Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mamutfenyő? :D :icon13:

Neeem, hanem ha vizesen gyalulják a fát, főleg életlen késsel akkor kiszőrösödhet.

Bár fastrara veszélyes lehet 13asnál nagyobbat felrakni... B)

:lol: Ez most vicc, vagy komoly? mert viccnek kicsit durva lenne! ;)

Aztán meg te is nyelhetsz egy 30 ezres békát :lol: ha mégis volt ott egy faárnyékban bújkáló plélemez vagy mobil cucc.. :)

Ne-nem, céges kocsival vótam. :P De alaposan körbenéztem nincs ott tábla.

Reggel mejdnem kivasaltam egy kutyát, nyitott kapun rohant ki, padlófék a Boxerral, rajtam kívül mindenki repült, mert ugye öv minek, éppenhogycsak visszugrott a kerék alól. Visszatolattam leüvölteni a fejét annak aki kiengedte, de nem láttam mozgást, csak a függöny libegett. :D Amúgy ha van ABS-akkor azt látom a műszerfalon? Pölö ASR-ki-bekapcsoló gomb van a műszerfalon, az elméletileg az ABS-jeladóról tudja mikor csúszik meg a kerék. Nade pedállüktetést nem észleltem, és simán blokkoltak az elsők. -_-

Nálam van keresztmami 1000-es Suzukija. :D 2-ben 90-nél tilt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nagyon helyes. :D Én már két hete feldobtam. :)

Én még nem tettem fel... naoközben 10-15fok van errefelé, többi időszakban meg alszom <_<

Caravanonnem is lesz ezéven téligumi, "príma" 4 évszakosok vannak rajta... másikmeg olyan régen volt használva, hogyrátettem már aöltőt, mert a féléves aksi is nyekeregve indítottabe, de arra meg ha eljön az ideje felpattintom.

Link to comment
Megosztás:

Te nem szoktad? Amúgy öregszem, nagypapisan vezetek.... :icon13: Max. 2500-nál váltok. <_<

Nem szoktam én. Amúgyse tiltana, csak leszabályozná és ott pörögne.. :lol: Én is elváltok 2500nál... Többnyire :) Mondjuk ma inkább 4000 környékén váltottam... :D Max 4500.. de nefeledjük nekem 5500nál már szabályoz.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel volt először lefagyva a szélvédő. :)

A héten még robogóval jártam dolgozni. <_<

Furcsa lehet robogón szélvédőt kapirgálni. :icon13: A céges kocsin befagytak a spricnik, öntöttem bele a saját téli ablakmosómból. Sóher banda. :D Tavaly télen -17 fokban Eger fele szétfagyott a cső, mert felesben keverték vízzel az ócsó tecsós ablakmosót. Jóóó sokat nyertek rajta! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy én is. :D

Enyémek még ott alszanak a garázsban.....

Gondoltam egyszerre feldobom mind a 3 autóra, de nem jön össze, mert asszonyéhoz ma hoztam el a gumikat, a felniket meg még festeni kéne. Ráadásul holnap 23.-a, nem lesz nyitva a gumisom.....vagy igen? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem szoktam én. Amúgyse tiltana, csak leszabályozná és ott pörögne.. :D Én is elváltok 2500nál... Többnyire :D Mondjuk ma inkább 4000 környékén váltottam... <_< Max 4500.. de nefeledjük nekem 5500nál már szabályoz. Amúgy ma csak kiégettem belőle a kormot. B) Amúgy nem taposom neki.

Furcsa lehet robogón szélvédőt kapirgálni. ;) A céges kocsin befagytak a spricnik, öntöttem bele a saját téli ablakmosómból. Sóher banda. :) Tavaly télen -17 fokban Eger fele szétfagyott a cső, mert felesben keverték vízzel az ócsó tecsós ablakmosót. Jóóó sokat nyertek rajta! :D

Na mivan, mit ittatok, hogy mindketten 2x írtátok ugyanazt? :icon13: :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Enyémek még ott alszanak a garázsban.....

Gondoltam egyszerre feldobom mind a 3 autóra, de nem jön össze, mert asszonyéhoz ma hoztam el a gumikat, a felniket meg még festeni kéne. Ráadásul holnap 23.-a, nem lesz nyitva a gumisom.....vagy igen? :)

Szerintem nincsenek nyitva.

Az itteni annyira foglalt, hogy csak jövőhét csütörtökre kaptam időpontot.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nincsenek nyitva.

Az itteni annyira foglalt, hogy csak jövőhét csütörtökre kaptam időpontot.

Enyém megy rallira azért nincs nyitva,egyébként nyitva lenne.

Takarítok, aztán ezt találtamaszekrény tetején:

110585-20101022-FPKSOB.jpg

akkormégiscsak vettem bc-t? :) Nem is emlékeztem már rá...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.