Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sörös Sanyi csak 1 van :D lehet lesz még egy.. :o :) :(

Télleg, mi van Sanyinkkal? Régen hallottam felőle...

Nem, mert eredetileg okoskának szólított az illető.

Na akkor itt: Az mekkora probléma, ha nem igazán értem rá hajnalban, így három hengerrel üzemelő motorral közlekedtem kb 3km-t? :)

Kérdezd meg a katalizátorodat. Egyik kollégám így nyírta ki a Suzukijában, bár ő nem 3km-t ment így.

Link to comment
Megosztás:

Amikor vidéken vagyunk a laptoppal mindig lopom a wifit,hacsak mód van rá.Nem olyan nagy kunszt feltörni egy routert,3 progi kell hozzá. :D

A szomszédot kiborítottam már párszor,mindig próbálkozik,de még nem talált olyan jelszót,amit nem fejtettem vissza. :)

Persze egy cisco routerrel már nem olyan egyszerű a helyzet. :)

Erre még válaszolni akartam tegnap, csak feltartottál. :( Szóval Linksys-Cisco routere van Tiv.-nek... :o Nem hobbiból volt sokezer forint... :(

Link to comment
Megosztás:

Reggelig gondolkodhattok, aztán megérdezem a ötödikes lányaimat. :P

Inkább küldök egy kanna -35re bekevert lét csak ne őrjítsd már meg őket.. :) :)

Fog a faxom számolgatni neked :( :D

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Az mekkora probléma, ha nem igazán értem rá hajnalban, így három hengerrel üzemelő motorral közlekedtem kb 3km-t? :D

És az mekkora probléma ha én ~22 km-et mentem vele 1 hengerrel? :o Jah, gyertyák nélkül (kiszedve) és warnyúval :( vitte a bódét bár nem volt egy versenybajnok.. :D

Link to comment
Megosztás:

:)

Nagyjából így gurultam múltkor hazafele fél raktérnyi bontott csirkével csak kézi nélkül :o majd ha 1x kijön a lépés rá megtudhatod mit is érzett Endlos barátom úgy az év nagyon elején.. :D

Télleg, mi van Sanyinkkal? Régen hallottam felőle...

Mintha pár hónapja tett volna egy rövid bejegyzést mantáséknál a mizuról de azóta sem láttam.. :)

Link to comment
Megosztás:

Jóreggelt! :D Kialudtad magad? :D

:D :) :) :(

Neked/Nektek is

Boltba is voltam már... De amúgy ki :(

Mondjuk az égő az volt amikor lógtam suliból még régen, aludtam akkoris vagy 9ig..és felhív ofő..hogy mizu miért nem vagyok bent... Felvettem álmosan és beszól: " Laciii...csak nem felébresztetteleeek???? "

Jó kis sulis évek... :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.