Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Neked/Nektek is

Boltba is voltam már... De amúgy ki :(

Mondjuk az égő az volt amikor lógtam suliból még régen, aludtam akkoris vagy 9ig..és felhív ofő..hogy mizu miért nem vagyok bent... Felvettem álmosan és beszól: " Laciii...csak nem felébresztetteleeek???? "

Jó kis sulis évek... :o

:( :D Én valahogy sosem tudtam elaludni :) viszont jó volt atomra hullott fejjel 2-3 óra alvás után menni :) mondjuk sok bajom nem volt, aludtam ott :P akkoriban meg mobil nem nagyon volt csak 1-2 pénzesebb valakinek :D de nem is volt rosszabb, nem bacott szíít az ideg, hogy zaklatnak ha kell ha nem.. :D

Link to comment
Megosztás:

:( :( Én valahogy sosem tudtam elaludni :D viszont jó volt atomra hullott fejjel 2-3 óra alvás után menni :) mondjuk sok bajom nem volt, aludtam ott :P akkoriban meg mobil nem nagyon volt csak 1-2 pénzesebb valakinek :o de nem is volt rosszabb, nem bacott szíít az ideg, hogy zaklatnak ha kell ha nem.. :D

Húú amikor bejöttek a telefonok... Akkor voltam vagy 5.-es körül általános suliba. Első telefonom megvolt vagy 7.-ben. Egy akkora rohadt nagy féltégla... konkrétan egy ilyen

1szer vittem be a suliba...utánna sose, mert mindíg lefele húzta rólam a nadrágot :D Többiek meg szünetben állandóan a csengőhangokkal rajoltak, engem meg már idegesített rohadtul :)

Link to comment
Megosztás:

Húú amikor bejöttek a telefonok... Akkor voltam vagy 5.-es körül általános suliba. Első telefonom megvolt vagy 7.-ben. Egy akkora rohadt nagy féltégla... konkrétan egy ilyen

1szer vittem be a suliba...utánna sose, mert mindíg lefele húzta rólam a nadrágot :) Többiek meg szünetben állandóan a csengőhangokkal rajoltak, engem meg már idegesített rohadtul :D

Az enyém elődje :( ja, jó kis gatyahúzgáló volt :) valahol megváltás volt a 6110-esem :o aztán a 3210 utána egy R320 és a T29 -azt szerettem az összes közt a legjobban, az az aktív flipes téma nekem nagyon bejövős volt.. :( :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém elődje :( ja, jó kis gatyahúzgáló volt :D valahol megváltás volt a 6110-esem :o aztán a 3210 utána egy R320 és a T29 -azt szerettem az összes közt a legjobban, az az aktív flipes téma nekem nagyon bejövős volt.. :D :D

:) :)

Nah nemcsak autóban, teló márkában is társ :(

Nekem ugye volt a GA628, Siemens A35, LG B1200,Nokia 3510i, Nokia 3220, közte volt egy kinyitós samsung...de az excsajnak kiderült 1 stiklije, és idegességembe rossz irányba próbáltam bezárni...2darabra is tört, aztán van a mostani telefonom ez a Nokia 2600c

Link to comment
Megosztás:

:) :(

Nah nemcsak autóban, teló márkában is társ :(

Én inkább fel sem sorolom mennyi volt de asszem közelíti a 70 darabot :D jelenleg meg egy Corby-t nyúzok :D eddig még nem volt bajom vele :o illetve mégis, ha a kamerát nem a középső gombbal nyomom ki véletlenül akkor megfagy azt akku ki :D na de ennyi legyen a legtöbb baja.. :P

Meg azon túl hever itt egy 3410, 6300, 6310i, az A1018-as, egy Z400-as meg egy CSI 400 amolyan itthoninak, asszony azon szeret csacsogni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Én inkább fel sem sorolom mennyi volt de asszem közelíti a 70 darabot :( jelenleg meg egy Corby-t nyúzok :D eddig még nem volt bajom vele :o illetve mégis, ha a kamerát nem a középső gombbal nyomom ki véletlenül akkor megfagy azt akku ki :D na de ennyi legyen a legtöbb baja.. :D

