Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is Cell vörössel spricceltem. :D Higitsd meg jól, aztán mehet rá. Minek azt csiszolni? Nem sárvédő. :)

Hát hogy szép legyen. Meg nem mindegy hogy az eső csak lefolyik róla, vagy megül a szőrök közt, és ott figyel. Meg persze fater festő, egy évíg azt hallgatnám, hogyan lehet így lemázolni egy kerítést. Aztán úgyis jön a tél az ember depis, és legalább pár óráig boldog vagyok ha azárt térben LB-s festékkel pepecselek. Igaz nem olyan jó mint pálmatexel ragasztani a tetőkárpitot, mert az naon hepi volt! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem ez a lényeg Teeee! Mi a túrót lehet csinálni 2×20 másodperc (!!!) alatt? Legfeljebb villany leó....csati kihúz, másik bedug, villany fel.

Mi a francnak ezt bejelenteni előre....kit érdekel :icon13:

Majd amikor fél éjszaka ülsz a júzer gépénél, hogy az új MFP-jének, az extra tömörítőjét fölgyógyítsd, a rommá dizájnolt vistájára, úgy hogy nincs az eszközhöz vistás driver, a 7-es meg a jóistennek nem megy föl, aztán az importőrtől kapsz egy átírt változatot, amit elkezdesz letölteni, és 97%-nál megáll az élet, akkor rájössz :)

:D <_<

Link to comment
Megosztás:

Hogy jobb mint az enyém...? :D

Nyugi ez csak baromság :)

Van összeszerelésben különbség, meg se előkészítve se semmi, de a többi csak gazdin múlik. Itt van a HRR 10éves múlott, és még nem volt kasztnizva rohadás miatt, sokrabecsült német astrás haverom 10évesen már régen kasztnizta a tankbetöltőnél...

Mondom vannak összeszerelési különbségek, de attol, mert calssic nem lesz tőle jobb egy 6-7 évvel idősebb F astra, mert az Német...a német összeszerelés nem ér többet,mint a 6-7 év.

Link to comment
Megosztás:

Nyugi ez csak baromság :icon13:

Van összeszerelésben különbség, meg se előkészítve se semmi, de a többi csak gazdin múlik. Itt van a HRR 10éves múlott, és még nem volt kasztnizva rohadás miatt, sokrabecsült német astrás haverom 10évesen már régen kasztnizta a tankbetöltőnél...

Mondom vannak összeszerelési különbségek, de attol, mert calssic nem lesz tőle jobb egy 6-7 évvel idősebb F astra, mert az Német...a német összeszerelés nem ér többet,mint a 6-7 év.

Időnként becsúszott egy pár jó classic is véletlenül :lol: :) :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Majd amikor fél éjszaka ülsz a júzer gépénél, hogy az új MFP-jének, az extra tömörítőjét fölgyógyítsd, a rommá dizájnolt vistájára, úgy hogy nincs az eszközhöz vistás driver, a 7-es meg a jóistennek nem megy föl, aztán az importőrtől kapsz egy átírt változatot, amit elkezdesz letölteni, és 97%-nál megáll az élet, akkor rájössz :)

:D <_<

20 mp akkor sem a világ :D :D ;)

Megint binyiglis történet, de ez ma történt a főnökömmel. Állt az Andrássy úton a lámpánál, beakart fordulni jobbra a Nagymezőbe. Vált a lámpa elindul, megáll a zebránál, engedi a gyalogosokat. Egyszercsak egy koppanás, és egy alak átfordul a motorháztetőn. :icon13: Futárgyerek elfelejtett megállni. Persze az is káromkodva esett volna neki a főnöknek, de egy gyalogos megmutatta neki a bicikliseknek szóló közlekedési lámpát, ami bizony piros amikor az autókat már engedi.

Szerencsére a Teepee elején csak a lökös műanyagját találta el, nem lett rajta sérülés, a kecskét viszont vállon cipelte el a csávó, mert az első kerék elég fura alakzatot vett fel :lol: -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Mi a francnak ezt bejelenteni előre....kit érdekel :D

Néha kifejezettem örülnék ha az EON előre bejelentené a hálózatkarbantartási munkáit :lol: főleg ha az adott idő pont bitumenlefejtésre esik :D mert ha a lefejtő csőben benne marad ebben a jó időben 15 perc múlva már dobhatunk is ki az ablakon 160 ezret egy újra.. -_-

Szerintem épp erre gondolt " Okostojás ". ;) :D

És egyben arra is, hogy meglesz a ma esti 2 söre is.. <_< :icon13:

Nna, kimaradtál a jóból :) a következő olajcsere megoldott mindkét kocsinál.. :P B)

Link to comment
Megosztás:

97 és akkor is fura volt nekem, hogy Opelba ültem mégsem volt meg az a minőség, amit elvártam/megszoktam. Nem értem miért olyan nehéz felfogni, hogy szerintem rosszabb minőség. Másrészt ha kimondom, mit hallasz belőle? :)

Hadni hadni a tiéd belsejét akkor.

