Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A gyerekeket nem érdekli, hacsak nem foglalod le a gépet, a kutyáknak hozzál csontot, az asszonyt meg addíg még puhítom. :D

Mobilnettel meg lapostoppal meg szoktam oldani, a kutyának néha sör is jut, a nejed meg az úrasszony a háznál, senki magánéletét nem akarjuk felrugni, mégha csak 2-3 napról van is szó.. <_<

Hümm.. :)

Link to comment
Megosztás:

Mobilnettel meg lapostoppal meg szoktam oldani, a kutyának néha sör is jut, a nejed meg az úrasszony a háznál, senki magánéletét nem akarjuk felrugni, mégha csak 2-3 napról van is szó.. :)

Azért nem olyan hárpia, aztán meg elég nagy a ház, elférünk, amúgy is fórumon bellül akkor sem nyekergett amikor kíhúztatok a szarból, most se szóljon. :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy így belegondolva, nagyon jó lenne egy ilyen. <_<

Sőt, Zotya...amikor levizsgáztam a technikusin azt mondtad jutalomból majd ha találkozunk mehetek 1 kört a verdával. -_- :lol: :)

Tök jó, jutalmul mehetsz egy kört a benyásommal, ha összefutunk! B)

Nem is mondtam voltam ma anyuéknál, aztán el kellett menni a faluba kocsival, mondja álljak félre, had tudjon kiállni a Corsával, mondom hát menj ezzel, tökugyanaz, csak gondolj hozzá mindíg egy métert. :icon13: Tetszett neki, hogy csendes, meg jól húz.

Tessék parancsolni itt a bizonyíték :D

Link to comment
Megosztás:

Azért nem olyan hárpia, aztán meg elég nagy a ház, elférünk, amúgy is fórumon bellül akkor sem nyekergett amikor kíhúztatok a szarból, most se szóljon. :icon13:

El tudom képzelni, hogy a két szakmabeli milyen jól el tudna csevegni a kórházi dolgokról :D <_< közben meg elméletben megműtenek mindőnket.. :)

Link to comment
Megosztás:

vagy a járgányokat simán defibrillálják! <_< :icon13:

Amúgy szia mindenkinek! :D

Azokat csak hagyják békén :lol: az a mi dolgunk :) de szigorúan csak ha baja van, az meg ne nagyon forduljon elő.. B)

Neked is jó estét! -_-

Link to comment
Megosztás:

A résolajcsöveknek nem csak a gázolajhoz van köze?

Olvastam régebben a fórumon, talán Tiv-nek szivárgott.

Nem szivárgott, spriccelt. :lol:

Vagy mindkettő -_- hét eleje Győr, wíkend meg blicc :) de hát kinek mi adja.. B)

Apropó, Tiv szenvedett hasonló dologban? <_< :D

Igen, és szenved még most is. Tök hülye vagyok én az ilyen beállításokhoz. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem szivárgott, spriccelt. :D

Igen, és szenved még most is. Tök hülye vagyok én az ilyen beállításokhoz. B)

Úgy már én is szívtam meg -_- az isten háta mögött egy jó erős köpésre a volt jugó határtól :D még jó, hogy haver régebben kertészetben dolgozott és nem felejtett el magáncélra hozni némi csepegtető csövet ;) hazáig kibírta :lol:

Nincs meg véletlenül a telepítő cd-je? :icon13: Azt betéve elvileg egy beállítás-sorozatot kellene futtatnia és tesséklássékbecoptaszomszéd :P :D nekem Belkinem van úgyhogy nem sejtek hozzá de azt kapásból letitkosítottam :) itt is képesek lennének az enyémet nyúzni aztán az 5 megából lenne vagy semmi.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Amúgy így belegondolva, nagyon jó lenne egy ilyen. :D

Sőt, Zotya...amikor levizsgáztam a technikusin azt mondtad jutalomból majd ha találkozunk mehetek 1 kört a verdával. :lol: :lol: :lol:

Tessék parancsolni itt a bizonyíték -_-

:icon13: Rohadt archívum! És rohadt múmiák, állandóan csalnak! :) :P

El tudom képzelni, hogy a két szakmabeli milyen jól el tudna csevegni a kórházi dolgokról B) :D közben meg elméletben megműtenek mindőnket.. <_<

:D Tudod mit, nem fértek el! :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Jjah, wótam kint pecázni. Bedobom, megfordulok, 5 másodperc és a jelző spanon <_< húzok egy picit rajta hátha a víz mozog, semmi, kinyomom a nyeletőt erre svíííííííííí :icon13: :lol: odacseszek egyet neki, tépi-cibálja mint az állat, küzdöttem is vele vagy 20 percet mire kihoztam olyan 80 méterről, erre kidugja a fejét egy olyan legalább 15 kilós krokodil :D pontykajára :D addig is tartott a 25-ös előke, rántott egyet azt cső -majdnem homlokon bacott az etetőkosár, hiába állítottam lazára a féket -_- összepakoltam azt "majd jövök..." :)

Én az idén 4 balint fogtam összesen úgy,hogy pontyoztam.Még fenéken is szúnyoggal. B)

2 hete megnyertem a céges horgászversenyt (vándorkupa),csak hogy dicsekedjek is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én az idén 4 balint fogtam összesen úgy,hogy pontyoztam.Még fenéken is szúnyoggal. :icon13:

2 hete megnyertem a céges horgászversenyt (vándorkupa),csak hogy dicsekedjek is. -_-

Gratula :)

Nekem ebbe az évben csak a balatonon volt siker. Ott viszont nagyon. Nagyon nagyon sok szép méretes kárászt fogtam ki. :lol: Hűtőládába hazahoztunk annyit, hogy télen a karácsonyi halászlé alapleve még nyári balatoni kárászból fog készülni :D

Pedig próbálkoztam jópár helyen,de mind tele volt törpével.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem szivárgott, spriccelt. ;)

Igen, és szenved még most is. Tök hülye vagyok én az ilyen beállításokhoz. :D

Amennyiben segítségre van szükséged, szóljál. B)

Úgy már én is szívtam meg -_- az isten háta mögött egy jó erős köpésre a volt jugó határtól :D még jó, hogy haver régebben kertészetben dolgozott és nem felejtett el magáncélra hozni némi csepegtető csövet :D hazáig kibírta :lol:

Nincs meg véletlenül a telepítő cd-je? :icon13: Azt betéve elvileg egy beállítás-sorozatot kellene futtatnia és tesséklássékbecoptaszomszéd :lol: :P nekem Belkinem van úgyhogy nem sejtek hozzá de azt kapásból letitkosítottam :) itt is képesek lennének az enyémet nyúzni aztán az 5 megából lenne vagy semmi.. <_<

A telepítő cd-k a legundorítóbb dolgok a világon. A legjobb az user beállítás...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.