Meg azon túl hever itt egy 3410, 6300, 6310i, az A1018-as, egy Z400-as meg egy CSI 400 amolyan itthoninak, asszony azon szeret csacsogni.. :)

Nekem ennyi volt az összes ami volt amit felsoroltam :) Le vagyok maradva :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem ennyi volt az összes ami volt amit felsoroltam :o Le vagyok maradva :D

Na jó, anno bizniszeltem is velük de a 90%-át használtam is :P a legkeményebb telóm anno a Sony J6-os volt a nagy 3310 őrület közepén :( (hasonló igényes kivitelű telóval azóta sem találkoztam) épp egy céges bulin voltunk uraméknál azt a burzsuj vállalkozsó kisfiai villognak a 3310esekkel, hogy ingyé vették valami előfizus akcióban :( 1x csak jön egy sömös az egyik barinőmtől és hát az a fenomenális polifónikus csengés valahogy felhívta a figyelmüket :D na mondom ez nem egy gagyi nokia, ez Sony, és nem ingyé volt hanem kemény 30-ért hozták japánból haveri alapon (dehogyis, a csodafonnál vettem csak ez így jobban hangzott :D ) menten eltették a telefonjaikat és csak lestek, hogy miket tud a cumó.. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Na jó, anno bizniszeltem is velük de a 90%-át használtam is ;) a legkeményebb telóm anno a Sony J6-os volt a nagy 3310 őrület közepén :D (hasonló igényes kivitelű telóval azóta sem találkoztam) épp egy céges bulin voltunk uraméknál azt a burzsuj vállalkozsó kisfiai villognak a 3310esekkel, hogy ingyé vették valami előfizus akcióban :D 1x csak jön egy sömös az egyik barinőmtől és hát az a fenomenális polifónikus csengés valahogy felhívta a figyelmüket :P na mondom ez nem egy gagyi nokia, ez Sony, és nem ingyé volt hanem kemény 30-ért hozták japánból haveri alapon (dehogyis, a csodafonnál vettem csak ez így jobban hangzott :P ) menten eltették a telefonjaikat és csak lestek, hogy miket tud a cumó.. :o :D

:) :) :(

Buuuummm Headshot a kisfiúknak :(

Link to comment
Megosztás:

:) :( :(

Buuuummm Headshot a kisfiúknak :D

Az ám :D akkoriban nagy szó volt a polifónia meg a szürkeárnyalatos kép :o ha belegondolok mennyit vertem el ilyen carokra :) simán kifutna egy vacsiúj vasat is.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó, anno bizniszeltem is velük de a 90%-át használtam is ;) a legkeményebb telóm anno a Sony J6-os volt a nagy 3310 őrület közepén :P (hasonló igényes kivitelű telóval azóta sem találkoztam) épp egy céges bulin voltunk uraméknál azt a burzsuj vállalkozsó kisfiai villognak a 3310esekkel, hogy ingyé vették valami előfizus akcióban :P 1x csak jön egy sömös az egyik barinőmtől és hát az a fenomenális polifónikus csengés valahogy felhívta a figyelmüket :P na mondom ez nem egy gagyi nokia, ez Sony, és nem ingyé volt hanem kemény 30-ért hozták japánból haveri alapon (dehogyis, a csodafonnál vettem csak ez így jobban hangzott ;) ) menten eltették a telefonjaikat és csak lestek, hogy miket tud a cumó.. :D :)

Az az oldalt tekergetős állatság :) :( Eladtam egy olyat, egy balkezes srácnak :o

:( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkoriban még ment a bót :o Telefonból annyit eladtam mint a franc :D

Jah, mikor Kecskemétre jártam le és hoztam Debrecenbe a cuccot iszonyat forgalmam volt :) régi szép idők.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.