Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem nincsenek nyitva.

Az itteni annyira foglalt, hogy csak jövőhét csütörtökre kaptam időpontot.

Nálunk ez úgy működik, hogy odaviszem a gumikat, felniket és bekiabálok, hogy: "Miiiklóóós, ha ráérsz dobáld össze őket, délután jövök értük" és mire megyek mindig kész van, pedig sokszor 3-4 autó is áll az ajtó előtt, főleg átálláskor :)

Link to comment
Megosztás:

Nálunk ez úgy működik, hogy odaviszem a gumikat, felniket és bekiabálok, hogy: "Miiiklóóós, ha ráérsz dobáld össze őket, délután jövök értük" és mire megyek mindig kész van, pedig sokszor 3-4 autó is áll az ajtó előtt, főleg átálláskor :)

Ezt én is kipróbálom, hátha bejön. <_<

Viccet félretéve, eddig talán 2x jártam nála. Ha már csak cserélgetni kell a felniket, a szerelőm megcsinálja. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is kipróbálom, hátha bejön. <_<

Viccet félretéve, eddig talán 2x jártam nála. Ha már csak cserélgetni kell a felniket, a szerelőm megcsinálja. :)

Évek óta járok hozzá. Régi a kapcsolat. :D

Csere-bere meg nálam gyorsan megy. Van kompresszor, meg levegőskulcs..... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is kipróbálom, hátha bejön. <_<

Viccet félretéve, eddig talán 2x jártam nála. Ha már csak cserélgetni kell a felniket, a szerelőm megcsinálja. :)

Már átdobtam a kocsit, vasárnap Suzukin cserélek gumikat. Jut eszembe van nyomatékkulcsom ( Made in Hening, puszi neki :lol: ) csak vennem kell 3/8-1/2-es átalakítót. :icon13:

Én is csak cserélgetem afelniket, aztán meg kellemetlenül érint a rázás 120nál...

Miráz? :D

Link to comment
Megosztás:

Évek óta járok hozzá. Régi a kapcsolat. :)

Csere-bere meg nálam gyorsan megy. Van kompresszor, meg levegőskulcs..... :lol:

Mi vagy te diszkólámpa?

Nem? Akkor ne villogjál <_<

Felnicsre itt is gyorsan megy, van krokodil emelő, meg gyári felnikulcs és kész is. :icon13:

Volt itt régen egytanult kolléga, állította, hogy ő otthon felgumizza a gépsast... hamar kiderült, hogy kerékcserét értett ezalatt :D

Link to comment
Megosztás:

Elhiszed ha azt mondom amikor motoroztam télen vettem páramentesítő sprét a plexire? 1-2 fokig jó volt, de -10 alatt már a leheletem fagyott rá. Tudod mi a legjobb? Bukóban lecsukott plexivel tüsszenteni. :)

Egy megoldás van rá... le kell venni a plexit róla... :icon13: :D

Mondjuk akkor meg cúg lesz benne... <_<

Link to comment
Megosztás:

Mi vagy te diszkólámpa?

Nem? Akkor ne villogjál :D

Felnicsre itt is gyorsan megy, van krokodil emelő, meg gyári felnikulcs és kész is. <_<

Volt itt régen egytanult kolléga, állította, hogy ő otthon felgumizza a gépsast... hamar kiderült, hogy kerékcserét értett ezalatt :)

:icon13: :lol: -_- B)

A felnicserét jobban szeretem magam csinálni....jó alkalom átsasolni kicsit a futóművet. Főleg, ha nemrég volt alakítva :D

Link to comment
Megosztás:

<_< :icon13: :lol: -_-

A felnicserét jobban szeretem magam csinálni....jó alkalom átsasolni kicsit a futóművet. Főleg, ha nemrég volt alakítva B)

Én ilyenkor szoktam megejteni a hátsó dobok levételét, kitakarítását és egy pici smirglizését... :)

Mindig van benne egy csomó fékpor...meg ellenőrzöm a munkahengereket, nincs e csöpögés... :D

Viszont nekem a télivel van a kisebb rázkódás...

Link to comment
Megosztás:

Én ilyenkor szoktam megejteni a hátsó dobok levételét, kitakarítását és egy pici smirglizését... :D

Mindig van benne egy csomó fékpor...meg ellenőrzöm a munkahengereket, nincs e csöpögés... <_<

Viszont nekem a télivel van a kisebb rázkódás...

Engem most főként a féknyergek érdekelnek elől, hátul meg az agycsavarok. Kicsit rápróbálok nyomatékkulccsal.

A rázkódás most nálam is visszatért. 110 körül elkezdi, 120-nál befejezi......alatta, felette semmi :)

Link to comment
Megosztás:

Engem most főként a féknyergek érdekelnek elől, hátul meg az agycsavarok. Kicsit rápróbálok nyomatékkulccsal.

A rázkódás most nálam is visszatért. 110 körül elkezdi, 120-nál befejezi......alatta, felette semmi :)

Tipikus, nekem 120nál kezdi 130nál fejezi be.

Link to comment
Megosztás:

Tipikus, nekem 120nál kezdi 130nál fejezi be.

Szombaton pályáztam egy kicsit, és azt figyeltem meg, hogy nem mindig csinálja. Egyenes úton haladva folyamatos tempónál egyszer csak elkezdi, majd fél perc után elmúlik....már nem tudom követni....inkább tojok rá. Annyit szenvedtem már vele, hogy meguntam. Ritkán pályázok, akkor meg odalépek 140-ig, akkor kussol :icon13: meg a hátsó sor is :) :D <_<

Link to comment
Megosztás:

150-ig semmi, tovább még nem probáltam. :) Tavaly november óta fent vannak a felnin.

Tegnap mentem vele 160at... észrese vettem, úgyvettem vissza a gázt :lol:

Szombaton pályáztam egy kicsit, és azt figyeltem meg, hogy nem mindig csinálja. Egyenes úton haladva folyamatos tempónál egyszer csak elkezdi, majd fél perc után elmúlik....már nem tudom követni....inkább tojok rá. Annyit szenvedtem már vele, hogy meguntam. Ritkán pályázok, akkor meg odalépek 140-ig, akkor kussol B) meg a hátsó sor is :D <_< :icon13:

HRRen féktárcsa csere megoldotta egy ideig... aztán visszajött, HJA-n meg szerintem centírozni kellene, mert a tárcsa ujszerű... bár attol még lehet szar az is. De én is leszarom, majd 256nál úgyis kigórom az egészet -_-

Link to comment
Megosztás:

Egy piros bekarikázás B)

Szétment a poti. Most viszem le, hátha működik még a hangerőszabályzás, de a balansz tuti nem fog üzemelni. A komplett rúd kijön belőle, ha meghúzom balansz állításra.. Ja meg a bekapcsolás elvileg működik még. -_-

Nem lehet áttenni másikból? :) (csak me' megtaláltam a régi rádiómat, aminek a kazi része halott, meg egy konzervnyitóval lett kitámasztva benne, a beletekeredett kazetta hogy legyen rádió <_< :icon13: :lol: , de amúgy rendben van :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.