Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne izguljatok...csak a Kékestetőn, meg az Írottkőnél volt hógolyózás.

Áhhh... lusta vagyok lehozni a gumikat, meg előkapni az emelőt, bakokat. :o

Majd ha már tényleg indokolt, de akkor megnézem, hogy városban lévő 3 gumisnál mekkora sorok állnak.. és verekednek, hogy ki érkezett előbb.

Inkább csak attól tartok, hogy havat is kell majd lapátolni, miközben a gumikat teszem fel. :D

Link to comment
Megosztás:

az farolás, csúszkálás kézifékkel, a drift kicsit másabb :)

Egyfelöl öreg dízelt nem bántunk ilyennel,másfelöl első kerekessel max csúszkálni lehet. :(

Tavaly Tomi barátomék hívtak,hogy menjek velük csúszkálni,nem volt kedvem felnit görgőztetni hétvégén...mintha éreztem volna...2 felni minusszal jöttek vissza! :(

Jaaa, bocsesz én drift alatt csak a sima csúszkálásra gondoltam. :D De igaz..nem drift. :) Ótvar 1es golf felniket nem sajnálom. Azon vannak a téligumijaim. Bár lehet át kéne húzni őket a gyári acélfelnikre, tavasztól úgyis az alun járok.. Nem tudom megéri-e foglalkozni vele hogy most átcserélgessem a gumikat.. :o Vagy hagyjam a pébe..

Link to comment
Megosztás:

Jaaa, bocsesz én drift alatt csak a sima csúszkálásra gondoltam. :D De igaz..nem drift. :) Ótvar 1es golf felniket nem sajnálom. Azon vannak a téligumijaim. Bár lehet át kéne húzni őket a gyári acélfelnikre, tavasztól úgyis az alun járok.. Nem tudom megéri-e foglalkozni vele hogy most átcserélgessem a gumikat.. :o Vagy hagyjam a pébe..

szerintem hagyd a picsbe, 4ezer még átrakják..télen meg csak a sólé eszi a felniket úgyis...

Link to comment
Megosztás:

Az biztos. Akkor most van egy nyári garniturám alufelnin, még egy nyári garnitura vadiúj 1 félnyarat húzott acélfelnin, meg 1 téli garnitura golf felnin.

nekem meg 4 darab pár évet futott M+S.... :o

az is 13asba...

nemsikerült kerítenem 14es lemezeket sajna :D

Link to comment
Megosztás:

Most hol? :P driftelés :)

:) :( :( Kilinccsel előre tesa! :D

Már majdnem terepjáró :P kell ilyen nekem is.. :D

Rendben :D Addig is nagyon köszönöm a segítő jószándékot :D Még jó hogy írtad, hogy nem sörözöl, mert lassan nagyon sokba lennél nekem a segítségeidért :P :P ;)

Szerintem elegen vagyunk neki Dáwiddal.. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

El kellett lépnem melóhelyre, na mondom ha úgy végzek kint gyorsan belépek még gumis haverhoz és megnézetem mennyire carok meg hogyan hajítanak az Intra aluk :o semennyire :D :D van köztük egy aminek a pereme nem 100% de attól még semmi gondja, alig észre vehető :D csiszkura meg új szinter neki azt repül vissza a bódé alá.. :P

Link to comment
Megosztás:

megvan a kártya is, majd mailt fogok írni.

de mostírjam,hogy mid van ami engem érdekelhet? :D

Laci lemegy benéz, vesz egy km órát magának, hogy legyen mit ledezni, és közben szétnéz,és elmeséli mik vannak :)

A telepre megy, vagy a házhoz? Ha a házhoz, akkor bemehet nézelődni a garázsba? Ha bemehet akkor felkapcsolhatja a lámpát? Ha körbenéz és nem tudja valamiről hogy mi akkor elmondja neked? Ha elmondja neked, akkor meg fogod érteni hogy mi az amit ő sem ismert meg? Ha megérted, akkor érteni fogod azt is hogy ezt miért írom? Nem? Nembaj én se :( :) :o

Link to comment
Megosztás:

Hát ha van miért menni majd letolom, de csak ugy legurulni kicsit messze van....

jaaaaa de ha errejársz el is hozhatod ami kell :D

Messze :o nekem szombaton nem volt messze, mi? :)

Amúgy meg ne izgulj ;) az idén már nemigen járok arra.. :D

....Nembaj én se :P :P :)

:( :( :D

Link to comment
Megosztás:

Messze :o nekem szombaton nem volt messze, mi? :)

Amúgy meg ne izgulj :P az idén már nemigen járok arra.. :D

:) :( :(

de csak jöttél :D

és nem miattam igazábol :P

megoldottam a fényszóró magasságállító problémáját, lereszeltem, vágtam a vastag fülből, így mostmár mindegy hova rakom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.