, meg még pár apróság :( :(

Link to comment
Megosztás:

Majd nyomunk 1 keringőt a főnixnél :)

Nah! Okostojás..... :(

Jah, pont a sünfészek mellett :o annyira még nem őrültem meg.. :D

Lassan sörre fogsz te is keresni.. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.