Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:icon13:

Szerintem azért gáz, hogy v6 igen, tárcsát meg fúrkálnak :)

4x100as diszkófelni már megvan miiiiiiii és nem variálnak :D <_<

Jó hát nem cserélhet mindenki azért futóművet, mert vett olcsón 4 17es gumikat, amit aztán el is adott, majd inkább vett újat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Suerintem járasd a motort, amíg termosztát nyit és menj el egy kúthoz méretni.

Fog a faxom számolgatni neked <_< :icon13:

Most -7 fokos, csak nem tudom mennyi -70-eset vegyek bele. :)

Előbb utóbb.

+32? az hogy jött ki? :lol:

Hááát, (3X7)+(2X70) osztva 5-el=32.2. :D Valami rémlik matekból amikor olyant számolgattunk, hogy mi lesz ha mittudomén 10 liter 50 fokos vízhez öntesz 6 liter 30 fokosat.

Link to comment
Megosztás:

Most -7 fokos, csak nem tudom mennyi -70-eset vegyek bele. :)

Hááát, (3X7)+(2X70) osztva 5-el=32.2. :D Valami rémlik matekból amikor olyant számolgattunk, hogy mi lesz ha mittudomén 10 liter 50 fokos vízhez öntesz 6 liter 30 fokosat.

Előjelesen kéne számolni csikánó. <_< -7hez öntesz -70et sose lesz +32 :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Astra Caravanba jó-e 5 ajtós ülései ( kompletten elsők és hátsóak?)

Szerintetek mennyit érnek ezek amik a linken lesznek?

Azért érdekelnének mivel a kárbpítom fekete színűek akárcsak a hirdetésben lévőek, plusz síalagut is van benne illetve könyöklő hátul.

Link:

http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/szem...detes-22966847/

Köszi a válaszokat!

Üdv, Norbi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Astra Caravanba jó-e 5 ajtós ülései ( kompletten elsők és hátsóak?)

Szerintetek mennyit érnek ezek amik a linken lesznek?

Azért érdekelnének mivel a kárbpítom fekete színűek akárcsak a hirdetésben lévőek, plusz síalagut is van benne illetve könyöklő hátul.

Link:

http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/szem...detes-22966847/

Köszi a válaszokat!

Üdv, Norbi

A hátsók nem jók.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Astra Caravanba jó-e 5 ajtós ülései ( kompletten elsők és hátsóak?)

Szerintetek mennyit érnek ezek amik a linken lesznek?

Azért érdekelnének mivel a kárbpítom fekete színűek akárcsak a hirdetésben lévőek, plusz síalagut is van benne illetve könyöklő hátul.

Link:

http://www.expressz.hu/auto/alkatresz/szem...detes-22966847/

Köszi a válaszokat!

Üdv, Norbi

Elsők jók, hátsók nem. :)

Link to comment
Megosztás:

Síalagút nélküli hátsó ülésem van caravanba ha érdekel. Fekete is, meg szürke is :)

Szia!

Köszi szépen hogy felajándlod, de ténleg ilyet keresek. Mármint plüss fekete és sialagutas.

Fapados kicsikét sikerült venni ( 2002 Classic központi és szervó az összes extrája) és megfogadtam hogy szépen lassan mindent beszerzek, és megodlom hogy eg jobb felszereltségű legyen <_< lehet egyszerűbb lenne egy másikat venni :icon13:

Köszi azért mégegyszer és a választ is :D.

Üdv, Norbi

Link to comment
Megosztás:

Egybe a szettet...ma is jött egy csávó, hogy neki kell,csak nem ért oda.. <_<

Az szép. Nekem itt volt fél évig a teljes fekete belső

első ülések, hátsó ülések, plusz ajtókárpitok, és 5-ért nem vitték el b+... :)

Illetve egy csávó fölhívott hogy engedek -e belőle, de ordítva ráb.sztam a telefont... Örüljön hogy telefonon beszéltünk... a nyakára húztam volna a fejtámlát :D

Link to comment
Megosztás:

Az szép. Nekem itt volt fél évig a teljes fekete belső

első ülések, hátsó ülések, plusz ajtókárpitok, és 5-ért nem vitték el b+... :)

Illetve egy csávó fölhívott hogy engedek -e belőle, de ordítva ráb.sztam a telefont... Örüljön hogy telefonon beszéltünk... a nyakára húztam volna a fejtámlát :D

Más dolog felhívni valakit, és más megvenni. <_<

Én is felhívtam az xe classic astrast, pedig eszembe nem volt megvenni. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Az szép. Nekem itt volt fél évig a teljes fekete belső

első ülések, hátsó ülések, plusz ajtókárpitok, és 5-ért nem vitték el b+... :o

Illetve egy csávó fölhívott hogy engedek -e belőle, de ordítva ráb.sztam a telefont... Örüljön hogy telefonon beszéltünk... a nyakára húztam volna a fejtámlát :D

Képet tudnál küldeni róla vagy feltenni? :) milyen fekete és szürke?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.