Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És ha elnyomja a gumiszagot, hogy fogsz aludni? :)

Amúgy addig nincs nagy baj, amíg nem szerepelsz az amerikai favágók között egy géppel, aminek a kabinjában ott lifeg a vunderbaum. Azthittem rosszul látok :D A csávó a fenyőerdő közepén kaszabolja a fákat, és a kis fenyő ott lóg a kabinban :D ;)

Gumiszag...már megszoktam, nem érzem B)

Hát persze hogy ott lifeg..a feeling... <_< :icon13: Érezd át a wunderbaumot :lol:

húúú jó korán van... Nah nézzük meg az e-maileket, a fórumot, a mai fórumos születésnaposokat,a haont, és az időképen a várható időt -_-

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem, érdekes taapsztalataim lettek, a termosztátom el volt esve, az első 10kmen... felment a kékből egész az első vonalig, ami nekem a 90et mutatná, és akkormegbotlott, leesett a kékig... utána még ezt kétszer megjátszodta, onnantol állt be stabilan az első vonalhoz....

Pár hónapos termosztát, eddig meg az volt vele a bajom, hogy 3km alatt már üzemin volt... :)

Link to comment
Megosztás:

Jó olcsó volt. :D <_<

Az, ha olyan kocsival mentem volna minek van is csomitartója, telepakolom. ;)

És ha elnyomja a gumiszagot, hogy fogsz aludni? :icon13:

Amúgy addig nincs nagy baj, amíg nem szerepelsz az amerikai favágók között egy géppel, aminek a kabinjában ott lifeg a vunderbaum. Azthittem rosszul látok :lol: A csávó a fenyőerdő közepén kaszabolja a fákat, és a kis fenyő ott lóg a kabinban -_- B)

Azért mert túlnyomásos a kabin hogy ne menjen be a por, így hát nem jut be a fenyőillat sem. :D :D

Má megint! :)

Link to comment
Megosztás:

Minek esel neki? Szereted ha fáj? :lol:

Annak, hogy rendbe tegyem őket festésileg ;) nem nagyon hibásak de nem is csodaszépek.. :lol:

Még mindig? Fakadok sírva. Jövőhét végén mennem kell arra. :D

Debrecentől Nyíregyig :icon13: csoda, hogy az asszony nem akad ki <_<

Igen, ja. :D Annyi a gond ezzel a vállalkozsó világgal, hogy nem tartják be a dolgokat, játszanak a korongokkal, stb aztán meg majd kiájunak a fejükből :P volt olyan, hogy előjött meszes cimbi, szóltam neki hogy kész a kávéja és nem ismert meg, végül csak kiszállt (majdnem kiesett) de olyan fejjel volt mint egy zombi :lol: tiszta kaptár.. B) :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Ha elmondom hogy azt akartam, és anyám beszélt rá a sörre, nem hiszed el, pedig tényleg így volt :icon13:

Ez csak valami vészhelyzet lehetett, mint amikor "ha megiszod nem marad a reggeli kávéhoz elég tej". :lol:

Debrecentől Nyíregyig <_< csoda, hogy az asszony nem akad ki :D

:) Pesttől helyenként mániájuk kint hagyott 30-assal kínozni a népet.

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ. De rég volt. Milyen vékony az a srác. :D <_<

Még fiatalok voltunk. :icon13:

Amugy autó szépségversenyen 2. helyezett lett Tomi Rekordja mögött. Volt is belőle balhé. :lol: -_- B)

Vagy a vereséget nem bírtad vagy az előző napi Unicumot amit megittunk.

Én asszem reggel kiabáltam is a vécébe. :)

15e ftért simán lehet szerezni olyan alut... ;) bár az is sok érte. :P

Kadett örökség. :D

(megjegyzem azon is téligumihoz volt.) :D

35.jpg

Link to comment
Megosztás:

:D Pesttől helyenként mániájuk kint hagyott 30-assal kínozni a népet.

Egy kamionos cimborámnak újabban szokása lett letaposni az Ivecoval az ilyen kint hagyott táblákat -persze ha nem látják :lol: nem messze egy takarmányszárítónál is megtette a magáét :) a sünök meg csak pislogtak, hogy mizu de mindenki más örült a dolognak -_- B) visszahelyeztették, másnap hajnalban megint vízszintesre alakította nekik.. <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Még fiatalok voltunk. :D

Vagy a vereséget nem bírtad vagy az előző napi Unicumot amit megittunk.

Én asszem reggel kiabáltam is a vécébe. :)

Bizony fiatalok. <_<

Nem nekem volt gondom. :lol: Többen sérelmezték, hogy egy gyári állapotú autó miért lett második, mikor sok tuningos is indult.

A tiéd egyértelműen megérdemelte az első helyet. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Most volt ittegy minitali, Sanciék jöttek be, és hozott nekemegy waresz feliratot, meg egy subaru jelet, gyülnek az emblémák gyülnek, akinek van, de nem kell igazábol, én szivesen átvesztem őket, tervezek egy képet, amiben csak emblémák, feliratok lesznek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.