Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egy haveromnak volt a régi Seatján. Nem volt közvetlen találkozója vaddal, de hogy a sípnak köszönhetően-e, azt ugye nehéz megítélni. Egyébként a működési elvét végiggondolva nem lehet hülyeség. Én is gondolkozok rajta, mivel tényleg filléres dolog, és akár jó is lehet.

Olyan ez mint a védőoltás. Nem tudja az ember, hogy az oltás miatt nem kapta-e el az influenzát, vagy egyébként sem esett volna bele?

Placebo... :)

Link to comment
Megosztás:

Nálatok mennyire divat a CB rádió?

President Grant a tuti cucc -_- persze ha jobbat tudsz szerezni és főleg olcsóbban akkor egs.. <_<

idokep.hu

nézzétek meg nyugaton --nálam szakad az eső- és brr. 6 fok, keleten 18 fok.....

Akkor csak, hogy elkapjon az ideg egy szál pólóban bütyköltem a bringám hátsó tengelyét az udvaron :lol: és kicsit gyöngyözött a homlokom is :D mielőtt valaki beszólna nem azért mert rettegtem a rossz összerakás miatt :) az rutinból megy.. :icon13:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sokat érjél tesa! taps.gif

Link to comment
Megosztás:

Az ugye megvan, hogy sok ideig kihívásokkal küzdött az motor ? :D

Neeeem Pista,nem az én emelőmmel emeltük éjjel a kútnál lambdacsatit vadászva és nem nálam forrasztottuk meg a kopogásérzékelő vezetékét... :)

Komolyan mondom,ha veszekedni akarsz velem várd meg az évzárót és ott elmondhatod mi bassza a csőrőd,de amit itt játszol az már-már a homokozószintű kötözködésre hasonlít néha. <_<

Link to comment
Megosztás:

Neeeem Pista,nem az én emelőmmel emeltük éjjel a kútnál lambdacsatit vadászva és nem nálam forrasztottuk meg a kopogásérzékelő vezetékét... :)

Komolyan mondom,ha veszekedni akarsz velem várd meg az évzárót és ott elmondhatod mi bassza a csőrőd,de amit itt játszol az már-már a homokozószintű kötözködésre hasonlít néha. :icon13:

ÉS mikor lett brutál ? :D

Üldözési mániád van szerintem <_<

Link to comment
Megosztás:

Ilyen logika mentén haladva akkor miért nem itt tárgyaljuk meg a fék,motor,kasztni stb problémákat? :)

Legyen egy nagy topik,oszt szemezgessen mindenki kedve szerint.

Szerintem ilyesmiről is szokott itt szó esni :D

Témáknak azért van értelme, mert ha valakit csak egy dolog érdekel és van kedve olvasgatni, akkor ezt is megteheti.

Link to comment
Megosztás:

ÉS mikor lett brutál ? :D

Mikor lett brutál?

Amikor a C25XE szívósorhoz és spriccfejekhez meglett írva egy normális progi és úgy kapott naftát a gépsas,ahogy azt kellett...na akkor lett 242ló! :icon13:

Üldözési mániád van szerintem <_<

Legyen igazad,majd visszatérünk még erre. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ilyesmiről is szokott itt szó esni :D

Témáknak azért van értelme, mert ha valakit csak egy dolog érdekel és van kedve olvasgatni, akkor ezt is megteheti.

Végülis a döglött ló csak alszik,elfeküdt,hogy pihenjen egy kicsit. <_<

Inkább hagyjuk,köszöngessen mindeki kedve szerint oldalakon át... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.