Pár hete festettem ilyet. 90 cm. magas volt, és 80 méter hosszú. :icon13: Jó híg festékkel, kézi virág spriccelővel csináltuk ketten. Másnap nem tudtam a kanalat megfogni, ugy bedurrant a kezem. :D <_<

Én meg 2,50 magas össz 1000 méter hosszú zajvédő falat....

Link to comment
Megosztás:

Azon a négy éven mi? (Övé 1996 enyém 2000...)

96-ban megnüsltem, 97-ben megszületett a nagylányom , 99-ban meg az ikrek. :icon13: :D

Hadni hadni a tiéd belsejét akkor.

Én meg 2,50 magas össz 1000 méter hosszú zajvédő falat....

Ecsettel? :) Olyan karod lehet mint Swarcinak! <_<

Link to comment
Megosztás:

96-ban megnüsltem, 97-ben megszületett a nagylányom , 99-ban meg az ikrek. B) :icon13:

Ecsettel? :D Olyan karod lehet mint Swarcinak! :lol:

97-ben...? :) -_-

Ecsettel, hengerrel, meg kompresszorral. Csak a kompresszornál sok volt a veszteség. Olyan, mint ami itt van Győrben a József Attila lakótelep mellett.

Gondolom hengerrel. Vagy fujták. <_<

Ecsettel meg hengerrel kezdtem. Aztán inkább bevállaltam a kompresszorozás veszteségét. Amúgy nem 1-2 hetes meló volt...

Link to comment
Megosztás:

97-ben...? :) :icon13:

Ecsettel, hengerrel, meg kompresszorral. Csak a kompresszornál sok volt a veszteség. Olyan, mint ami itt van Győrben a József Attila lakótelep mellett.

Ecsettel meg hengerrel kezdtem. Aztán inkább bevállaltam a kompresszorozás veszteségét. Amúgy nem 1-2 hetes meló volt...

Aha, naponta járok arra, már ott is mérnek. :D Hazafele Csanakon elmentem egy fehér kocsi mellett, a kolléga szólt, hogy sasoltak belőle. <_< Visszamentem saját kocsival, de csak a szembeforgalomnak volt 30-as táblája, nekem nem, amúgy 50-el mentem. Bakaphassák! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Vectrás topikokban egy úriembernek az aláírásában ott van nagybetűkkel, hogy "Nyerjél benzint!"... amit kapásból úgy olvastam, hogy "nyeljél benzint!"... :icon13:

Szép estét, hölgyek és urak!

Viszonylag ritkán fordul elő, hogy benzint nyel az ember, de még mindig gyakrabban mint hogy nyerjen :lol: -_-

Amúgy meg mi ez a pangás má?? <_< Korán van még :)

szerk.: hülye vagyok... leesett már... :D B) :D

Link to comment
Megosztás:

Viszonylag ritkán fordul elő, hogy benzint nyel az ember, de még mindig gyakrabban mint hogy nyerjen :) :D

Hát én emlékszem, mikor a rommátört Renault R21-esünk tankjából az udvaron szívogatták le a teli tank benzint vagy 10 éve... akkor majdnem sikerült valakinek...

Link to comment
Megosztás:

Rohadjak meg tetszik :)

Meret jó is.

A már említett Sági úr most csináltatott 2 Db lemezfelnit, amibe beletoldottak egy lemezcsíkot, olyan 4-5 cm szélességben, és a peremét lefestette kpm sárgára, a belsejét meg feketére... csodás lett mondhatom, de az ára vmi fenomenális, ugyanis az a két szerencsétlen felni 60ezrébe van...

Link to comment
Megosztás:

Meret jó is.

A már említett Sági úr most csináltatott 2 Db lemezfelnit, amibe beletoldottak egy lemezcsíkot, olyan 4-5 cm szélességben, és a peremét lefestette kpm sárgára, a belsejét meg feketére... csodás lett mondhatom, de az ára vmi fenomenális, ugyanis az a két szerencsétlen felni 60ezrébe van...

Akkor aranyoztatva is van...?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.