Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azon gondolkodom, hogy láttam már olyat, hogy audinak a hátsó lámpája nem festve, hanem fóliázva volt, akkoriban mondták többen is, hogy szokták fóliázni is...

Vkinek vmi tapasztalat, mert van egy kis szélvédőre való fóliám, de nem emlékszem már, hogy az jó e rá, vagy valami teljesen más fóliáról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodom, hogy láttam már olyat, hogy audinak a hátsó lámpája nem festve, hanem fóliázva volt, akkoriban mondták többen is, hogy szokták fóliázni is...

Vkinek vmi tapasztalat, mert van egy kis szélvédőre való fóliám, de nem emlékszem már, hogy az jó e rá, vagy valami teljesen más fóliáról van szó.

Más féle.

Link to comment
Megosztás:

:o

Most ezen mi a vicces? Tavaly is ment... :D

Egyfelöl öreg dízelt nem bántunk ilyennel,másfelöl első kerekessel max csúszkálni lehet. :)

Tavaly Tomi barátomék hívtak,hogy menjek velük csúszkálni,nem volt kedvem felnit görgőztetni hétvégén...mintha éreztem volna...2 felni minusszal jöttek vissza! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.